Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Corel´de sürükleme problemi. Bilen varsa lütfen yardim.. (Resimli)

doganza

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Asagida görüldügü gibi herhangi bir nesneyi sürüklemek istedigimde, sürüklerken izledigim yol boyunca, kendi kendine sürekli "Duplicate" yapiyor. Hic bir sey yapamiyorum, lütfen yardim.

Neden oluyor bu???

unbenanntsl9.jpg

Son düzenleme:

Benzer konular

grafifun

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
burda ki tek sorun, sürükleme yaparken space tuşuna basman. eğer o da değilse senin Corel kafayı yemiş hocam

metejann

🏅Acemi Tasarımcı🏅
hocam bendede aynı sorun olmuştu coreli ilk açarken f8 tuşuna basıp ilk yüklendiği hale getrdim geri düzeldi sonrada olmadı ama olurmu bilmiorum tahmin ediyorum sadece; benim işletim sistemi biraz dandik yani pc yavaşş ağır bir iş çalıştığımda pcyi cok kasıyor ve prograamda zararveriyor gibime geliyorr :S:S ama yanılyorda olabilirm

cumali12

🌟Usta Tasarımcı🌟
doganza arkadaş ben nedendir bilmiyorum fakat rastladığım yerde bunun gibi bir sorun "tools" sonra "object data manager" "clear field" ten yapılmış bir bunu da dene.iyi çalışmalar.

aDoBe

🏆Pro Tasarımcı🏆
bana kalırsa ekran kartı ıle ılgılı bır problem. tazeleme frekansı ve ekran kartınızın bit derinliğini kontrol edin derim.

memoli_68

🏅Acemi Tasarımcı🏅
sırayla tolls/options/workspace yolunu izle ordaki kutucuklardan corel işaretli en üsttekine tıkla sonra tekrar corel kutusunu işaretle ok butonuna basarak problemin çözülecektir kolay gelsin

doganza

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Arkadaslar metejann´in yöntemiyle sorunu gecici olarak hallettim, kendisine cok tesekkür ediyorum.

Ayni sorunun tekrarlamasi halinde diger yöntemleri de denerim. Sagolun..