Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Freehand mx de ki tools araç cubuğu

muratmtl

🏅Acemi Tasarımcı🏅
frehand mx de bu yandaki tools cubugu neden tek sıra olmuyo bilgisi olan varmı?????

rarefalcon

🏅Acemi Tasarımcı🏅
arkadaşlar bendede keyline arac çubuğu kayboldu nasıl tekrar arac çubuğunda görebilirim
menüden açmak sıkıyorda yardımcıl olursanız sevinirim

:::AmbrosiA:::

♾️Grafik Gurusu♾️
çalışırken o çubuğu gizleyebilir (ctrl + 7) ihtiyacınız olduğu zaman tekrar devreye (ctrl + 7)sokabilirsiniz... böylece çalışırken ekranınızı kaplamaz...

muratmtl

🏅Acemi Tasarımcı🏅
evet olabilir de ben freehand 10 daki gibi teksıra olup durmasını istiyodum yaw
öle daha iyi gibime geliyo alıştğmdan olabilir belkide.
ama program oleymiş bu seferlik böle olsun bakalım

khanweb

🌱Yeni Üye🌱
frehand mx de bu yandaki tools cubugu neden tek sıra olmuyo bilgisi olan varmı?????

muratmtl araç çubuğu tek sıra oluyor ama çok uğraşman lazım ben sırf onu o hale getirmek için 1 hafta uğraştım abartısız. ama sonunda becerdim. tepeden tutman lazım ince bi noktası var.:)

Nazy

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.maxicep.com
muhtemelen sol köşeye dayamak istiyorsundur

Tools u koymak istediğin yere
Başkabir Araç çubuğu koy
örnek: Xtras operation u koy
sonrada üzerine Tools u it ve tek sıra olsun

gordian

🏅Acemi Tasarımcı🏅
tools tutup yukarıya yada aşağıdaki zeminin üzerine sürüklersen tek sıra olduğunu görürsün.

nzlplt

🌱Yeni Üye🌱
çalışırken o çubuğu gizleyebilir (ctrl + 7) ihtiyacınız olduğu zaman tekrar devreye (ctrl + 7)sokabilirsiniz... böylece çalışırken ekranınızı kaplamaz...

Sabah işe geldim ve hiç bir araç çubuğu çıkmıyor. Menüdende Gelmiyor Ne Yapmam Lazım.

kuzey_yildizi

🌱Yeni Üye🌱

muratmtl araç çubuğu tek sıra oluyor ama çok uğraşman lazım ben sırf onu o hale getirmek için 1 hafta uğraştım abartısız. ama sonunda becerdim. tepeden tutman lazım ince bi noktası var.:)

teşekkür ederim bende yapamıyordum.ama sen ince bir noktası var tepeden tutmak lazım deyince denedim oldu :)