Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Konyadijital araç giydirmesi ''farkımız olsun istedik:)''

Mustafa KÜÇÜK

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.mustafakucuk.org
Alışılmış kalıpların dışına çıkmak için ilk adımı aracımızda gerçekleştirmek istedik.Eğer tasarımda ve yaratıcılıkta kendinize çok güveniyorsanız bunu bir şekilde insanlara ispat etmelisiniz:) Bende böyle birşey düşündüm.
Araca uygulanmadan önce sizinde yorumlarınızı almak istiyorum.

dijitalaraah6.jpg

Benzer konular

émmst

👑Efsanevi Grafiker👑
Çok ilginç olmuşta..Sürücüler için biraz dikkat dağıtıcı olabilir:D

plotter

🌟Usta Tasarımcı🌟
değişik ve diikkat çekici bir çalışma elinize sağlık...

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Mustafa KÜÇÜK;357349' Alıntı:
Alışılmış kalıpların dışına çıkmak için ilk adımı aracımızda gerçekleştirmek istedik.Eğer tasarımda ve yaratıcılıkta kendinize çok güveniyorsanız bunu bir şekilde insanlara ispat etmelisiniz:) Bende böyle birşey düşündüm.
Araca uygulanmadan önce sizinde yorumlarınızı almak istiyorum.

Gerçekten çok dikkat çekici. :) Yalnız bende bu dikkat çekicilik ve yanılgı yaratacak tasarımın trafik açısından sorun yaratıp yaratmayacağı araştırılmalı mı acaba diye düşündüm. :)

Selim MERCANO

👑Efsanevi Grafiker👑
Ellerine sağlık kardeşim dedigim gibi güzel olmus
ama arka bölümü unutma yapmışken tam olsun :) ;)

Fatos KESKİN

👑Efsanevi Grafiker👑
Valla bende bakakaldım çok ilgi çekici olmuş eline sağlık. :alkis: :alkis:

Mustafa KÜÇÜK

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.mustafakucuk.org
Ağzım açık kaldı deyimi bakışım için çok uygundu... :alkis::alkis::alkis::alkis::alkis:

Teşekkürler:)

Çok ilginç olmuşta..Sürücüler için biraz dikkat dağıtıcı olabilir:D

Teşekkürler evet benimde tek düşüncem o zaten:)
değişik ve diikkat çekici bir çalışma elinize sağlık...

Teşekkürler
Gerçekten çok dikkat çekici. :) Yalnız bende bu dikkat çekicilik ve yanılgı yaratacak tasarımın trafik açısından sorun yaratıp yaratmayacağı araştırılmalı mı acaba diye düşündüm. :)

Teşekkürler Volkan.Trafik açısından sorun olup olmayacağını denemeden bilemeyiz:)
Şaka biyana bizide tek düşündüren şey o diyebilirim.Ama araç giydirilince resimdeki kadar gerçekçi olmayacağını tahmin ediyorum.En azından baskı olduğu belli olacak azda olsa.İnsanlar şaşıracak ve gülecek tabi, amacım da bu zaten:) İnsanların yüzünde azda olsa bir tebessüm bırakmak

Ellerine sağlık kardeşim dedigim gibi güzel olmus
ama arka bölümü unutma yapmışken tam olsun :) ;)

Teşekkürler Selim.Senin dediğin gibi yaparsak ortalık iyice karışır:)

stickman

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
blogkaydi.blogspot.com
Harika bir çalışma. Bende Konya'dayım ve bu aracı görmek için sabırsızlanıyorum :) Çok güzel olmuş. Elinize sağlık.

Sahadagiy

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
sahadagiy.net
böle şeyler yapmayı çok istiyoruz yapıyoruzda aracın için fotosunu alalım komple yanını fotosunu araç içerdeymiş gibi görünsüm ama baskı bir çıkıyo hecvesiniz kaçıyo ellerine sağlık baskıyıda içmekan kalitesinde dışmekan basamk lazım ozamn on numara olur

Onur KARADAĞLI

👑Efsanevi Grafiker👑
Çalışma mantık düşünce çok güzelde.. Türkiye'yi bilmem ama normalde ruhsat alamaz.. kesinlikle kazaya sebebiyetten iptali gerekir. Uygulamadan bi danışmak gerek..

Mustafa KÜÇÜK

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.mustafakucuk.org
Harika bir çalışma. Bende Konya'dayım ve bu aracı görmek için sabırsızlanıyorum :) Çok güzel olmuş. Elinize sağlık.

Teşekkürler, yakında görürsün:)

böle şeyler yapmayı çok istiyoruz yapıyoruzda aracın için fotosunu alalım komple yanını fotosunu araç içerdeymiş gibi görünsüm ama baskı bir çıkıyo hecvesiniz kaçıyo ellerine sağlık baskıyıda içmekan kalitesinde dışmekan basamk lazım ozamn on numara olur

Bu konuda haklısın ama aracın fotosunu daha kaliteli alırsan belki öyle sorunlar yaşamazsın.Baskı konusunda da kendimize ve ekibimize güvenim tam, 5mt lik vutek'de içmekan kalitesinde çok iş çıkarıldı:)

Çalışma mantık düşünce çok güzelde.. Türkiye'yi bilmem ama normalde ruhsat alamaz.. kesinlikle kazaya
sebebiyetten iptali gerekir. Uygulamadan bi danışmak gerek..

Yukarda açıklamasını yapmıştım, araca uygulanmışıyla şuanki görünümü gerçekten çok farkedecek.Şu an siz direk resim halini gördüğünüz için çok gerçekçiymiş gibi geliyor ama uygulama yapılınca bu araca ; ''aaaa arabanın iki tane önü var'' diyen çıkcağınız zannetmiyorum:)
Ruhsat alma konusuna gelirsek; Zaten bu araç bu şekilde muayeneye girmez, logolu olarak gösterilip vize alındıktan sonra kaplanır.Yani 2 sene kimse size birşey diyemez:)

Son düzenleme:

abdullah005

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
bu arada bu çalışmayı yaparsan bitmişinide koyarsan sevinirim...

esferay

🏅Acemi Tasarımcı🏅
İlginç olmuş....Elinize sağlık....

Mehmedali

🌱Yeni Üye🌱
Hemşerim fikir süper, çalışma güzel, uygulamada iyi olursa dadından yinmez. :)
Konya'ya geldiğimde bu aracı görmek isterim veya sen uygulamadan sonra bi fotoğrafını çekip bize gösterirsen memnun olacağız. iyi çalışmalar.....

Önder Adem

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.istanbulletiket.com
Sıradışı ve güzel bir uygulama ama kuvvetle muhtemel trafiğe ilk çıktığı gün ceza yer :) Belki 2 sene kimse söktüremez onu ama bu süre boyunca ceza yemek de hoş olmaz sanırım:) Ne kadar yapay dursa da yine de dikkat dağıtıcı unsur olarak değerlendirilir. Havalı korna, xenon far vb birçok aksesuar da aslında dikkat dağıtıcı özelliği nedeniyle yasak...

tugi

♾️Grafik Gurusu♾️
Farklı bir çalışma olmuş, baskı yapacağın makine de kaliteli ise, sağlam bir baskı ile 10 numara olur. Ellerine sağlık, kolay gelsin.

Mustafa KÜÇÜK

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.mustafakucuk.org
sen bu işi biliyorsun....

İlginç olmuş....Elinize sağlık....

Teşekkürler

Hemşerim fikir süper, çalışma güzel, uygulamada iyi olursa dadından yinmez. :)
Konya'ya geldiğimde bu aracı görmek isterim veya sen uygulamadan sonra bi fotoğrafını çekip bize gösterirsen memnun olacağız. iyi çalışmalar.....

Araç 2-3 güne kadar hazır olacak,uygulanmış halini koyarım buraya

Önder Adem;357867' Alıntı:
Sıradışı ve güzel bir uygulama ama kuvvetle muhtemel trafiğe ilk çıktığı gün ceza yer :) Belki 2 sene kimse söktüremez onu ama bu süre boyunca ceza yemek de hoş olmaz sanırım:) Ne kadar yapay dursa da yine de dikkat dağıtıcı unsur olarak değerlendirilir. Havalı korna, xenon far vb birçok aksesuar da aslında dikkat dağıtıcı özelliği nedeniyle yasak...

Önder senin dediklerin yönetmelikte yazan cezalar ama araç bu şekilde giydirilmez diye bir kanun yok, yada şimdilik yok:) Kanunda geçen araç giydirmede tek ceza unusuru, arkadaki aracın dikkatini dağıtması ve sürücünün görüş açısı bakımından aracın arka camına yapılan giydirmelerdir.Ama ben yaptıktan sonra böyle bir kanunda çıkarırlarsa onu bilemem:)

Farklı bir çalışma olmuş, baskı yapacağın makine de kaliteli ise, sağlam bir baskı ile 10 numara olur. Ellerine sağlık, kolay gelsin.

Teşekkürler, Baskıda güzel bir sonuç alacağımızdan eminim.

doghan

🏆Pro Tasarımcı🏆
sıradışı tasarımından dolayı tebrik ediyorum
esprili olmasına rağmen kabul ettirmek oldukça zordur
trafik konusunda bir sıkıntı yaşanacağını sanmıyorum ki...

antalyalı olanlar aşağıdaki otobüsü görmüştür mutlaka
uygulanmış fotoğrafını bulamadım o yüzden görsel çalışmayı bazı soru işaretlerini silmek için hoşgörüne sığınarak ekledim

erdoganlarkk1.jpg

Not: tasarım bana ait değildir.

orjinal çalışmalar :)
saygılar...