Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Dostluk Gecesi Davetiyesi için Çerçeve

Linux

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.kralteam.com
Merhaba arkadaşlar köyümüzün yapacağı dostluk gecesi için bir örnek veya çerçeve konusunda yardımcı olursanız sevinirim.

Benzer konular

Linux

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.kralteam.com
Bunları buldum aradığım düğün, nışan, kına davetiyeleri için olmayacak. Düzenlenecek bir gece için.
ve Formatı cdr olmassa sevinirim.

kasta095

👑Efsanevi Grafiker👑
Forum içersinde iyice arama yapmışmıydınız? Eğer forumda verilen çerçeve beğenmedınız Dostluk Gecesi ilgili nasıl bir çerçeve ariyorsunuz?... arayip bulamadığınız bir çerçeve belki kendi çizmelisiniz... CDR forumatinda...

benim bildiğim kadarı ile CRD formatinda çerçeveler zor bulursunuz... en mantıklı Photoshop programda her hangi çerçeve açıp EPS yapmak.. EPS Corel programda rahat açabilirsiniz...

eğer çerçeve tamamen vektörel olamsı lazım o zaman kendi hayal güçü kullanarak çizmelisiniz...

Linux

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.kralteam.com
Forum içersinde iyice arama yapmışmıydınız? Eğer forumda verilen çerçeve beğenmedınız Dostluk Gecesi ilgili nasıl bir çerçeve ariyorsunuz?... arayip bulamadığınız bir çerçeve belki kendi çizmelisiniz... CDR forumatinda...

benim bildiğim kadarı ile CRD formatinda çerçeveler zor bulursunuz... en mantıklı Photoshop programda her hangi çerçeve açıp EPS yapmak.. EPS Corel programda rahat açabilirsiniz...

eğer çerçeve tamamen vektörel olamsı lazım o zaman kendi hayal güçü kullanarak çizmelisiniz...

umarım yazımı okumuşsunuzdur

Bunları buldum aradığım düğün, nışan, kına davetiyeleri için olmayacak. Düzenlenecek bir gece için.
ve Formatı cdr olmassa sevinirim.

cdr olmassa sevirim demiştim. Neyse saolun arkadaşlar, ben birşeyler yapmaya çalışacağım. Ilgi ve alakanızdan ötürü teşekkür ederim.