Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Dünyanın en iyi virüs programı ARMOURED v 1.0

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
ARMOURED​

Armoured: (İng) Zırhlı

Neden İngilizce?
Aslında tamamıyle karalama yaparken çıkan şeklin şovalye aksesuarı olan ve şovalyelerin kafalarına giydiği kaskın ortaya çıkmasına kadar böyle bir düşüncem bile yoktu. Kask ortaya çıkınca aklıma virus programları geldi. Çoğu klendimi güvende hissetmemi sağlayan logo ya da ikon kullanıyor diye düşünerek bunu hayali bir virüs programının logosuymuş gibi bir çalışmaya karar verdim. Sonuç aşağıdaki gibidir.

taskrv6.jpg

armouredwg9.jpg

burnao6.gif

Onur KARADAĞLI

👑Efsanevi Grafiker👑
Sanırım Volkan Tekin yapınca logoyu, bide deneme çalışmalarına açınca konuyu yorum gelmemiş.. :wink:

Valla ben beğendim eh tabi sunumun katkısı büyük bu konuda.. Ancak ismin telaffuzu konusunda biraz sıkıntı var gibi.. Bana zor ve karmaşık geldi.. Sanırım böyle bir ürün ortaya çıkarsa halk arasında adı kasklı antivirüs olucaktır:angel:

Logo da bir "X" harfi gizlenmiş acaba diyorum "X" üzerinden gidilebilirmi isim konusunda?

Son bir şey Parşomen kağıtta sunum yapmak nerden geldi aklına? Yoksa sunumdan öte bir kurulum ekranı görüntüsümü aynı zamanda.. Eski zamanlarda kullanılan bir objeyi yine eskitme bir kağıtla kullanmak... Sanırım neden grafiker sıfatını kullanıyoruzun? cevabı burada...

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Sanırım Volkan Tekin yapınca logoyu, bide deneme çalışmalarına açınca konuyu yorum gelmemiş.. :wink:

Valla ben beğendim eh tabi sunumun katkısı büyük bu konuda.. Ancak ismin telaffuzu konusunda biraz sıkıntı var gibi.. Bana zor ve karmaşık geldi.. Sanırım böyle bir ürün ortaya çıkarsa halk arasında adı kasklı antivirüs olucaktır:angel:

Logo da bir "X" harfi gizlenmiş acaba diyorum "X" üzerinden gidilebilirmi isim konusunda?

Son bir şey Parşomen kağıtta sunum yapmak nerden geldi aklına? Yoksa sunumdan öte bir kurulum ekranı görüntüsümü aynı zamanda.. Eski zamanlarda kullanılan bir objeyi yine eskitme bir kağıtla kullanmak... Sanırım neden grafiker sıfatını kullanıyoruzun? cevabı burada...

Tek bir şeyi cevaplamak istiyorum :)

XARMOURED seni mi kıracağım... :D

Not: Aslında V harfi gizli... :) Ne alakaysa artık :p ... :D

Onur KARADAĞLI

👑Efsanevi Grafiker👑
Tek bir şeyi cevaplamak istiyorum :)

XARMOURED seni mi kıracağım... :D

Not: Aslında V harfi gizli... :) Ne alakaysa artık :p ... :D

Zaten diğerlerini cevaplamıyacağını tahmin etmiştim :tongueout: neyseki amaçlı bir yorum yazdım ve ben inanıyorum nerelere ne mesajlar vereceğine...

Beni kırmadığın için teşekkürler.. İnatla zor teleffuz diyosun.. Peki öyle olsun..

Bu arada "V" gizli değil alenen.. "X" gizli :D:D

Tekrar eline sağlık..

blueden

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Bu beğeniye sunumun büyük ölçüde katkısı var diyerek çok beğendigimi söylemeden geçemiyecegim :)

Virüs programına yakışır bir çalışma olmuş, isimde güzel; "ARMOURED" :emo1:

Hayalide olsa amacına uygun ve güzel, bir gün kendi virüs programınızı yapıp kullanmanız dileğiyle...:rofl:

Ellerinize sağlık.

İyi çalışmalar.

fatihcee

♾️Grafik Gurusu♾️
Abi bence bir virüs programına gitmemiş
film veya oyun menüsü gibi durmuş
yani bende antivirüs etkisini hissettirmedi

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Abi bence bir virüs programına gitmemiş
film veya oyun menüsü gibi durmuş
yani bende antivirüs etkisini hissettirmedi

Parşomene takıldın sen sanırım. Unut onu o bir sunum...

efoja

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
birderindeniz.blogcu.com
"Viking" de uygun olurdu; ama korsanlıkla tanınıyorlar, işlevsellik olarak zıtlık var yani :) sunum için parşomen değil de demir bileklik süper olurdu. :D ellerinize sağlık, güzel olmuş bence de.

sha

🏅Acemi Tasarımcı🏅
emegine sagLık bence harika kaskdaki V de oturmus yerine :) umarim bir gun bende sizler kadar iyi olurum...

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
emegine sagLık bence harika kaskdaki V de oturmus yerine :) umarim bir gun bende sizler kadar iyi olurum...

Kasktaki V nin iki anlamı var. Birincisi ismimin baş harfi olması diğer anlam ise ingilizce zafer kelimesi olan Victory nin baş harfi.

Virüsler karşısında zaferi kaçınılmaz. :)

Braveart

♾️Grafik Gurusu♾️
Bu virüs programını nerden indirebilirim? :p

Logo gayet hoş olmuş, hele ekran görüntüsünde sağ alt bardaki ikonun duruşu klas olmuş.

Selim MERCANO

👑Efsanevi Grafiker👑
Sunum için birsey demeye gerek yok zaten yapım aşamasında da güzel olucağını biliyorduk :) Ben V X tartışmasında
V bence X den daha gizli bir simgedir açıklama yapmıyorum çok gizli :D
Virus Anti Virus.. AV bunun üzerinde detay yapılabilir =)
eline sağlık volkan.

émmst

👑Efsanevi Grafiker👑
Sanırım sunum şekli biraz kafa karıştırmış insanlarda. Bence kask çok hoş olmuş. Ve ikon olarakta çok şık olmuş..Ellerinize sağlık.