Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Majestic

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.ngrafik.com
arkadaşlar selam bu çalışmadaki logo ve ambalaj tasarımı bana aittir forex hakkındaki bilgiyi ise şöyle vereyim ambalaj alüminyum katkılı folyo ambalaj ürünümüzde ıslak mendil(nonwoven (dokumasız)) kumaşı, içindeki kimyasal ise biraz farklı ürünün kullanıldığı cam yüzeylerde yağmur damlacıklarını kaydırıyor leke iz bırakmıyor, ürün ambalajı henüz basıma geçmedi ve ürün ilk etapta marketlerde ve benzinliklerde kullanılacak hedef kitle oto sürücüleridir ve bi zaman sonra evlerde de kullanılabilecek cam temizlik bezleri hazırlanacaktır yani büyümeye müsait bir firma. Tasarımla ilgili görüş ve önerilerinizi belirtirseniz memnun olurum...

ÖN YÜZ
ambalajaz9.jpg

ARKA YÜZ
arkayuzzt8.jpg

N/A1

🏆Pro Tasarımcı🏆
tasarımda aslolan istenilen mesajı hedef kitleye iletebilmektir. İşbu çalışma gerekli tasarım kriterlerine uymuş ve grafik-tasarım'ın iletişim yönünü aleni şekilde ortaya çıkarmış ve müşterinin ambalaja baktığında ürünün işlevini kolayca anlayabilir olmasının sağlamış. Bu örnek tasarım için teşekkürler majestic, başarılarının devamını dilerim.

Majestic

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.ngrafik.com
tasarımda aslolan istenilen mesajı hedef kitleye iletebilmektir. İşbu çalışma gerekli tasarım kriterlerine uymuş ve grafik-tasarım'ın iletişim yönünü aleni şekilde ortaya çıkarmış ve müşterinin ambalaja baktığında ürünün işlevini kolayca anlayabilir olmasının sağlamış. Bu örnek tasarım için teşekkürler majestic, başarılarının devamını dilerim.

Yorumun için ben teşekkür ederim 412

micanose

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐

Çok güzel açıklamışsın 412. Tek kelimesiyle oynamak istemem :peace1:. Tebrikler majestic çok güzel olmuş

Majestic

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.ngrafik.com
:) teşekürler arkadaşlar bide grafiksel bakalım yazı karakteri font resim vs gibi eleştirilere açığım yani

Gökhan TEKİN

ARTniyetli
👑Efsanevi Grafiker👑
Güvenli Sürüş için ... Buradaki ... ları neden koydunuz ?
Güvenli Sürüş için
Forex​

Daha olumlu bir slogan olur gibime geliyor...

Ayrıca 30 Gün Etkili * Buradaki yıldız da aynı şekilde...

Son olarak web sitelerine müşterileriniz acilen bir çözüm bulsun =). Ürün yakında piyasaya çıkıyor herhalde..

Çalışmanız genel olarak güzel olmuş Gördüğüm hususları yukarıda belirttim...

Saygılarımla...

N/A1

🏆Pro Tasarımcı🏆
madem illaki eleştri istiyorsun eleştiririz, paşa gönlün bilir:) mesleğe başaldığımdan bu yana logo, logo altındaki yazı ve öncesi ve sonrası yazan fonta ayar olmuşumdur gördüğüm anda tüylerim diken diken olur:) genelde çok kullanılan bir fonttur sanırım bana inat kullanıyorlar. O fonttan nefret ediyprum. Tabii sen benim söylediklerimi dikkate alma Grafik-Tasarım bakmak ve görmek arasındaki farkın en belirgin olduğu alandır. Sadece ben o fontu beğenmiyorum. Kişisel bir durum yani. Eleştirilecek bir kısım bırakmamışsın, iyi çalışmalar...

micanose

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Eleştirilere ne kadar açık olduğunu iyi biliyorum :lol: Kullandığın fontlar bildiğim kadarıyla zaten sektörde çok kullanılan fontlar.;)
Ama bence, "Güvenli sürüş için..." kısmını el yazısı tarzında yazabiliridin. (el yazısı derken tam olarak elyazı değil hani şu yarım el yazısı yarım düz yazı gibi olanlardan) :)

Majestic

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.ngrafik.com
hımm ben kendi tasarımımda bi hata buldum :) bakalım ne kadar dikkatlisiniz arkadaşlar hatayı siz görebilecekmisiniz :)

Majestic

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.ngrafik.com
Güvenli Sürüş için ... Buradaki ... ları neden koydunuz ?
Güvenli Sürüş için
Forex​

Daha olumlu bir slogan olur gibime geliyor...

Ayrıca 30 Gün Etkili * Buradaki yıldız da aynı şekilde...

Son olarak web sitelerine müşterileriniz acilen bir çözüm bulsun =). Ürün yakında piyasaya çıkıyor herhalde..

Çalışmanız genel olarak güzel olmuş Gördüğüm hususları yukarıda belirttim...

Saygılarımla...

güvenli sürüş için... sloganını ilk tasarımlarda farklı bir yerlerde kullandığım için sonuna ... koymuştum ama burda dediğiniz gibi olmamış 30 gün etkilinin yanındaki * işaret için ise arkada yüzde *'ın açıklaması var o nedenle konuldu bu madde imlecini başka nasıl çözebiliriz arkadaşlar?

micanose

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
sanırım hata "hidrofibik cam koruyucu yağmur kaydırıcı" kısmında ilksatırda gölge yok ya da az ikinci satırda ise var. aslında o kısmı net göremiyorum :D

* "Arka sayfaya bakın" yazamayacağına göre sanırım yapacak birşey yok :(

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Evet bütün yorum yapan arkadaşlara katılıyorum. Ama ürün o kadar kimyasal ve teknolojik bir ürün ki ben bu hissi tasarımda göremediğimi söylemek isterim açıkçası.

Forex logosuna gelince. Ben senin yerinde olsam F"o"rex in o harfini su damlası gibi düşünür ve olduğu yerden aşşağıya doğru kaydığı hissi verirdim.

Bir de ambalajın yırtılan tarafına yağmurlu kısmı koymak belki zamanlama dizgisi açısından yanlış olacaktır fakat yağmurlu taraf kopartılıp atıldığında eline aldığın ürün ve ambalaj, ürünü daha anlamlı kılar gibime geliyor.

Öncesi ve sonrası yazılarına gelince beyaz renk özellikle sonrası kelimesinde gökyüzü ile biraz karışmış gibi. Hemde en önemli olan kısım "sonrası"...

Ayrıca bu ürünü piyasaya çıkarak olan arkadaşlardan özel bir fotoda istenebilirdi. Hani yıllardır izlediğimiz neşenin kepek sorunu reklamındaki gibi. Camın bir tarafına ürünümüzü sürüyoruz. Ardından hortumu elimize alıp ürünü sürdüğümüz ve sürmediğimiz tarafı bir güzel ıslatıyoruz. Sonra mı? Cam fotosu çekiliyor;) =) Tabi her müşteri bu tarz çalışmalarda böyle bir şey yapmayı hem mali külfet hemde zaman kaybı olarak görüyor. Yap photoshopla su damlası... :S

Not: Tasarım gerçekten güzel grafiksel gözle bakalım demişsin bende o gözlerimi takıp baktım. Bunlar tamamiyle benim nacizane fikrimdir. Müşteri olsam kesinlikle bu tasarımı değiştirmezdim orasıda ayrı bir durumdur. =)

Majestic

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.ngrafik.com
sanırım hata "hidrofibik cam koruyucu yağmur kaydırıcı" kısmında ilksatırda gölge yok ya da az ikinci satırda ise var. aslında o kısmı net göremiyorum :D

* "Arka sayfaya bakın" yazamayacağına göre sanırım yapacak birşey yok :(

evt *'da bknz arka sayfa diye uyarmak komik olur :) bu arada hata kaydırıcı yazısını yanlış yazmışım orda... :)

elifcik

🌟Usta Tasarımcı🌟
gene cosmuşsun majestic biliyosunki senin tasarımlarına dicek bişi bulamam eline sağlık arkadaşım:D

Majestic

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.ngrafik.com
Evet bütün yorum yapan arkadaşlara katılıyorum. Ama ürün o kadar kimyasal ve teknolojik bir ürün ki ben bu hissi tasarımda göremediğimi söylemek isterim açıkçası.

Forex logosuna gelince. Ben senin yerinde olsam F"o"rex in o harfini su damlası gibi düşünür ve olduğu yerden aşşağıya doğru kaydığı hissi verirdim.

Bir de ambalajın yırtılan tarafına yağmurlu kısmı koymak belki zamanlama dizgisi açısından yanlış olacaktır fakat yağmurlu taraf kopartılıp atıldığında eline aldığın ürün ve ambalaj, ürünü daha anlamlı kılar gibime geliyor.

Öncesi ve sonrası yazılarına gelince beyaz renk özellikle sonrası kelimesinde gökyüzü ile biraz karışmış gibi. Hemde en önemli olan kısım "sonrası"...

Ayrıca bu ürünü piyasaya çıkarak olan arkadaşlardan özel bir fotoda istenebilirdi. Hani yıllardır izlediğimiz neşenin kepek sorunu reklamındaki gibi. Camın bir tarafına ürünümüzü sürüyoruz. Ardından hortumu elimize alıp ürünü sürdüğümüz ve sürmediğimiz tarafı bir güzel ıslatıyoruz. Sonra mı? Cam fotosu çekiliyor;) =) Tabi her müşteri bu tarz çalışmalarda böyle bir şey yapmayı hem mali külfet hemde zaman kaybı olarak görüyor. Yap photoshopla su damlası... :S

Not: Tasarım gerçekten güzel grafiksel gözle bakalım demişsin bende o gözlerimi takıp baktım. Bunlar tamamiyle benim nacizane fikrimdir. Müşteri olsam kesinlikle bu tasarımı değiştirmezdim orasıda ayrı bir durumdur. =)

yorumun için teşekkür ederim volkan hocam su damlasını dşündüm ama seçtiğimiz revue fontu bold olduğu için su damlası hem yapmacık oldu hemde hafiften gaz firmasını anımsattı bu nedenle baştan eledim sonra ürünün yırtılma kısmını ben dediğin gibi yaptım ama senin kastettiğin yırtılma yeri kafamı karıştırdı? öncesi ve sonrası için yaptığın yorumda ise beyaz yerine ne renk öneririsin? son olarakda ürün cekimine ayıracak zamanımız olmadığı için böyle bir yola başvurduk zaten müşterininde gönlünde yatan ürün çekimi yaptırmaktı ama zaman nedeniyle böyle bir yolla isenilen etkiyi vermeye çalıştık düşüncelerin için sağol

gene cosmuşsun majestic biliyosunki senin tasarımlarına dicek bişi bulamam eline sağlık arkadaşım:D

teşekkürler elifcik ;)

Gelpcpc

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Tanıtıgın ürünü çok güzel yansıtmış hiç kafa karıştırmıyır Müşteriye hemen anlatıyor. Bence gayet güzel bir çalışma.
Kaydırıcı yazısında harf fazlası var:) buldugun hata buysa bak ben de buldum:=)

Majestic

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.ngrafik.com
Tanıtıgın ürünü çok güzel yansıtmış hiç kafa karıştırmıyır Müşteriye hemen anlatıyor. Bence gayet güzel bir çalışma.
Kaydırıcı yazısında harf fazlası var:) buldugun hata buysa bak ben de buldum:=)

yorum için teşekkürler evet hata kaydırıcı yazısındaki harf fazlası:hmm2:

kıvılcım

🌟Usta Tasarımcı🌟
mrb.
logo bana ait demişsin ve aynı karakterde öncesi sonrası ve bir çok yerde rastladığım yazırlarda aynı şeyi görüyorum. ayrıca 1 ytl gibi bir fiyata ucuz olmasını orda vurgulayamamışsın.
ön yüz çalışması gördüğüm kadarıyla kısa sürmüş yazı fontlarında ise 412 ye kesinlikle katılıyorum.
arka yüz çalışması başarılı iyi bir düzenleme yapmışsın diyebilirlm

Gelpcpc

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
yorum için teşekkürler evet hata kaydırıcı yazısındaki harf fazlası:hmm2:

Daha çok yorum yapmak isterdim ama biliyorsun acemiyim şimdi tam ne ne bilmiyorum ne sölesem yanlış olur. Ben yorum kısmını ustalara bırakıyorum genelde.. Bana göre güzel çalışma ben müşteri gözüyle bakıyorum:) sen yaparsında ayrica güzel olmazmı..:eek::

Majestic

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.ngrafik.com
mrb.
logo bana ait demişsin ve aynı karakterde öncesi sonrası ve bir çok yerde rastladığım yazırlarda aynı şeyi görüyorum. ayrıca 1 ytl gibi bir fiyata ucuz olmasını orda vurgulayamamışsın.
ön yüz çalışması gördüğüm kadarıyla kısa sürmüş yazı fontlarında ise 412 ye kesinlikle katılıyorum.
arka yüz çalışması başarılı iyi bir düzenleme yapmışsın diyebilirlm

siz nasıl bir karakter kullanırdınız ve 1 ytl gibi ucuz bir maliyeti nasıl vurgulardınız bu konudaki görüşlerinizi öğrenebilirmiyim yorum için teşekkürler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...