Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Dijital Art : Deniz Hayali / Maritime mystery

kasta095

👑Efsanevi Grafiker👑
internette fotoğraf görduğumde çok beğendım, photoshop programda açtığım zaman ne yapıcağımı bilmediğim için öyle renkler ile oynuyordum... daha sonra gözlerim açtığım zaman ne yapıyorum ben ortaya bu çalışma çıktı

beğenilerinize sunulur

40589750yp9.jpg

04fzk1copyeu0.jpg

04fzkcopyaj0.jpg

Fotoğraf : Zuhalko_An

:::AmbrosiA:::

♾️Grafik Gurusu♾️
fotoğrafın bu hale gelmesininde ki aşamalara bende tanıklık ettiğim için mutluyum... kabarcıkları da ekleyince çalışman tam anlamıyla kendini tamamlanmış... çok uğraştın ama değdi... gerçekten güzel bir çalışma oldu... eline, emeğine sağlık canım...

kasta095

👑Efsanevi Grafiker👑
:) teşekkürler

daha çok kum yapmağı uğaştım, istediğim şeyi yakalayamadım:S

e su altı kabarcıksiz olmaz:) hava nasıl alırlar:p

Son düzenleme:

♾️Grafik Gurusu♾️
:D doğru havasız ölürler suyun altında değil mi? alemsin valla... oraya bir de oksijen tüpü mü ekleseydin acaba :p:D

♾️Grafik Gurusu♾️
koy şimdilik bir piknik tüpü oraya idare etsinler... bütün balıklar kafayı buluyormuş :D

şaka bir yana gerçekten hoş oldu ilk digital art çalışman... devamını bekliyoruz...

kasta095

👑Efsanevi Grafiker👑
koy şimdilik bir piknik tüpü oraya idare etsinler... bütün balıklar kafayı buluyormuş :D

şaka bir yana gerçekten hoş oldu ilk digital art çalışman... devamını bekliyoruz...

aslında ilk değil:p ama bunu bende beğendim:utann:

yeşil turuncu renkler uyumlu olduğu için mı acaba... kendim bakıyorum anlamayı çalışıyorum:angel:

♾️Grafik Gurusu♾️
aslında solungaçlar boyunda olmalıydı ama sanki böylesi daha estetik durmuş... kulağında olması bana göre ayrı bir hava katmış... göze batmıyor... ama doğrusu boyun bölümü olmalıydı tabi ki... gecenin 2 sinde bizimde gözümüzden bu ayrıntı kaçmış :)

efoja

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
birderindeniz.blogcu.com
Solungaç zaten boyunda, kulaklar yüzgeç değil mi?... Boynunda bir çizgi var ben onu solungaç olarak düşündüm. Ambrosia, her şey yerli yerinde olmuş :D Ellerinize gözlerinize sağlık.

♾️Grafik Gurusu♾️
Solungaç zaten boyunda, kulaklar yüzgeç değil mi?... Boynunda bir çizgi var ben onu solungaç olarak düşündüm. Ambrosia, her şey yerli yerinde olmuş :D Ellerinize gözlerinize sağlık.

doğru söylüyorsunuz.. artık neresi nerede bende karıştırmış vaziyetteyim zaten... benim aklım hala şu italyanın yaptığı çalışmada...

efoja

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
birderindeniz.blogcu.com
doğru söylüyorsunuz.. artık neresi nerede bende karıştırmış vaziyetteyim zaten... benim aklım hala şu italyanın yaptığı çalışmada...

Karıştırmadığım efekt kalmadı o konuda ama bilmem kaç tane filter ve kombinasyon söz konusu mantık yürütmeye çalışıyorum yine de... Ancak ben yine de aynı fotoğrafın kullanılmasından yanayım, çünkü filterler dokuya ve renklere göre başka etkiler yaratabiliyor. Bu yüzden imkansıza yakın bir ihtimal... Oturup dua edelim; gelsin dersimiz.

kasta095

👑Efsanevi Grafiker👑
Ellerinize sağlık Kasta... Boynundaki solungaçsa eğer, ayrıca kutluyorum.

teşekkürler

boyundaki efekti texture uygularak, opasity düşererek, belnd mode değiştirerek öyle son uç aldım

Photoshopta renkler ile, Modeler ile her şey ile oynamayi bayılırım, çünkü sonra enteresan, değişik ve zamanında mükemmel sonuçlara ulaşabiliyoruz...

efoja

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
birderindeniz.blogcu.com
teşekkürler

boyundaki efekti texture uygularak, opasity düşererek, belnd mode değiştirerek öyle son uç aldım

Photoshopta renkler ile, Modeler ile her şey ile oynamayi bayılırım, çünkü sonra enteresan, değişik ve zamanında mükemmel sonuçlara ulaşabiliyoruz...

Söylemeyeyim dedim ama, çok hüzünlü aslında... Kız mutasyon geçirmiş. Suyun altında yaşayabiliyor normalde, bu duruş son nefes gibi... Elmadan sonra bu kızı da öldürüyorsun gibi bir hisse kapıldım. Çok hüzünlü, duruşa baksana... Yazık, vallahi içim parçalandı...

kasta095

👑Efsanevi Grafiker👑

Karıştırmadığım efekt kalmadı o konuda ama bilmem kaç tane filter ve kombinasyon söz konusu mantık yürütmeye çalışıyorum yine de... Ancak ben yine de aynı fotoğrafın kullanılmasından yanayım, çünkü filterler dokuya ve renklere göre başka etkiler yaratabiliyor. Bu yüzden imkansıza yakın bir ihtimal... Oturup dua edelim; gelsin dersimiz.

hadi hep beraber beyinimiz çalıştırmayı:D

Söylemeyeyim dedim ama, çok hüzünlü aslında... Kız mutasyon geçirmiş. Suyun altında yaşayabiliyor normalde, bu duruş son nefes gibi... Elmadan sonra bu kızı da öldürüyorsun gibi bir hisse kapıldım. Çok hüzünlü, duruşa baksana... Yazık, vallahi içim parçalandı...

her şey bu dünya da sona eriyor. hüzün ama huzur

Selim MERCANO

👑Efsanevi Grafiker👑
kolyeyi biryerden hatırlıyorum =) eline sağlık kasta güzel bir çalışma..

blueden

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Çok hoş bir çalışma olmuş, bu çalışmaya mutasyon yaramış=)
Tebrikler kasta.

Emeğinize sağlık.

kasta095

👑Efsanevi Grafiker👑
Çok hoş bir çalışma olmuş, bu çalışmaya mutasyon yaramış=)
Tebrikler kasta.

Emeğinize sağlık.

teşekkür ederim...

Memleketimde eski bil film vardı...

1187445909_8a8b90db6c92.jpg

çok güzel.. bu tarasım yaparak o aklıma geldı