Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Hip-Hop Party Afişi

s Design

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Bir Hip-Hop Partisi için Hazırlamış Olduğum Afiş.

Benzer konular

lisiaa

🌟Usta Tasarımcı🌟
bence olmamış resimler yan yana sanki suçlular aranıyormuş gibi duruyor...ve tabi bi okadar karışık olan isimleri onun yerine tek bir görsel yanlarınada isimler gibi bişey olsaydı bence daha başarılı bir çalışma olabilirdi yinede ellerine sağlık.

Braveart

♾️Grafik Gurusu♾️
Karmakarışık, Yazılar ve zemin birbirini boğmuş. Her bir kelimeyi okumak ve nerede ne var görmek için çaba sarfetmek gerekiyor.

leoner

🌱Yeni Üye🌱
EVET GİTMEK İSTEDİĞİM BİR PARTY.inş orada olacağım.d.d.d teklif gelseydi yada ben gitmediğim için el atmadım oysaki bende el atmayı düşünüyordum bu partinin afişine ama yapacak kişiyi tahmin ettiğim için karışmadım olaya.daha düzgün göze hoş hitap edecek şekilde geliştirilebilirdi kardeş..:)

s Design

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Bana Söylenilen Resimlerin Hepsi Resimde Olucak Ben Dedim Olmaz Sen Öyle Yap Dediler.Yoksa Bende Sadece İsimlerle Görsel Şölen Yaratabilirdim Belki :D Birde Zaten Bütün Hip-Hop Afişleri Böyle Oluyor Örneklerini Arşatırabilirsiniz.

mrtaxy

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
müdafai mahşeri iki kere yazmanızın bi sebebi varmı (!) ?

lisiaa

🌟Usta Tasarımcı🌟
genelliği bozmadanda olbilirdi... kabul edildiyse sorun değil diyelim ellerine sağlık...

s Design

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Bak Ona Hiç Dikkat Etmedi Ama Benim Elimde Olan Bişey Değil İsimler Bana Böyle Yollandı Kopyala Yapıştırla Böyle Olmuş.Ama Yinede Benim Dikkaet Etmem Gerekiyordu.Benim Salaklığım.