Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Cafe için menü,broşür v.s işlerini yapacak arkadaş arıyoruz. - İzmir

berkerarman

🌱Yeni Üye🌱
Cafe için menü,broşür v.s işlerini yapacak arkadaş arıyoruz.

Aranan Şehir: İzmir

Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer)

İşle ilgili açıklama: Menü,broşür,digital baskı ve tabela tasarım ve baskısını yapabilecek uygun fiyat verecek izmirden arkadaşlar arıyoruz.zamanımız kısıtlı.ilgilenen arkadaşlar lütfen mail ile iletişim bilgilerini göndersin.tşk.

E-posta: m.berkerarman@hotmail.com

Benzer konular

Hezarfen

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Dikkat!

İlanları - ya da da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? |
thread_lock_new.gif
İlan kapatmak!

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

yaseminyilmaz

🌱Yeni Üye🌱
uygun bir matbaa ile anlaşırsanız, kısa sürede tasarımlarınızı hazırlayabilirim. internet üzerinde hazır tasarımları tüm formatlarda size gönderirim ve siz de baskısını alırsınız.
DİKKAT EDİN! matbaaya yaptıracağınız tasarım kalitesi ile grafikerin hazırlayacağı tasarım kalitesi bir olmaz lütfen unutmayınız. markanızı temsil edecek öğeler, kalitenizi anlatır.

bright

🌟Usta Tasarımcı🌟
uygun bir matbaa ile anlaşırsanız, kısa sürede tasarımlarınızı hazırlayabilirim. internet üzerinde hazır tasarımları tüm formatlarda size gönderirim ve siz de baskısını alırsınız.
DİKKAT EDİN! matbaaya yaptıracağınız tasarım kalitesi ile grafikerin hazırlayacağı tasarım kalitesi bir olmaz lütfen unutmayınız. markanızı temsil edecek öğeler, kalitenizi anlatır.

Bu nasıl oluyor ya bir taraftan matbaaya yaptıracağınız tasarım kalitesiyle bir grafikerin tasarımını kıyaslama yapıyorsunuz ve matbaa nın kini daha kalitesizmiş gibi gösteriyorsunuz, diğer taraftan da internet üzerinden hazır tasarımları tüm formatlarda gönderirim diyorsunuz yani kendi tasarımlarınız yerine hazır tasarımları mı gönderceksniz bu müşteriye? bu ne çelişki hazır tasarımları göndercekseniz bu tasarımları zaten ilanı veren kişinin kendisi de bulur, size ne gerek vardı ben sizin sölediğiniz şunu anladım internet hazır tasarımları bulurum üzerinde istediğinz değişikleri yaparım siz de bastırırsanız bunun adı da grafik tasarım olur ve siz yaptınız olur

ataaa

🌟Usta Tasarımcı🌟
kimse üzerine alınmasın matbaa işler daha çok ''bir an önce bitsin sıradki gelsin'' diye hazırlanır. Ben çok biliyorum 3-5 tb arşivi çevirip çevirip sağını solunu çekip çevirip baskıya göndeririler hele ki yeme-içme sektöründe.
Ama bu genelleme değildir yüzdeye vurulunca çoğunluktadır oralarda sanat her zaman 2. plandadır bir ajans bir freelance in sanatsal kaygısı asla olmaz olamaz işler yetişmez :))

ataaa

🌟Usta Tasarımcı🌟
İzmir sınırları içerisinde kendinizi sınırlamayın seçeneklerinizi arttırın.
Unutmayın iş ahlakına ve profesyonelliğine sahip bir tasarımcı ile iş yaparken uzaklık sorun değildir.
Mantıklı ve fiyat ve kaliteli hizmet sunuyorum;
atatural@gmail.com

Görüşmek üzere...

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑

Son düzenleme:

bright

🌟Usta Tasarımcı🌟
göndermesine gönderiyoruz da dönüş yapan yok

bright

🌟Usta Tasarımcı🌟
kimse üzerine alınmasın matbaa işler daha çok ''bir an önce bitsin sıradki gelsin'' diye hazırlanır. Ben çok biliyorum 3-5 tb arşivi çevirip çevirip sağını solunu çekip çevirip baskıya göndeririler hele ki yeme-içme sektöründe.
Ama bu genelleme değildir yüzdeye vurulunca çoğunluktadır oralarda sanat her zaman 2. plandadır bir ajans bir freelance in sanatsal kaygısı asla olmaz olamaz işler yetişmez :))

25-30 lirak işten sanatkarlık mı bekliyorsun hele bu devirdi millet fiyatları kıran kırana üstüne bir de sanatkarlık yapsın hatta olmadı istersen bir de dönsün

bright

🌟Usta Tasarımcı🌟
İzmir sınırları içerisinde kendinizi sınırlamayın seçeneklerinizi arttırın.
Unutmayın iş ahlakına ve profesyonelliğine sahip bir tasarımcı ile iş yaparken uzaklık sorun değildir.
Mantıklı ve fiyat ve kaliteli hizmet sunuyorum;
atatural@gmail.com

Görüşmek üzere...

Tabi senin fiyatların maktıklı hizmetlerin olağanüstü başkalarının ki yerlerde sürünüyor tabi izmir sınırları içerisinde kendinizi sınırlamayın seçeneklerinizi istanbuldan yana kullanın hatta yurtdışından yaptırın

ataaa

🌟Usta Tasarımcı🌟
25-30 lirak işten sanatkarlık mı bekliyorsun hele bu devirdi millet fiyatları kıran kırana üstüne bir de sanatkarlık yapsın hatta olmadı istersen bir de dönsün

Bak güzel kardeşim önce yazılanı okumayı kavramayı öğren bak bakalım ben ne yazmışım? Matbaa da tasarıma vakit ayrılmaz demişim değil mi? Neden dedim peki hadi biraz o küçük beyinleri zorlayalım:

Acaba bunu dememin nedeni biz broşür tasarımına 250 tl derken matbaada çalışanların ve ya matbaa sahiplerinin ''gel ne 250si sana ben bunun 1000tanesini 70 liraya veririm çocuğada(!) yaptırırım tasarımını diyerek internetten arakladığı bilmem kaç kez başka müşterilere bastığı işi basıp cebini doldurup yoluna bakacak olması olabilir mi?

Avatarım altını ben burda değil sektörde doldurdum hepiniz rahat olun çocuklar...Ben sektörü anlatırım siz hayallerinizi ben hayal kurmayı bırakıp sektörün içinde çıkıp inandığım hedeflediğim işi layığı ile yapmaya başlayalı seneler oldu.
Ne sizin gibi peşin hükümlü insanların hak ettiği gibi 10 işi asgari maaşla bir grafiker yaptırırım ya da haketmediğim parayı cebime koyarım hele hele ne de sizin gibi boş konuşurum yazının başında dediğim gibi önce yazılanı anlamayı öğrenin sonra cevap vermeyi deneyin kimse burada klavye grafikerliği yapmasın yapmasın...

ataaa

🌟Usta Tasarımcı🌟
Bu kadar aşağılık kompleksine girmeyin kimse size laf sokmuyor sektörü anlatıp size yardımcı olmaya çalışıyoruz o kadar rahat konuşuyorsanız gidin bir ajansa da yaptırın işlerinizi cebinizde bütçeniz yok burası işporta tezgahı ya ucuza yaptıracaksınız aklınız sıra...
anlıyorum ki yazdıklarım altın semerden farksız sektörün içine edenler zaten hep ucuzcular ve ve onları yonan akbabalar ya neyse...

ataaa

🌟Usta Tasarımcı🌟
adam avtarının altına Sanat Yn. yönetmeni yazmış ama gel gör ki kafa fred çakmaktaş

Hayırdır dostum sorun nedir?
Yazdıklarımın neresi yanlış? Boş yazıp geçiyorsunuz bu arada avatarına bakılırsa sen daha bir aitsin o dönemlere ha ne dersin?:rofl:

bright

🌟Usta Tasarımcı🌟
Bu kadar aşağılık kompleksine girmeyin kimse size laf sokmuyor sektörü anlatıp size yardımcı olmaya çalışıyoruz o kadar rahat konuşuyorsanız gidin bir ajansa da yaptırın işlerinizi cebinizde bütçeniz yok burası işporta tezgahı ya ucuza yaptıracaksınız aklınız sıra...
anlıyorum ki yazdıklarım altın semerden farksız sektörün içine edenler zaten hep ucuzcular ve ve onları yonan akbabalar ya neyse...

Sen galiba okuduğunu anlamakta zorluk çekiyorsun 25-30 TL derken burdaki arkadaşların da fiyat kırdığndan bahsediyorum, matbaadaki ortamın burdan ne farkı var, kaldı ki sende mantıklı fiyattan bahsetmişsin diğer arkadaşlar da hep bu tür cümleyle başlıyor nedense, sanki senden sektörü anlatmanı isteyen oldu sen adamların cebindeki bütçeyi nerden biliyorsun ki yok gibi bir ifade kullanıyorsun senin elin onun bunun cebinde mi adam ister ajanstta yaptırır ister otur kendi yapar, sana sorcak değil ya

ataaa

🌟Usta Tasarımcı🌟
Sen galiba okuduğunu anlamakta zorluk çekiyorsun 25-30 TL derken burdaki arkadaşların da fiyat kırdığndan bahsediyorum, matbaadaki ortamın burdan ne farkı var, kaldı ki sende mantıklı fiyattan bahsetmişsin diğer arkadaşlar da hep bu tür cümleyle başlıyor nedense, sanki senden sektörü anlatmanı isteyen oldu sen adamların cebindeki bütçeyi nerden biliyorsun ki yok gibi bir ifade kullanıyorsun senin elin onun bunun cebinde mi adam ister ajanstta yaptırır ister otur kendi yapar, sana sorcak değil ya

Mantıklı kelimesinin anlamını öğrendiğinde boş yere yazdığı göreceksin.
Yolda görsem suratına tüküreceğim, 3ay kursta 1program öğrenmiş grafikerim diye gezen yeni yetmelerin çalışma şekli gibi fiyatlara sırf piyasayaı düşürerek 1 lira dahi geçse haram olsun bana da emeklerime de.
Ben kaç konu altında bu anlamda tepki gösterdim hatta matbaa da hatta ve hatta butik ajasların bazılarında da işlerin tamamen böyle olduğuna yaşayarak tanık oldum ve lanet ettim. Herseyin bir ederi vardır, ama serbest piyasa diye bir şey olunca durum bu oluyor. Yeri geliyor 50tl ye logo isteyenlerle karşılaşıyorsun neden? çünkü bu logoyu 50 tl ye yapan adam cıklar var sağda solda sen ben uğraşıyoruz adam internetten çalıyor çırpıyor veriyor sürümden(!) kazanıyor ama kaybeden sen biz oluyoruz.

Burada da başka konuda da fiyat kıran ucuzcu davranan mesleğin saygısını ayaklar altına alan kimse eleştiririm umarım bu kez anlaşılmışımdır...

Ahmet Gezer

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.ahmetgezer.net
Senin dostun mostun yok len papaz kılıklı avatarına bakmışta o dönemmişte bir sanat yönetmeniymişte sektörü anlatırmışta hayalmişte oymuşta buymuşta bi bitmediniz.

ataaa

🌟Usta Tasarımcı🌟
Senin dostun mostun yok len papaz kılıklı avatarına bakmışta o dönemmişte bir sanat yönetmeniymişte sektörü anlatırmışta hayalmişte oymuşta buymuşta bi bitmediniz.

Küçük insanlarsınız vesselam nitekim toysunuz da gülüp geçmek en iyisi aslında yazdığım çok zoruna gitmiş anlaşılan kusura bakma ama insan önce bir kendisine bakmalı.
(insan yazdım ama o da sorun olmaz inşallah?)