Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

flashta afis çalışması

medo

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Arkadaşlar çoklu ortam tasarımı dersimde hocam proje konumla ilgisi afiş yapmamı istedi. Ben bunu afişler kısmında yayınlamak garip olur diye düşündüm, bu alanda paylaşmak istedim.

Yorumlarınızı bekliyorum.. :sadsmile:
iletiimog5.jpg

Benzer konular

ahmetsngr38

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Arkadaşlar çoklu ortam tasarımı dersimde hocam proje konumla ilgisi afiş yapmamı istedi. Ben bunu afişler kısmında yayınlamak garip olur diye düşündüm, bu alanda paylaşmak istedim.

Yorumlarınızı bekliyorum.. :sadsmile:

afişler kısmında nie garip olsun ki asıl şimdi garip olmuş flash la ne alaka

medo

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Afişler kısmında daha çok reklam vs gibi şeylerin afişleri var gece saat 04:30 da sanırım burası aklıma yatkın gelmiş :) bunu flashta yaptım.

ufooo

🌱Yeni Üye🌱
Güzel olmuş sadece yazıların altındaki saydam beyaz kutular sırıtmış ama genel olarak güzel ve tatlı bir çalışma

medo

🏅Acemi Tasarımcı🏅
teşekkür ederim ufooo; uyarını dikkate alacağım. Yeniden düzenleyip atacağım. :)
Arkadaşlar bu afis ilköğretim 6-7-8 sınıflar için konu anlatımı amacıyla hazırlandı.

yeniden düzenledim.....
umarım daha iyidir... :)

69357639us5.jpg

Son düzenleme:

efoja

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
birderindeniz.blogcu.com
Flash-Afiş tuhaf geldi ama... Bu daha çok anasayfa olabilir gibi bir izlenimim var. Çok farklı ve dikkat çeker olduğu kesin. Ellerinize sağlık. Yazılar dumanların içinde olsa uzamasa böyle bir de dumanla bütünleşebilecek bir karakter olsa daha hoş olur mu ne dersiniz?

barisk

🌟Usta Tasarımcı🌟
"Yazılar dumanların içinde olsa uzamasa böyle bir de dumanla bütünleşebilecek bir karakter olsa daha hoş olur mu ne dersiniz?"
Kesinlikle Katılıyorum :)

medo

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Teşekkür ederim değerli yorumlarınız için değiştirip tekrar upload edeceğim.. Bu benim çoklu ortam tasarımı dersim içim yapacağım projemin afişi olacak. Anasayfa gibi görünüyor evet efoja, ana sayfamıda bu karakterle oluşturacağım. tamamen bitince projemide buraya upload edeceğim.

işte buda sizin eseriniz efoja & barisk tekrar teşekkür ederim..
hala yorumlarınızı bekliyorum:)

my.php
[/URL] [/IMG]

Son düzenleme:

efoja

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
birderindeniz.blogcu.com
Önceki çalışmada dumanlar daha güzel iki satıra bile çıkartabilirsiniz yazılarınızı. Yazı renginiz de "iletişim"in kırmızısından olabilir... Mesala diyorum :)

medo

🏅Acemi Tasarımcı🏅
peki hemen Düzeltiyorum, çok teşekkür ederim Efoja

işte yeni hali

my.php
[/URL] [/IMG]

Son düzenleme:

ufooo

🌱Yeni Üye🌱
hııım böyle daha iyi olmuş bak arkadaşların yorumları işine yaramış

medo

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Evet yaradı bazen insan göremiyor. Sonuçta yapılan yorumlarda en iyiyi nasıl çıkartabiliriz düşüncesiyle yapılıyor. teşekkür ederim yorum yapanlara.

masmavi_7

🏅Acemi Tasarımcı🏅
yazı karakteri çok sıradan olmuş gibi, onuda değiştirirsen hem ana başlıktaki ileitşim yazısıla uyum sağlayacaktır.

medo

🏅Acemi Tasarımcı🏅
iletişim ana başlığındaki arkadaki kırmızı fontla yazılmış kısmı yapmayacaktım, bu sefer iletişim yazısı karakterlerini anlayamama gibi bir durum olabilirdi. O yüzden ben arkasına kırmızı iletişim yazısını koydum ana başlık diyede o fontu kullandım. Ama konu başlıkları kısmı net anlaşılabilir. Bide böylede güzel sanırım.

bugün baskı alıp hocama götürdüm afişimi :) Beğendi

Bu yüzden yorum yapanların değerli yorumları için çok teşekkür ederim.