Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

İlk Afiş Çalışmam

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

fatihan

🌱Yeni Üye🌱
ben bu konuda amatörüm grafiker olmak istiyorum daha lise 3 teyim ;) okuldaki bir yarışma için afiş yapmam istenmişti bende böyle birşey yaptım..yorum ve önerilerinizi bekliyorum..
AF%DDS.jpg

Benzer konular

DoctorBooM

🌱Yeni Üye🌱
koçum yürü be kim tutar seni?
Yapmışsın yapacağını elinden gelen kadar zorlamışsın kendini diyemem ama yinede o resimi www.hepimizaskeriz.com dan bulmak ve almak bile bir başarı.. Güzel olmuş tebrikler

fatihan

🌱Yeni Üye🌱
koçum yürü be kim tutar seni?
Yapmışsın yapacağını elinden gelen kadar zorlamışsın kendini diyemem ama yinede o resimi www.hepimizaskeriz.com dan bulmak ve almak bile bir başarı.. Güzel olmuş tebrikler

oradaki asker ve cocuk alıntı zaten herkese tanıdık gelecektir bende zaten bunu yapmamı bekleyemezsın sadece o siyah kısmı kestim eline mektup falan verdim ve bir tasarım yaptım.. DoctorBooM kardesim senden eleştiri istedim ..yinede teşekkür ederimm..:)

N/A3

🏆Pro Tasarımcı🏆
Ben profum demedim ki sen en azından cs kullanıyorsundur. bende hala photoshop 5 var:... Bu tasarım gayet güzel. De neden yanlış anladınız. Ben kürtleri sevmeyen bir insanım birisinin de böyle birşey yapması hoşuma gitti ve türk uslubu ile yübe koçom dedim ne var bunda ?

Öncelikle Forumumuz da din dil ırk ayrımı yapılmamaktadır. Buna müsade etmeyiz.
Terör örgütü üyeleri ile Kürt vatandaşlarımızı karıştırmayınız lütfen. Mesajınızı kendiniz düzeltin , bu gibi başka bir yorumunuz da uyarısız uzaklaştırma alacaksınız.

KTUKEK

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Tasarım çok güzel ancak zarf'ıda resim gibi karanlık ama zarf olduğu belli bir şekilde tasarlayabilirsin.

Öncelikle Forumumuz da din dil ırk ayrımı yapılmamaktadır. Buna müsade etmeyiz.
Terör örgütü üyeleri ile Kürt vatandaşlarımızı karıştırmayınız lütfen. Mesajınızı kendiniz düzeltin , bu gibi başka bir yorumunuz da uyarısız uzaklaştırma alacaksınız.

Hakan bey'e katılıyorum. Kürt vatandaşlarımızla bölücü örgütü karıştırmayalım ve DoctorBooM arkadaşım mesajını düzeltirsen sevinirim; böyle güzel ortamda din dil ırk ayrımı ortamı boşuna gerekcektir.

Özlem BAYIR

🏆Pro Tasarımcı🏆
yapılan her afiş ve benzeri çalışmalarda kişisel (özellikle siyasi) görüşler dile getirilecekse site anlamı ve amacı dısına cıkar..buna izin verilmez gerci ama bulundugumuz yeri provakatif amaclara alet etmesek daha uygar davranmış oluruz sanırım..
saygılar...

Bahtınur YILDIZ

♾️Grafik Gurusu♾️
bu konuyu farklı yerlere saptırmışsınız arkadaşlar. kurallara aykırı lütfen ve lütfen herkes kurallara uysun...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...