Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

emre yapı takvim

gece_ay_isigi_

🌟Usta Tasarımcı🌟
müşteriye sunmadım henüz, sizinde fikirlerinizi almak isterim...

takvim0901hn8.jpg

takvim0902zm1.jpg

Benzer konular

serhendi

🌟Usta Tasarımcı🌟
emeğine sağlık güzel olmuş

ikinci daha çok hoşuma gitti ama üstte yapı marketin yanındaki emre yazısını biraz daha belirginleştirisen bütünlük sağlar kanısındayım ve simetrisine dikkat et derim altan üsten.
bide emre logosunu logo gibi kullanıp yazı ile emre yazsan daha güzel olur. çünkü logoda o kadar çok kabartma var ki duvarda asılı olan bir takvimde emre yazısını okumak gayet zor olacak gibi...:)

bi de kullandığın resimlerin siyah ile sarı rengi eksik gibi bence onları da biraz arttır siyah ile sarıyı daha güzel ve canlı olacak - çünkü ben denedim bu resimde güzel oldu :D)-

bengu

🏅Acemi Tasarımcı🏅
kesinlikle 2. çalışma daha iyi ..yansımalar renk katmış elinize sağlık

gece_ay_isigi_

🌟Usta Tasarımcı🌟
emeğine sağlık güzel olmuş

ikinci daha çok hoşuma gitti ama üstte yapı marketin yanındaki emre yazısını biraz daha belirginleştirisen bütünlük sağlar kanısındayım ve simetrisine dikkat et derim altan üsten.
bide emre logosunu logo gibi kullanıp yazı ile emre yazsan daha güzel olur. çünkü logoda o kadar çok kabartma var ki duvarda asılı olan bir takvimde emre yazısını okumak gayet zor olacak gibi...:)

bi de kullandığın resimlerin siyah ile sarı rengi eksik gibi bence onları da biraz arttır siyah ile sarıyı daha güzel ve canlı olacak - çünkü ben denedim bu resimde güzel oldu :D)-

teşekkürler deneyeyim. sözünde güzelmiş :wink:

kesinlikle 2. çalışma daha iyi ..yansımalar renk katmış elinize sağlık

teşekkür ederim.