Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Duvar Takvimi

guvenmx

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.sukrucerci.com
Evet Uzun zamandır düşündüğüm ama zamandan dolayı bir türlü yapmaya fırsat bulamadığım Takvimlerden birini bitirdim.

Kıza zamanda yine zaman ayıra bilirsem özel bir takvim Hazırlığı içindeyim onuda bitince sizlerle Paylaşacağım.

Yapmış Olduğum Tavim 2009 yılı için olup. Boyutunuda 50 x 22 Yaptım Biraz farklı olmasını istedim Bu nedenden dolayı boyutunuda farklı yaptım.

Kullanmış olduğum görseller bir nevi grafik alanına yakın şeyler. Bu arada Diğer yapacağım Çalışma hakkındada ipucu vermiş bulunuyorum.

Herkese iyi seyirler

asdhfnm8.jpg

int628pe2.jpg

96675730iv1.jpg

68633522ab2.jpg

96332402vb4.jpg

101pa4.jpg

Benzer konular

yoSa

👑Efsanevi Grafiker👑
Öncelikle tebrik ederim...

Merak ettiğim bişey var;

-Mart ayı takviminde eylenen-sevinen çocuklar var sanırım, ancak sağ altta eli silahlı biri var...Mart ayı tasarımında bir gönderme mi var? Mantığı nedir?

-Takvimlerde mevsimsel tonlamalardan yana olan biriyim...Ancak başlıkta belirtmişsiniz grafik alanı üzerine diye...Yinede bazılarının grafik alanı ,bazılarının mevsimsel tat da olması bütünlüğü zedelemiş gibi.Göz hepsinde grafik yada mevsim arıyor...

Örneğin Aralık -Ocak ve Ağustos gayet grafik tadında...Ancak Mayıs anlamsız kaçmış gibi birde Haziran diğerlerine nazaran sönük...Onu yenileyebilirsiniz.

Şahsi merakım ve fikirlerim bu yönde....Kolay gelsin.

Saygılar...

cagrinho

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
emeğine sağlık, gayet güzel olmuş

alisalur

♾️Grafik Gurusu♾️
çalışmalar çok hoş olmuş. eline sağlık

gulsah_grafik

🌟Usta Tasarımcı🌟
eline sağlık çok güzel bi çalışma olmuş çok şık görseller kullanmışsın

guvenmx

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.sukrucerci.com
Öncelikle tebrik ederim...

Merak ettiğim bişey var;

-Mart ayı takviminde eylenen-sevinen çocuklar var sanırım, ancak sağ altta eli silahlı biri var...Mart ayı tasarımında bir gönderme mi var? Mantığı nedir?

-Takvimlerde mevsimsel tonlamalardan yana olan biriyim...Ancak başlıkta belirtmişsiniz grafik alanı üzerine diye...Yinede bazılarının grafik alanı ,bazılarının mevsimsel tat da olması bütünlüğü zedelemiş gibi.Göz hepsinde grafik yada mevsim arıyor...

Örneğin Aralık -Ocak ve Ağustos gayet grafik tadında...Ancak Mayıs anlamsız kaçmış gibi birde Haziran diğerlerine nazaran sönük...Onu yenileyebilirsiniz.

Şahsi merakım ve fikirlerim bu yönde....Kolay gelsin.

Saygılar...

Güzel yorumunuz için teşekkürler öncelikle. mart ayı için bakış açınıza bağlı öyle bir gönderim için kendimi zorlamadım.

Evet sizin görüşünüzdür ama ben açıklamada eger iyi bakarsanız Grafik Tarzlarına yakın diye belirttim. direk grafik tasarımları kullandım demedim.

Dediğim ğibi zamanım olmadığından zamanımı bunun için ayırmalıyım buda uzun bir zaman olmalı ki iyi bşeyler çıksın.

Yorumunuz için teşekkürler takrar.

eline sağlık güzel çalışmalar

Yorumunuz için teşekkürler.

emeğine sağlık, gayet güzel olmuş

Güzel gören sizlere teşekkürler.

çalışmalar çok hoş olmuş. eline sağlık

Yorumunun için teşekkürler efendim.

eline sağlık çok güzel bi çalışma olmuş çok şık görseller kullanmışsın

Teşekkürler güzel yorumunuz için.

senkron

🌱Yeni Üye🌱
çok güzell

merhaba..hazırladığınız takvimi duvar ve masa takvimlerime olan merakım sırasında googleda arama yaparken buldum...öncelikle elinize sağlık..ben takviminizden edinebilir miyim bunu sormak istedim...gerçekten çok hoş..

cevabınızı bekleyeceğim..

BY KARMA

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Sn. Şükrü bey; ben ocak, şubat ve ekimi çok beğendim.bir diğer konuda üsteki üyenin sorduğu konu çalışmanızı bizlerle paylaşırmısınız.cevabınızı bekliyorum.çok güzel olurdu köşesine tabiki designed :Şükrü Çerçi yazarız.emeğe saygı. sonsuz şükranlarımla..

gulum352

🏆Pro Tasarımcı🏆
Şükrü hocam... hepside emek verilmiş çalışmalar... ellerinize sağlık... başarılar :)

burcuozenxx

🏆Pro Tasarımcı🏆
Güzel bi çalışma olmuş tebrik ederim. Emeğine sağlık.

guvenmx

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.sukrucerci.com
Serkan, by karma, gulum352, burcu ozenxx, mssahın: yorumlarınız için teşekkürler. Emin olun mutlu olurdum sizlerle paylaşmakla... Sadece size özel çalışma yapabilirim. Bu konuda sizinle birebir görüsmeliyim. Tabi geç cevap verdim ama. Kusuruma bakmayın.