Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

İki Beyin...Foto / Parfüm

yoSa

👑Efsanevi Grafiker👑
Cengiz669 Arkadaşımızın yapmış olduğu bir çalışmayı 2 farklı şekilde tasarladık...

Mevcut tasarım üzerine iki farklı düşünce oluşumu...

Yorumlarınıza....

Not: Markalar Tamamen hayal ürünüdür...

Cengiz669 'un ilk çalışması....

cengizlb8.jpg

Cengiz669 arkadaşımızın MS28'e dönüştürülmüş Fotoğraf makinası afişi...

cengiz1cf2.jpg

Benim tasarladığım "Se xiz" isimli parfüm afişi...

parfmalmas1wz4.jpg

Çalışması üzerinde oynama yapmama izin verdiği için huzurlarınızda birkez daha teşekkür etmek istiyorum Cengiz'e...​

diderot

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bayıldım ben bu parfüm afisine.. emeğine sağlık.. valla aynen bana hitap etmis buldum yanı.. basarılar

Moderatör tarafında düzenlendi:

kasta095

👑Efsanevi Grafiker👑
bayıldım ben bu parfüm afisine.. emeğine sağlık.. valla aynen bana hitap etmis buldum yanı.. basarılar..

ilk önce bold yazı kullanmasi yasak belirtmek istiyoum

yosa, çalışma inan 10 kere kaatıp açtım:) ve sona da ne anlatmak istedın anladım:)

cengizin çalışmalara çok güzel bir devamı getimişsin çok iyi konu yakalamışsın, beğendım, çok hoşuma gitti diye bilirim...

ayrıca parfüm ilgili olan küçük bir tanatım ayı bir hava verdı

ellinize emeğinize sağılık, çocuklar... ikiniz iyi bir takım;)

ozkanozel16

🏆Pro Tasarımcı🏆
güzelmiş tasarım, adünç almak serbsetmi ?

efoja

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
birderindeniz.blogcu.com
Ellerinize sağlık... Yoşacım eğer açıklamadaki metin girişli çıkışlı olmasa daha güzel dururmuş... Kadın çizimine yatay bir döndürme yapsaydın... kadın parfüm sıkıldıkça belirginleşiyor, çünkü değişiyor gibi bir izlenim olurdu... Onun dışında herşey güzel, eğer basılacak olsaydı taşma payı yok yoşa, gitti senin yazıların bir kısmı! Ellerinize sağlık ama çok beğendim çok! hatta benim de aklıma AIDS geldi... Siyah kurdelevari birşey var ya önde... kadın da siliniyor gibi algılanabilir... oldukça çok yönlü :)

Selim MERCANO

👑Efsanevi Grafiker👑
Tasarımı tipografi olarak çok beğendim. Parfüm şişesinden çıkan harfler cümbüşü güzel olmuş. Yalnız temaya bakarken reklam afişi gözüyle baktığımda parfüm cilde ve insan hayatına çok zararlı bir materyal olduğu kanısına vardım.Kısaca Anti Parfüme reklam afişi gibi olmuş :) buda bir reklam tarzı olabilir elbette ama niyetle çıkan sonuç tutmalı değil mi ? :) Buarada Calvin Klein No: Sekiz parfüme sahiplerini tebrik ederim güzel bir çalışma yapmıssınız =)

Fatos KESKİN

👑Efsanevi Grafiker👑
İyi bir ikili olmuşsunuz siz gerçekten zaten cengizin çalışmalarını beğeniyordum birde yosa eklenince çalışmaya sonuç: SÜPER :smile: ellerinize sağlık arkadaşlar

yoSa

👑Efsanevi Grafiker👑
Ellerinize sağlık... Yoşacım eğer açıklamadaki metin girişli çıkışlı olmasa daha güzel dururmuş... Kadın çizimine yatay bir döndürme yapsaydın... kadın parfüm sıkıldıkça belirginleşiyor, çünkü değişiyor gibi bir izlenim olurdu... Onun dışında herşey güzel, eğer basılacak olsaydı taşma payı yok yoşa, gitti senin yazıların bir kısmı! Ellerinize sağlık ama çok beğendim çok! hatta benim de aklıma AIDS geldi... Siyah kurdelevari birşey var ya önde... kadın da siliniyor gibi algılanabilir... oldukça çok yönlü :)

Kurdalevari şey aslında çalışmanın ilk halindeki "8" rakamı :) benim parfümümün adıda bu yüzden "se xkiz"

Uyarılarını dikkate alacam efojam...

İlgi gösterip incelediğin için Cengiz ve kendi adıma teşekkür ederim...

Tasarımı tipografi olarak çok beğendim. Parfüm şişesinden çıkan harfler cümbüşü güzel olmuş. Yalnız temaya bakarken reklam afişi gözüyle baktığımda parfüm cilde ve insan hayatına çok zararlı bir materyal olduğu kanısına vardım.Kısaca Anti Parfüme reklam afişi gibi olmuş :) buda bir reklam tarzı olabilir elbette ama niyetle çıkan sonuç tutmalı değil mi ? :) Buarada Calvin Klein No: Sekiz parfüme sahiplerini tebrik ederim güzel bir çalışma yapmıssınız =)

Sende uyandırdığı hissi dikkate almamıştık...Cengiz ile birlikte iki afişide birçok açıdan değerlendirdik...Ancak biz çalışmala tipografi açısından daha çok odaklandık sanırım...Buda farklı algı biçimlerine kapı açtı :)

"Calvin Klein No: Sekiz parfüme"
Kendi afişimde textin olduğu bölgeye parfüm kimyasıyla ilgili bir metin düşünmüştüm...Gece saat ilerlemişti ve ikimizde yorulmuştuk Cengiz ile. Sonra bu olsun hadi dedim...Calvin Klein ordan geliyor :p
Ama "Se xiz" ismi bana ait ve çalışmanın ilk halindeki " 8 "rakamından geliyor...

İlgin ve beğenin için Cengiz ve kendi adıma teşekkürler Selim...

İyi bir ikili olmuşsunuz siz gerçekten zaten cengizin çalışmalarını beğeniyordum birde yoŞa eklenince çalışmaya sonuç: SÜPER :smile: ellerinize sağlık arkadaşlar

Cengiz olmasa başaramazdık emin olun :) Malzeme halindeki(ki oda Cengiz'in çalışmasıdır) ilk çalışmayla bana gelip buna ne yapalım (fikrimi önemseyip sorması) demeseydi ben hiçbirşey yapamazdım...
Malzeme zaten çok iyiydi...O malzemeye birazcıkta olsa birşeyler yapabildiysem ne mutlu bana...

İkimiz adınada Teşekkür ediyorum Fatoş KESKİN:)

tirEdsOuL

♾️Grafik Gurusu♾️
ilk iki afişi görmüştüm, üçüncüsünü simdi görmek nasip oldu.. afişin ilk halini gördüğümde verdiğim cevap için özür dilerim Cengizim :D bu kadar ilerleyeceği aklimin ucundan bile geçmezdi.. tabiki İnan'imin üstün hayal gücünüde es geçmemek lazim burada.. ikinizinde ellerine, emeğine sağlik kardeşimlerim iyi iş çikarmişsiniz :) Tebrikler..

Yunus PARLAR

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.evdetasarim.net
İki beyin, iki güç... Fikirler çift olunca çalışama da güzel bir boyut kazanmış. Emeğine geçenlere tebrikler. Başırlarınızın devamını dilerim..

grafikerkartal

👑Efsanevi Grafiker👑
budur abicim ya mikemmel paslaşmışınız ikinizde tebrik ediyorum gerçekten iyi iş çıkarmışınız en çok etkilendiğim nokta parfümden harflerin uçması süper düşünce harikasınız

yoSa

👑Efsanevi Grafiker👑
ilk iki afişi görmüştüm, üçüncüsünü simdi görmek nasip oldu.. afişin ilk halini gördüğümde verdiğim cevap için özür dilerim Cengizim :D bu kadar ilerleyeceği aklimin ucundan bile geçmezdi.. tabiki İnan'imin üstün hayal gücünüde es geçmemek lazim burada.. ikinizinde ellerine, emeğine sağlik kardeşimlerim iyi iş çikarmişsiniz :) Tebrikler..

İkimiz adınada teşekkürler Engin'im...Beğenmene inan çok sevindik...:)

İki beyin, iki güç... Fikirler çift olunca çalışama da güzel bir boyut kazanmış. Emeğine geçenlere tebrikler. Başırlarınızın devamını dilerim..

Teşekkür Ederiz Yunus'um...

budur abicim ya mükemmel paslaşmışsınız ikinizide tebrik ediyorum gerçekten iyi iş çıkarmışınız en çok etkilendiğim nokta parfümden harflerin uçması süper düşünce harikasınız

Teşekkürler grafikerkartal...Teşekkürlerin hepsini Cengiz hakediyor...:)

cengiz669

♾️Grafik Gurusu♾️
yorumlarınız için inan arkadaşım ve kendi adıma teşekkür ederim arkadaşlar....

blueden

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Öncelikle Tebrik ederim yoŞa ve Cengiz muhteşem ikili olmuşsunuz=)

Çalışmaya gelince gerçekten çok güzel, benim çok hoşuma gitti.Merakla beklediğim; bir çalışmaydı merakıma deymiş:)

Emeğinize sağlık, başarınızın devamını bekliyoruz:)

Kolay gelsin, başarılar.

Murtyc

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Şu Hatun Pink Değil mi :)

Onur KARADAĞLI

👑Efsanevi Grafiker👑
Pink yada mink.. konumuz hatunun kim olduğu değil.. çalışmaların nasıl olduğu..

Gerçekten çok şık çalışmalar bir kaç eksiği var gibi dursada ustalar bilir işini belki onlar benim fazlamdır :)

İki yada daha fazla kişinin çalışmalarının birleşimi çok daha verimli oluyormuş gerçekten... ellerinize sağlık.

damla1

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
işte budur muhteşem ikili:)emeğinize sağlık arkadaşlar çok hoş bir çalışma çıkmış ortaya:)

yoSa

👑Efsanevi Grafiker👑
Öncelikle Tebrik ederim yoŞa ve Cengiz muhteşem ikili olmuşsunuz=)

Çalışmaya gelince gerçekten çok güzel, benim çok hoşuma gitti.Merakla beklediğim; bir çalışmaydı merakıma deymiş:)

Emeğinize sağlık, başarınızın devamını bekliyoruz:)

Kolay gelsin, başarılar.

Teşekkür ederiz Blueden'cim...Eksik olma...

Şu Hatun Pink Değil mi :)

Kim olsun istersen...

Pink yada mink.. konumuz hatunun kim olduğu değil.. çalışmaların nasıl olduğu..

Gerçekten çok şık çalışmalar bir kaç eksiği var gibi dursada ustalar bilir işini belki onlar benim fazlamdır :)

İki yada daha fazla kişinin çalışmalarının birleşimi çok daha verimli oluyormuş gerçekten... ellerinize sağlık.

Şahsım ve arkadaşım Cengiz adına teşekkür ederim...

işte budur muhteşem ikili:)emeğinize sağlık arkadaşlar çok hoş bir çalışma çıkmış ortaya:)

Çok saol damla'cım...Beğenmene sevindik :)

Teşekkür ederiz...