Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Grafik tasarım okumak istiyorum yardımcı olurmusunuz?

okansavus

🌱Yeni Üye🌱
Seneye öss ye girecem düz liseye gidiyom grafik okumak istiyom yazın eğitim alcam çok mu geç kaldım birde yüzde 90 meslek lisesiden alıyorlarmış bu doğrumu acaba bide sınavları geçemk çok zormu?

fatihcee

♾️Grafik Gurusu♾️
önce bunlar için forumu iyice araştırmalısın çünkü bu konu hakkında gerçekten çok konuşuldu detaylı aram ile istediğin bilgiye ulaşacaksın
ama henüz geç değil rahat ol
meslek lisesi işine gelince güzel sanatlar graifk tasarım ile meslek lisesi mezunlarının alındığı teknik üniversitelerdki grafik tasarım aynısı değil. ciddi düşünüyorsan güzel sanatlara eğilmeni tavsiye ederim

o z a N

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.htm3d.com
Bazen herşey okumak değildir.. İstediğin zaman istediğin yere istediğin gibi gelebilirsin.yeterki iste:) kolay gelsin.

aynur.ry

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
ben meslek lisesinde grafk fotoğraf bölümü okuyorum.%90 meslek lıselerını alyorlar dıye bişi yok.ama meslek lıselerının 2 yıllık geçiş hakkı olduğu için öyle duymuş olabalırsin.Sınavın iyiyse seni almamaları için nsıl bi engel olabilir ki?Ve geç kalmış değilsin sana tavsiyem şimdiden tasarım sitelerine girip tasarımlara tektek göz atman ve hayal gücünü geliştirmeye çalış en önemlileri bunlar bence.tekniği bir şekilde öğrenirsin hayal gücü önemli...