Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

freelance Siteme yardım icin ?

y-Lcin

🏅Acemi Tasarımcı🏅
index1wa7.jpg

Arkadaslar freelancer tasarım icin kendimi ifade etmek amacLı yaptım bu siteyi acaba banner olarak bana onerebılcegınız daha duzgun bısey warmı hoş ve guzel durucak biişeyler gercekten cok ıhtıyacım var ? simdilik ole koydum o banner tarzı seyı .. bi eL atın?

Moderatör tarafında düzenlendi:

Benzer konular

thematrix

♾️Grafik Gurusu♾️
Yardım istiyorsunuz ancak kurallara uymuyorsunuz biraz sabredin mutlaka konunuza cevap gelecektir. sizde bu arada forum kurallarını okuyabilirsiniz.

darth_cygan

🌟Usta Tasarımcı🌟
Mevcut üst kısmı (banner) atıp, kağıtları tüm sayfaya yayabilirsin. kağıtlar antetli kağıt gibi olabilir. firma logosu yerine de kendi ismini, logonu vs yazabilirsin. ya o alana da sanki sayfa üstüne not alınmışçasına, el yazısı ile menüyü yazarsın ya da antetli kağıt mantığını devam ettirip, sanki firma adresi yazıyormuş gibi, menüyü koyarsın. umarım anlatabildim.

iyi çalışmalar.

y-Lcin

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Anlamadım arkadasım ya :( görSeL olarak anlataßilirmisin :(hani ufaktan bi yardım ?

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Anlamadım arkadasım ya :( görSeL olarak anlataßilirmisin :(hani ufaktan bi yardım ?

Siz "freelancer" çalışacağım diyorsunuz fakat yukarıdaki arkadaşın anlatımı yetmiyor, "görsel anlatabilirmisin" diyorsunuz?

Siz grafik tasarım işinde mi freelancer olarak çalışacaksınız, yoksa başka bir konuda mı? Sanırım başka bir konu... Zira siz tasarımcıysanız burada yazdıklarınız yapacağınızı söylediğiniz işlerinizde inandırıcılığı yok ediyor.

y-Lcin

🏅Acemi Tasarımcı🏅
sadece Anlamadııgm bı kac sey oldu onu pekiştirek amacıyla yazdıgım bır yazı antetli kagıt mantıgını ve Sayfaya kagıtların yayıılısıını mantıgı Çözemedıgım icin yardım istedim ?

émmst

👑Efsanevi Grafiker👑
Antetli Kağıt Nedir? (Buradan başlayalım?..)

Son düzenleme:

y-Lcin

🏅Acemi Tasarımcı🏅
arkadasım :) googla ' girip görseLLerde AntetLi kagıt Die aratttıgında ßuLabılırsın ne oldugunu :)

darth_cygan

🌟Usta Tasarımcı🌟
95007665ff4.jpg

fontlar ve renkler'e aldırma. sadece genel anlamda bir fikir vermesi için yaptım. umarım yardımcı olur.

iyi çalışmalar

y-Lcin

🏅Acemi Tasarımcı🏅
TŞkLer Arkadasım .. eLine sagLık ugrasman dusunmen yeter ;) eyw dusunucem bunuda

efoja

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
birderindeniz.blogcu.com
ben bu konuya da yardım etmeye kalkana da kızdım açıkçası... aldığınız free işleri nasıl yapacaksınız? hoş değil, bu yaptığınız... kendinize saygı duyadığınızı düşünüyorum şu anda. lütfen kendiniz yapın ortaya koyun. hep beraber bakalım. bu konu çok gereksiz. yapın örnek diyecekseniz işveren ilanları kısmına yönelmelisiniz... lütfen siz yapın biz konuşalım.

darth_cygan

🌟Usta Tasarımcı🌟
ben bu konuya da yardım etmeye kalkana da kızdım açıkçası... aldığınız free işleri nasıl yapacaksınız? hoş değil, bu yaptığınız... kendinize saygı duyadığınızı düşünüyorum şu anda. lütfen kendiniz yapın ortaya koyun. hep beraber bakalım. bu konu çok gereksiz. yapın örnek diyecekseniz işveren ilanları kısmına yönelmelisiniz... lütfen siz yapın biz konuşalım.

arkadaşa bitmiş bir site ya da tam bir arayüz yapmadım. bir konuda sıkıntı çekmiş, ben de sözlü olarak anlattım. sözlü olarak anlattığım birşey de tam olarak ifade edemediğimden dolayı anlaşılmamış. ben de görsele döktüm.:worried:
buna benzer bir sürü istek, zaten forumlarda var ve arkadaşlar da yardım ediyorlar. arkadaşımız başlı başına bir tasarım istememiş ki, yaptığı bir tasarımı nasıl geliştireceği konusunda bizden fikir istiyor. :wink:
onun freelance iş yapıp yapmayacak olmasının kimseyi ilgilendirdiğini zannetmiyorum. Bir işi başlı başına başkalarına yaptırmayı düşünüyorsa, zaten bu işi beceremeyecektir. :wink:

iyi çalışmalar