Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Excel'den Corel'e Yazı ve Resim kaydıramıyorum.

uguruzuncelebi

🏅Acemi Tasarımcı🏅
... Sorun BÜyÜk ....
Corel Draw 11 De Kartvİzİt ÇaliŞmasi Yapiyorum Fakat Resİmler Dİjİtal Olmasi Gerekmekte.excel De İsİmlerle İlgİ Bİlgİyİ Aliyorum Ama Resİmlerİ Nasil Yapacam Onu Bİlenİyorum.
Bİ ÇÖzÜm Yolu Önerİrsenİz Sevİnİrİm

mapuskus

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.mustafaduzenli.com
siz kodlama yöntemi ile excel i veri tabanı kullanarak Corel e fotografları atmak istiyorsunuz ? doğrumu anladım ?

asikum

🏅Acemi Tasarımcı🏅
:D ben bu sitede hiçbişey bilmiyom kendimi zannetmiştim ama bazı konaları biliyormuşum şimdiden mutlu oldum :D
sevgili uguruzuncelebi arkadaşım sana formülün alasını vercem bana dua edicen öncelikle word deki tablo resim ve hernevi nesneyi corel'e aktarma yöntemini copy paste yöntemini kesinlikle kullanma tabi metinler haricinde şimdi gelelim asıl konuya resmi word den kopyala ve corel sayfasını aç edit bölümünden paste special bölümü var oraya tıkla açılan pencerede bitmat ı görcen ona tıkla ve tamam de ve resim orjinal boyutunda corelde tablolar için se yine aynı yöntemi kullanıyon ama son bölümde picture(enhanced Metafile) yazanı seç ve tamam a tıkla ve tablo corelde yazılarda rahatlıkla oynuyabilir tabloya şekil verebilirsin tablo sana çizim olarak gelmiş olacaktır. şimdiden kolay gelsin

özgüll

👑Efsanevi Grafiker👑
:D ben bu sitede hiçbişey bilmiyom kendimi zannetmiştim ama bazı konaları biliyormuşum şimdiden mutlu oldum :D
sevgili uguruzuncelebi arkadaşım sana formülün alasını vercem bana dua edicen öncelikle word deki tablo resim ve hernevi nesneyi corel'e aktarma yöntemini copy paste yöntemini kesinlikle kullanma tabi metinler haricinde şimdi gelelim asıl konuya resmi word den kopyala ve corel sayfasını aç edit bölümünden paste special bölümü var oraya tıkla açılan pencerede bitmat ı görcen ona tıkla ve tamam de ve resim orjinal boyutunda corelde tablolar için se yine aynı yöntemi kullanıyon ama son bölümde picture(enhanced Metafile) yazanı seç ve tamam a tıkla ve tablo corelde yazılarda rahatlıkla oynuyabilir tabloya şekil verebilirsin tablo sana çizim olarak gelmiş olacaktır. şimdiden kolay gelsin

İki gündür bunun çözümünü arıyordum. Çok teşekkür ediyorum.
İyi çalışmalar.

eyub47

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Asikum çok teşekkürler .

asikum

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ne demek ben teşekkür ederim hep beraber bilgilerimizi paylaştıkça burada iyi işler başaracağız bundan emin olabilirsiniz

nujin

🏅Acemi Tasarımcı🏅
asikum gerçekten çok tşk beni çok büyük bi dertten kurtardın

dorad

🏆Pro Tasarımcı🏆
Teşekkürler, benim de çok işime yaradı

ferosilin

🌱Yeni Üye🌱
tarih geçte olsa bir cevap yazayım. dediğin yol doğru.ama pasta dilimi grafikler başta olmak üzere kenar çizgileri kırık çıkıyor.

wierri

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Arkadaşlar benimde bir sorunum varda. Wordde yapılmış bir iş var bunu Corele atıyorum ama resim kare şeklinde arkası beyaz oluyor normalde beyazlıklar görünmüyor iconlar nasıl oluyorsa corelde arkası beyaz oluyor çaresini bilen varmı ???

agit77

🏆Pro Tasarımcı🏆
en iyi yol word,exel den pdf e çevirip Coreldraw dan açmaktır. :) bu kadar basit.