Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Cenk Saatçilik Kurumsal Kimlik

Nihat BAYSAL

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Yorumlar Hataları bildirirseniz sevinirim

kurumsalkimlik.jpg

Benzer konular

Hexen

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Merhaba öncelikle uzaktan ilk baktığımda ben Cenl saatcilik okudum "k" harfinin bacaklarını daha belirgin yapın sorun değil arkadaki saat silüyetini birazcık büyütün.Renk seçimi konusunda sevdiğiniz 2 renk olduğunu artık anladım yeşil ve turuncunun ama başka renk olabilrimi? "saatçiliğin "Cenk"ten daha az göze batar olması gerektiğini düşünüyorum.birde kartvizitte renkleri ve logoyu neden ters çevirdiniz?"logo sol üstte turuncu veya koymak istediğiniz renk alttan geçsin bence antetli ve zarftaki gibi.Saygılar

blueden

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Logoda kullanılan fikir hoş ve uygulmada güzel.Fakat logonun kurumsal kimlikte kullanımı açısından aynı şeyi söyleyemeyecegim.Sanırım sunumda kullanılan arka plandan kaynaklı.Birbirine yakın iki renk kullanılması nedeniyle çalışma pasif klamış.Kartviziti ortadan ikiye bölmek, iki renk kullanmak yerine daha sade çizgiler atabilirdiniz.Onun dışında bence seçimi uygun ve hoş, ama zarf ve antetli, kağıtta turuncu yerine, yeşil kullanılsaydı daha dikkat çekici ve hoş gözükürdü bence.Bu renklerin kullanımıda güzel, fakat dedigim gibi sunum önemli; madem renklerden daha açık olanı seçtiniz o zaman arka planda daha koyu bir şeyler deneyin... Neden bu kadar sunuma taktın, derseniz; inanın çalışmanın havasını ve beğenisini büyük ölçüde değiştiriyor.

Genel olarak güzel bir çalışma olmuş, üzerinde çalışılırsa daha güzel şeyler çıkabilir.

Emeğinize sağlık.

İyi çalışmalar.

damlayanardag

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.grafidamla.com
logoda iyi renklerde iyi bence.Renk seçmini beğendim.Göze güzel görünüyor.Fakat saati biraz daha gösterişli yapabilrsiniz.

Nihat BAYSAL

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Merhaba öncelikle uzaktan ilk baktığımda ben Cenl saatcilik okudum "k" harfinin bacaklarını daha belirgin yapın sorun değil arkadaki saat silüyetini birazcık büyütün.Renk seçimi konusunda sevdiğiniz 2 renk olduğunu artık anladım yeşil ve turuncunun ama başka renk olabilrimi? "saatçiliğin "Cenk"ten daha az göze batar olması gerektiğini düşünüyorum.birde kartvizitte renkleri ve logoyu neden ters çevirdiniz?"logo sol üstte turuncu veya koymak istediğiniz renk alttan geçsin bence antetli ve zarftaki gibi.Saygılar
Yorum ve eleştiriniz için teşekkürler.Kartviziti bu şekilde yapmamın nedeni belli bir kalıbın dışına çıkmak istemem.Çünkü genelde kartvizitler sizin dediğiniz tarzda yapılıyor.Ben bu tarzın dışına çıkmak istedim.
blueden;' Alıntı:
Logoda kullanılan fikir hoş ve uygulmada güzel.Fakat logonun kurumsal kimlikte kullanımı açısından aynı şeyi söyleyemeyecegim.Sanırım sunumda kullanılan arka plandan kaynaklı.Birbirine yakın iki renk kullanılması nedeniyle çalışma pasif klamış.Kartviziti ortadan ikiye bölmek, iki renk kullanmak yerine daha sade çizgiler atabilirdiniz.Onun dışında bence seçimi uygun ve hoş, ama zarf ve antetli, kağıtta turuncu yerine, yeşil kullanılsaydı daha dikkat çekici ve hoş gözükürdü bence.Bu renklerin kullanımıda güzel, fakat dedigim gibi sunum önemli; madem renklerden daha açık olanı seçtiniz o zaman arka planda daha koyu bir şeyler deneyin... Neden bu kadar sunuma taktın, derseniz; inanın çalışmanın havasını ve beğenisini büyük ölçüde değiştiriyor.

Genel olarak güzel bir çalışma olmuş, üzerinde çalışılırsa daha güzel şeyler çıkabilir.

Emeğinize sağlık.

İyi çalışmalar
Arka plandaki zemin konusunda haklısınız.İlk etap da bunu farketmek kolay olmuyor.Ancak fikirler sonucunda bunun farkına varılabiliyor.Uyarınız için teşekkürler.
damlayanardag;' Alıntı:
logoda iyi renklerde iyi bence.Renk seçmini beğendim.Göze güzel görünüyor.Fakat saati biraz daha gösterişli yapabilrsiniz

Yorumunuz için teşekkürler.Bu sitede bir hemşehrimi (xblack)kaybettim diye üzülürken bir başka hemşehrimle karşılaşmak güzel

kasvera

🌟Usta Tasarımcı🌟
bu sefer güzel gözüküyor :) hoş olmuş ellerine sağlık