Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

festival afiş tasarım

Yeliz GÖKÇEN

♾️Grafik Gurusu♾️
geçen yıl bazı sebeplerden ötürü fest iptal edilmek zorunda kaldı ve baskıya geçilemedi. yorumlarınızı bekliyorum.:)

afis3fb2.jpg

Benzer konular

Yeliz GÖKÇEN

♾️Grafik Gurusu♾️
tabii ki inceledim hemde fazlasıyla. çok karmaşık genel olarak. herkesin anlayabileceği nitelikte bir çalışma olsun istedim. o yüzden biraz sade ve farklı diğerlerinden...

winston softhill

🌱Yeni Üye🌱
genelde festivallerde bir çok grup yer alacağı için fotoğraf yer almaz.Genel hatlarıyla headliner grupların isimlerinin puntoları daha büyük olur ama arkada festivale ait bir görsellik olur...Bu da bu afişte çok klişe bir şekilde barınıyor.
Bir yıl içinde bence bu afişe daha şey katabilecek seviyeye gelmişsindir.

milky

🌱Yeni Üye🌱
ege rock fest'in fontu kötü ve bence bevel kullanma o zaman font belki daha ii durur...

Marcher

🏅Acemi Tasarımcı🏅
başlığın rengini biraz daha açmalısın dye düşünüyorum. afiş sonuçta uzaktan da okunabilmeli. bir de yazı fontunun karmaşıklığı girince okunaklığı zorlaştırıyor. ama konu itibariyle sadece rengi acsan yeterli gelebilir.

Yeliz GÖKÇEN

♾️Grafik Gurusu♾️
çok teşekkürler yorumun için. rengi biraz daha açıyorum :)

Yeliz GÖKÇEN

♾️Grafik Gurusu♾️
genelde festivallerde bir çok grup yer alacağı için fotoğraf yer almaz.Genel hatlarıyla headliner grupların isimlerinin puntoları daha büyük olur ama arkada festivale ait bir görsellik olur...Bu da bu afişte çok klişe bir şekilde barınıyor.
Bir yıl içinde bence bu afişe daha şey katabilecek seviyeye gelmişsindir.

kendime 'aa!!! fest afişleri böyle olur, şurası şöle olur' gibisinden bir sınır koymadım. ayrıca elime kullanabileceğim bir fest resmi verilmedi, headliner grupların isimlerinin puntoları zaten büyük. müşteri büyük olsun istemediği için fazla büyütemedim.

yorum için teşekkürler!:)

te0man

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.3dreamaker.net
Ege Rock Fest yazısı dışında pek bi sorun qöremedim, siyahın üzerinde o efect söndürmüş yazıyı gibi geldi..
o ufak detay dışında qzL çalışma eline sağLk...

ZUCKER

♾️Grafik Gurusu♾️
en sadesinden en yazıları bolundan hazırlamışsın çalışmanı.iyide yapmışşsın...Rock kelimesi başlıbaşına herşeyi bütün canlılığı anlatır zaten.gitarada bayıldım...ufak tefek ayrıntılar dışında hoş olmuş...başarılar...:):):)

docker

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bence 38 saniyeni almamıştır bunu yapmak.

fairylike

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.facebook.com
bnce bu tarz afişler içinde incelediğim kadarıyla en sade ve hoşu gitarın duruşu da ayrı bir güzellik katmış

blueden

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
"EGE ROCK FEST" yazısı nın rengi değişebilirdi ama gerçekten emek werilmiş çalışma ellerine sağlık

Countryman

🏆Pro Tasarımcı🏆
Arkadaşların görüşlerine genel olarak katılıyorum. Bir rock festivali için fazla sade. En baştada ege rock fest in fontu çok uyumsuz. Farklılık olsun demişsin ama her konunun kitlelere vermesi gereken bir his vardır. Rock müziği ele aldığında, bu his böyle laylaylom bir coşkudan çok, hırçınlık, başkaldırış, sertlik (adı ve tadı gibi) olmalı. Bu müziğin reklamını yaparken de bu özelliklerinin reklamını yaparsın. Festival afişi için fena olmayan bir afiş, ancak rock fest için yeterli olmamış...

*1 Soru: İzmir ce reklamda mı çalışıyorsun??