Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

facebook logo çalışmam

konuralpd

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.dreamturks.net
dtrtgb5.png

HATALARI BELİRTİN

Everlost

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
öncelikle niye böyle bişe yapmaya gerek duydun onu çok merak ettiğimi bilmeni isterim.
ayrıca logo dediğin bu resimde bi arial'le yazılmış bi facebook yazısı var bide dünya görseliyle üstündeki kız resmi...Bunların çizimi sanamı ait? eğer öyle değilse (ki eminim öyle değildir) iki üç resmi bir araya getirip yanınada yazı yazmakla logo oluşabileceğinimi düşünüyorsun...hadi hepsini geçtim , madem böyle bişe yapcaksın en azından resmi düzgün dekupe etseydin...Sonunda hataları belirtin demişsin ama hiç doğru birşey yokki bu çalışmada...
kusura bakma belki kırıcı oldum ama bi an bizimle kafa buluyosun falan sandım...

blueden

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
İlginç bit çalışma olmuş :)

İlginç olan nedir?

Ya ben burda yeniyim hevesimi kursağımda bırakmayın siz naziklik nedir bilmezmsiiniz

Öncelikle genel konuşmamanızı rica edicem..Sizin yukarıda yazdıgınız mesajda da ben naziklik göremedim, yanılıyormuyum? :)+Ben de şunu sorayım: Siz logo nedir bilmez misiniz?

Çalışmanıza yorum bekliyorsunuz, şu soruları sorayım...
Bu logoyu, yapmaktaki amacınız nedir?
Logo yapmayı öğrenmek mi, Logo yapmak mı? Sadece bir eğlence mi ki öyleyse yorum beklemeyin.Çünkü öyle değerlendirilmesi normal.
Yorumlar kırıcı gelebilir ama; eğer bu işle uğraşmıyorsanız veya uğraşmıcaksınız bu işi yapan kişilere bırakın, eğlenmek için yaptığınız çalışmaları koyupta olumlu yorum veya "hataları söyleyin" tarzında yorum beklemeyin!

Çalışmanıza bakacak olursak...arka planı düzgün silinmemiş bir resim görüyorum...En azından vektör kullanın ki, madem logo yapıyorsunuz, kullanacagınız şeklide siz çizmelisiniz ki yaptıgınız bir logo mu tartışılır...yapılan iş sadece resmin arka planını silip koymak, yanınada "FACEBOOK" yazmak...bu mu emek, sonra olumlu yorum beklemek.

Haklısınız yeni başlayan birine, yapılan yanlışları söylenir ve bu doğrultuda düzeltilmesi beklenir ve yapılması gereken yönde yönlendirilir.Ama görüyorum ki bu logo eğlence amaçlı yapılmış, bu durumda bizden olumlu ve yapıcı yönde yorum beklemeniz normal mi? Eğer kendinizi geliştirmeye çalışıyorsanız, size tek önerim araştırma yapın, inceleyin, deneme yapın.Bu konuda forumda bir çok ders mevcut...Hayal gücünüzün sınırlarını zorlayın ki o zaman gerçek bir emek; gerçek bir eleştiri çıksın ortaya...

Kolay gelsin

Saygılar.

Son düzenleme:

designeer_hsn

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.designerhsn.com
burda yeniysen ve bu işi öğrenmek istiyorsan neden dersleri takip etmiyorsun... sallama bi şey yapıp yorum bekliyorsun

vestanbul

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.vestanweb.com
ben bunların bilerek yapıldığını düşünüyorum... İnsan az açıp logo nedir diye bakar. 3. sınıfa giden kardeşim daha iyisini yapıyor...

:headbang:

spartacus_20

🌱Yeni Üye🌱
konuralpd arkdaşımız zaten hedefin ulaştı arkadaş hatalımı gösterin yorumlarınız bekliyorum dedi ve en azında 4 5 kişi hatalarını gösterdi ve yorum yaptı :rofl: