Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Carbon desenli folyo hakkında

CBA

🌱Yeni Üye🌱
Merhabalar sitenize yeni üye oldum.Çok kapsamlı ve önemli bilgilerin olduğu bi forum yapmışsınız tüm üyelerin eline sağlık.

Bende aracımın belli yerlerii carbon desenli folyoyla kaplamak istiyorum ancak malzemeyi temin edebilmem için 3M firmasında çalışan bi abim bana yardımcı olacak.Ancak folyonun resimlerini gönderdim bulamadı bana ürünün ismini veya kod numarasını söylersem yardımcı olabileceğini söylüyor, sorunda bu zaten yani demek istediğim site üyelerinin arasında bana dediğim folyonun ismini veya kod numarasını verbilecek birileri varmı.Kısacası bana 3M markasının kod numarası lazım birileri yardımcı olursa çok sevinirim.
saygılar

buda malzemenin resmi

291220071267pg8dc7.jpg

Benzer konular

doghan

🏆Pro Tasarımcı🏆
şirketteki arkadaşalara bir sorayım aydınlatıcı bir bilgi alırsam yardımcı olmaya çalışırım

CBA

🌱Yeni Üye🌱
anladım abi cevabını bekliyorum
ilgin için tşkler.

CBA

🌱Yeni Üye🌱
abi bi haber çıkmadımı

doghan

🏆Pro Tasarımcı🏆
elimizdeki folyo kalatoglarında böyle bi' folyo serisi yoktur

ancak oto aksesuarcılarından temin edebiliceğini söylediler

CBA

🌱Yeni Üye🌱
Anladım yani artık araba aksesuarcılarını gezmekten başka şansım kalmadı çok tşkler.

doganza

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Arkadasim, konuyu simdi gördüm. Hala isine yarar mi bilmiyorum ama "3M DI-NOC Carbon" olarak geciyor.

CBA

🌱Yeni Üye🌱
yok henüz bulamamıştım şimdiden çok tşkler...Umarım budur kod numarası..

_EGE_

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Arkadasim, konuyu simdi gördüm. Hala isine yarar mi bilmiyorum ama "3M DI-NOC Carbon" olarak geciyor.

İşte buna kardeşlik denir gerçek ilgi ve samimiyet bu bence umarım bu hiç kaybolmaz bu sitenin oluşmasında emeği geçen herkese teşekkürü bir borç bilirim.Bende ilgin ve samimiyetin için Teşekkür Ederim..

makifb

🌱Yeni Üye🌱
Bu siteye dün üye oldum ama kanım çok kaynadı.Grafikerlikle alakam yok ama burası sayesinde bişeyler yapmaya çalışacağım.yeni yeni yardımlarınızla yapabileceğime inanıyorum.Ayrıca üstte ki olay çok ama çok hoşuma gitti.Birisine yardım edilmesi.Bu forumu kuran ve ilerlemesini sağlayanlara çok teşekkürler...

YankerS

🌱Yeni Üye🌱
arkadasım bu malzeme elimde var benim :) kodunu yazayım sana

Carbon ca-421 3m diğer renkleride mevcut :D uzaklarda aramayın :D

Servetosp

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.ospreklam.com
Sevgili kardeşim sakın kaplama ben kendi aracıma carbon folyo kapladım çok sıkıntılı
çünkü söktüğün zaman araçta alt zeminini bırakıyor.

ggrafik

🏅Acemi Tasarımcı🏅
huseyinguel.... arattır. yada senin açtığın konunun bi alt başlıgında arkadaşın açtığı konu var ordan irtibat kurabilirsin. arkadaş temin edebileceğini söyledi... biraz fazla tuza bastırmışlar fiyatını ama sana çözüm olur sanırım.

leventuysal

🌱Yeni Üye🌱
Tüm Reklam malzemesi satan firmalarda bulabilirsin uzakdogusunu. 3 m istersende SDS firmasından tedarik edersin. internet sitesininden sana en yakın şubeden kargolatabilirsin.

exloper

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.ebrureklam.com.tr
şimdi kardeş olay şöyle.

bende gecenlerde malzemeciye gittim macbook um çizilmesin zarar görmesin diye carbon folyo kapıcaktım . Gittim dedim böyle böyle biraz esnicek sağlam yapısıcak diye vs. carbonda şekil görünür hani :D neyse adam bana orda 2 folyo gösterdi biri çakma Carbon (madeinChina) :D bunun metresi 35 Dolar bide otjinal karbon gösterdi :D japan heralde :D oda 175 Dolar + KDV . şimdi ucuz ile pahalı olan arasındaki fark çok fazla aslında. japan carbon (pahalı olan) üzerinde kabartma desenler var. araçlar için mukemmel uygun çok esniyo ve güzel yapışıyor. ama o çincancon karbon normal dümdüz folyo gibi pürüzsüz. oda esniyo ama japon karbın kadar sağlıklı bir ömrü yok.