Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Egypt Pyramids - Dead Kings

Barış Akgün

🌟Usta Tasarımcı🌟
Tipografi alanında kendimi geliştirmek için çalışmalar yapıyorum. Diger konumda kolajla tipografi karıstı biraz fakat bunda daha ıyı oldu sanırım :) yorumlarınız olumlu olmusuz onemlı degıl gelıstırmem ıcın gelıstırıcı yorumlar alırsam memnun olurum tesekkurler.

yoSa ve Grafikerkartala yazdıkları yorumlarla tipografiyi kavramama yardımcı oldukları ıcın tesekkur ederım.

Piramitler cocuklugumdan berı ılgımı ceken bırcok belgeselını ızledıgım sahane yapıtlardır. Bende tipografiye yenı gırısımde bunu kullanmak ıstedım.

Hazırlanma süresi : 30 dk

69118342.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

Benzer konular

efoja

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
birderindeniz.blogcu.com
Beninm tek takıldığım nokta tipografi çalışmaları hiç Türkçe olarak karşımıza çıkmıyor. Anlaşılma korkusu mu var? Bu cümle sadece sizin için geçerli değil. yoşa da örnektir mesala. Ne zamandır söyleyeceğim unutuyorum... Neden İngilizce? Onun dışında bir sorunum yok :=) renkler çok uygun, çok başarılı.

Barış Akgün

🌟Usta Tasarımcı🌟
hocam çok tesekkurler beğenmene sevindim ilk tipografim :) soruya gelince ben font yüzünden sectim cunku tr fontlari yok suanda elimde o yuzden ingilizcede 'ı' harfi olmadıgından zorlanıcaktım. Ama bende Türkçe den yanayım.

grafikerkartal

👑Efsanevi Grafiker👑
öncekide kötü değildi benim houma gitmişti keza bu çalışmanda aynı şekilde iyi bir çalışma olmuş ancak tipografik anlamda bu dahada verimli olmuş her yeni açlışman daha iyi olucak...
ayrıca forumdaki xavalon, YoSa, Cengiz Kaçar isimli üylerinde çalışmalarını takip etmeni tavsiye ederim başarılar...

Barış Akgün

🌟Usta Tasarımcı🌟
tabi tabi o arkadasların yaptıkllarını gozlemlıyorum dedıgın gıbı dewam ettıkce gelısecektır yaptıklarım. bıde uzun zaman ayırmadıgımdan o arkadaslar gıbı daha fazla susleme yapmadım. Diger calısmamda 2 3 gunumu verıp harflerı daha fazla kullanıp gorunumude guzellestırıcem. tesekkurler

timsah_sg

🏆Pro Tasarımcı🏆
güzel bir çalışma renkler özellikle iyi olmuş eline sağlık..

Barış Akgün

🌟Usta Tasarımcı🌟
çok tesekkurler yorum için. insallah ilerki calısmalarda mukemmeli yakalarım

respot

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Ben bişey göremiyorum! Resim nerde?

efoja

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
birderindeniz.blogcu.com
hocam çok tesekkurler beğenmene sevindim ilk tipografim :) soruya gelince ben font yüzünden sectim cunku tr fontlari yok suanda elimde o yuzden ingilizcede 'ı' harfi olmadıgından zorlanıcaktım. Ama bende Türkçe den yanayım.

Gece tersliğim üstümdeydi sanırım. Biraz sert konuşmuşum gibi olmuş. Verdiğiniz cevap ve gösterdiğiniz tevazu ayakta alkışlanak kadar güzel. Tipografi alanındaki cesaretiniz ayrıca kutlamaya değer. Hocam demişsiniz ama ben tipografi konusunda çok cesaretsizim HOCAM.:)

wwaslıww

👑Efsanevi Grafiker👑
renklerin uyumu güzel eline sağlık

Barış Akgün

🌟Usta Tasarımcı🌟
cok tesekkurler yorumlar ıcın. Hocam benım konusma seklım ya hıtap seklım yanı ögretici olarak demedım zatende ama kucucuk bılgılensem karsımdakıne saygımı ıletırım yanı. Yeniyiz bu konuda nasıl logoda buyuk ovguler aldıgımda memnun oluyosam bundada elestırılerde de memnun oluyorum.

yoSa

👑Efsanevi Grafiker👑
Konu çok güzel.

Benim 30 dakikam olsa;

Texture mü seçer yada yapardım, birde görselimi ve fontumu seçerdim...Buda şu demek;
30 dk bu iş için çok az bir süre...Sizde belirtmişsiniz zaten yetersiz olduğunu...

Çalışmaya gelecek olursak;

Çok kısa sürede yapıldığı için ele geçen eklenmiş, bu bizim büyük hatalarımızdan biri.eklenecek şeyleri özenle seçmeliyiz...Konuyu ifade edecek görsel,font,arka fon, renkler çok özenle seçilmeli, heleki yeni başlamışsak daha bir dikkat etmemiz gerekiyor...

Renk tonu gayet uygun ancak çok çeşitli olduğu için boğmuş...Mısır yada piramitler dendiğinde akla zaten ilk gelen renk kum rengi (beyaz yada kırmızı kumlarda var ancak genel algı bildiğimiz çöl kumudur)

Biraz daha sade çalışırsak güzel olacak..Heleki ilkinden sonra bu çalışmayı görünce daha bir ümitleniyor insan...

Başarılar dilerim...

Barış Akgün

🌟Usta Tasarımcı🌟
yoSa cok saolsın yorum ıcın dedıgım gıbı dusunce hatalarımı erken ogrenmek ıcın kademe kademe ılerlemek ıstedıgımden erken sergılıyorum. İlerleyen zamanlarda yorumlarınız ve cızımlerınızle cok daha ıyı olucak emınım.