Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

graniser g-fashion katalog çalışması

delikarga

🌟Usta Tasarımcı🌟
gfashion1.jpg

gfashion2.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

Benzer konular

mawi06

🏆Pro Tasarımcı🏆
şık bir çalışma olmuş ellerine sağlık

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Özellikle kapak çok başarılı fakat text alanları için aynısını diyemem.Yazıları belirli bir alanda bloklamanız..Diğer yazıların punto ayarsızları..
Ufak bir düzeltmeyle daha da güzel olucaktır..

kayra

🏅Acemi Tasarımcı🏅
çok şık ve başarılı bir çalışma olmuş, elinize gözünüze sağlık

delikarga

🌟Usta Tasarımcı🌟
Özellikle kapak çok başarılı fakat text alanları için aynısını diyemem.Yazıları belirli bir alanda bloklamanız..Diğer yazıların punto ayarsızları..
Ufak bir düzeltmeyle daha da güzel olucaktır..

bunlar sunuş sayfaları, seramiğin tarihini ve yeni çıkan ürün konseptini anlatan sayfalar. kapakta yapıtlardan değil ürünlerden yapılan bir rubik var. tercümeler gelmediği için textleri biraz özensiz yerleştirdim. yorum için teşekkürler. iyi çalışmalar

N/11

👑Efsanevi Grafiker👑
başarılı bir çalışma çıkarmışsın arkadaşım eline sağlık..

blueden

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Siyahın asaleti ...:)
Hoş bir çalışma olmuş, ellerinize sağlık ;)

mash

🏅Acemi Tasarımcı🏅
grafik hakkında fikir belirtmek istemiyorum....

çünkü ülkemizde henüz oturmamış olsada iş tarza göre verilir.. tarzını beğendiğin grafikerle çalışırsın.. Bizdeki gibi herkesten herşey isteyerek iş olmaz olursada işte çok şey bilen ama yaratıcılığı gelişmemiş bi sürü grafiker olur ortalıkta.

Tabiki parada kazanmak gerektiğinden kimseye bi lafım yoktur.

bu yüzden tarzınla ilgili konuya girmiyorum..

ama genel bir kural olarak şunu söyleyebilirim, eğer grafikte çizgisel yada eğrisel yön belirleyiciler kullanacaksan yazıları onların üzerine çok fazla getirmemelisin,

beyin saniyenin ilk 10da birinde soldan sağa doğru ana grafiğe bakar sonra ayrıntıları inceler. ( tv ve dergilerdeki logoların çoğu bu yüzen soldadır. Lütfen ukalalık olarak almayın bilemyenler öğrenmiş olur bilenlerde bilgi tazelemiş olur. )

bu yüzden bu çizgi ve eğrilerin üzerine gelen yazılar o ilk bakışta eğri yada düzensiz izlenimi verir.

Teşekkürler..... ( bu arada siyahı her zaman çok sevmişimdir, kendi adıma )

wwaslıww

👑Efsanevi Grafiker👑
çok hoş bir çalışma olmuş eline sağlık

sLyman

🏆Pro Tasarımcı🏆
katalog hissi uyandırdı diyemem sadece baktığımda bir web sayfası görmüş gibi oldum. görüntü olarak çok hoş ama kataloğun içinde barındırması gereken öğeleri göremedim. grafik tasarım yaparken grafik kuralları genelde yanlış yorumlanır. okullarda öğrencilere öğretilen kurallar tasarımın en salt şekilde gerekli bilgiyi vurgulayarak ve göz yormadan aktarılmasını sağlamak. en kolay biçimde anlaşılması yani.. bu kurallar doğrultusunda müşterinizin ticari yaşantısı açısından amacına uymuş bir çalışma yapmak... saygılar

delikarga

🌟Usta Tasarımcı🌟
grafik hakkında fikir belirtmek istemiyorum....

çünkü ülkemizde henüz oturmamış olsada iş tarza göre verilir.. tarzını beğendiğin grafikerle çalışırsın.. Bizdeki gibi herkesten herşey isteyerek iş olmaz olursada işte çok şey bilen ama yaratıcılığı gelişmemiş bi sürü grafiker olur ortalıkta.

Tabiki parada kazanmak gerektiğinden kimseye bi lafım yoktur.

bu yüzden tarzınla ilgili konuya girmiyorum..

ama genel bir kural olarak şunu söyleyebilirim, eğer grafikte çizgisel yada eğrisel yön belirleyiciler kullanacaksan yazıları onların üzerine çok fazla getirmemelisin,

beyin saniyenin ilk 10da birinde soldan sağa doğru ana grafiğe bakar sonra ayrıntıları inceler. ( tv ve dergilerdeki logoların çoğu bu yüzen soldadır. Lütfen ukalalık olarak almayın bilemyenler öğrenmiş olur bilenlerde bilgi tazelemiş olur. )

bu yüzden bu çizgi ve eğrilerin üzerine gelen yazılar o ilk bakışta eğri yada düzensiz izlenimi verir.

Teşekkürler..... ( bu arada siyahı her zaman çok sevmişimdir, kendi adıma )

yorumun ve bilgilendirmen için teşekkürler. iyi çalışmalar

katalog hissi uyandırdı diyemem sadece baktığımda bir web sayfası görmüş gibi oldum. görüntü olarak çok hoş ama kataloğun içinde barındırması gereken öğeleri göremedim. grafik tasarım yaparken grafik kuralları genelde yanlış yorumlanır. okullarda öğrencilere öğretilen kurallar tasarımın en salt şekilde gerekli bilgiyi vurgulayarak ve göz yormadan aktarılmasını sağlamak. en kolay biçimde anlaşılması yani.. bu kurallar doğrultusunda müşterinizin ticari yaşantısı açısından amacına uymuş bir çalışma yapmak... saygılar

bu sayfalar sunuş sayfaları ve diğer sayfalarda anlatılacak hikaye ve ürünler arasındaki iniltiyi sağlamak için hazırlandı. yorumun için teşekkürler iyi çalışmalar.