Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

farkımız bakış açımız :))

grafideal

🌟Usta Tasarımcı🌟
slm arkadaşlar yeni bir imaj çalışmayla karşınızdayım. herkese iyi çalışmalar

:iloveyou::iloveyou::iloveyou:

Son düzenleme:

burcuozenxx

🏆Pro Tasarımcı🏆
Güzel bi çalışma olmuş tebrikler. Yalnız dikkatimi çeken alt kısımdaki farkımız bakış açımız yazısı sağ tarafa daha yakın geri kalan güzel olmuş emeğine sağlık.

ZUCKER

♾️Grafik Gurusu♾️
o zaman söze şöyle başlayalım...:)benim bakış açımdan güzel bi çalışma olmuş...gene benim bakış açımda renk çok güzel ama daha canlı bi rank olsaydı...en alttaki elmanın rengi mesela...bunlar benim bakış açım tabi:):):)...kolay gelsin...

komsukizi105

🏅Acemi Tasarımcı🏅
İŞTE budur başka dendec bişi yokkkk allah daha çok versin sana ilham perisini:) :) :)

cengiz669

♾️Grafik Gurusu♾️
o zaman söze şöyle başlayalım...:)benim bakış açımdan güzel bi çalışma olmuş...gene benim bakış açımda renk çok güzel ama daha canlı bi rank olsaydı...en alttaki elmanın rengi mesela...bunlar benim bakış açım tabi:):):)...kolay gelsin...

evet belkide o renk iyi olablir ama gayet hoş emeğine sağlık

muratz

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Çalışma güzel olmuş, fakat özellikle konu "özgün tasarımlar" ise orada yine tamamen özgün tasarım olmalıydı ve o internette sörf yaparken birkaçkez rastladığım ,üst üste duran meyve dilimleri kullanılmamalıydı.Başka bir reklam için belki kullanılabilir ama reklamını yaptığınız sizin tasarım gücünüz ise temanın merkezinde duran o resim de size ait olmalıydı diye düşünüyorum..

thematrix

♾️Grafik Gurusu♾️
gerçekten düşünce olarak güzel bir tasarım ancak zemin renginde biraz sorun var gibi o kadar canlı meyve renklerini boğmuş bordodan kırmızıya degradeli bir zemin kullansanız daha hoş durur diye düşünüyorum buda benim nacizane fikrim

66698173fg1.jpg

grfkr42

🌟Usta Tasarımcı🌟
arkadaşım kusura bakma ama o kadar da hoş bir çalışma değil çünki konu serbest ve daha şık şeyler düşünülebilir.... birde aşağıdaki yazının ters simetrileri gözü çok aşırı derecede yoruyoo

grafideal

🌟Usta Tasarımcı🌟
arkadaşım kusura bakma ama o kadar da hoş bir çalışma değil çünki konu serbest ve daha şık şeyler düşünülebilir.... birde aşağıdaki yazının ters simetrileri gözü çok aşırı derecede yoruyoo

değerlendirmen için teşekkürler arkadaşım. konu serbest değil bir reklam şirketine düşünülmüş imaj çalışması. ikincisi daha şık şeyler düşünebildiysen buyur paylaş. aşağıdaki yazının ters simetriside benim bakış açım. iyi çalışmalar :iloveyou:

gerçekten düşünce olarak güzel bir tasarım ancak zemin renginde biraz sorun var gibi o kadar canlı meyve renklerini boğmuş bordodan kırmızıya degradeli bir zemin kullansanız daha hoş durur diye düşünüyorum buda benim nacizane fikrim

66698173fg1.jpg

çalışmamı bu kadar derinlemesine ele aldığın için teşekkürler. yaptığın yorumu uygulama anlamında görsel olarak sunman beni sevindirdi. değerlendirme boş olmamalı eleştiri yapıcı olmalı. bunu gayet iyi gösterdin thematrix. tekrar teşekkürler. herkese daha iyi çalışmalar

:iloveyou: