Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Bunun olmasını gerçekten istiyor muyum? -2

edlesn

🏅Acemi Tasarımcı🏅
2.Organik Tarım Çalışmam...tüm arkadaşlara başarılar diliyorum...

afs21.jpg

Benzer konular

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Lütfen yarışma şartnamesinde de belirtildiği gibi; çalışmanızın orijinal boyutunu baskıya uygun (297x420 mm ve 150 Dpi) olarak saklamayı unutmayınız.

Başarılar dileriz.
Grafikerler.net Yönetimi​

Dikkat: Önemli Duyuru!!!

child_play

♾️Grafik Gurusu♾️
Arkadaşım, gayretini ve azmini alkışlamamak elde değil. :) Gerçekten kendini geliştirme yolunda büyük ölçüde yol katettiğini düşünüyorum. Tasarımda sadeliğe önem vermelisin, aşırı sadeliğe de kaçmamalı, bu dengeyi iyi ayarlamalısın. Durmak yok, ileri. :) Emeğine ve yüreğine sağlık. Daha nice paylaşımlarını bekliyoruz. Saygılarımla... :smile:

edlesn

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Arkadaşım, gayretini ve azmini alkışlamamak elde değil. :) Gerçekten kendini geliştirme yolunda büyük ölçüde yol katettiğini düşünüyorum. Tasarımda sadeliğe önem vermelisin, aşırı sadeliğe de kaçmamalı, bu dengeyi iyi ayarlamalısın. Durmak yok, ileri. :) Emeğine ve yüreğine sağlık. Daha nice paylaşımlarını bekliyoruz. Saygılarımla... :smile:

çok teşekkür ederim..çalışmalara göstermiş olduğun ilgiden dolayı ben sana teşekkür etmek istiyorum..son olarak bir çalışma daha yapacağım işlerden fırsat bulunca...tekrar herkese başarılar diliyorum.. saygılarımla...(alone_ressam)