Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

İlk Illıstrator cs2 çalışmam ( Anime )

Bay.KLANSIZ

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.facebook.com
Arkadaşlar ilk begendigim çalışmam..Benim begenmem de önemli ama sizinde yorumlarınıza ihitiyacım var görüntüledikten sonra lütfen yorum yapın

sonhal305aj3.jpg

Tabi birde bu var

305ss305zadamhh8.jpg

raiff

🌟Usta Tasarımcı🌟
Güzel olmuş ellerine sağlık. ilk çalışmaya göre gayet başarılı.

Bay.KLANSIZ

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.facebook.com
Renk

Renk sorunu yaşıyorum çizerken istedigim renkler oluyo ama kayıt ettıkten sonra degişiyor..Degişikllik çok olmasada benı rahatsız ediyor sevebi ne olabılır ?

gülümser

🏆Pro Tasarımcı🏆
güzel çalışmalar eline sağlık nasıl kayıt ediyorsun ki renk değişiyor anlamadım

enstantane53

🌟Usta Tasarımcı🌟
renk sorunu, rgb çalışıp cmyk kayıttan olabilir.

çalışmalarınızda başarılar.

Bay.KLANSIZ

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.facebook.com
güzel çalışmalar eline sağlık nasıl kayıt ediyorsun ki renk değişiyor anlamadım

Ben Illustrasyonda çalıştıgım objeleri kopyalayıp painte atıyor ordanda jpg olarak kayıt ediyordum ama bugun araştırıp ögrendimki cok aptalca bir iş yapıyormuşum...Dogrusu File - Export imiş megerse..

Rüzgar ALPASLAN

🏆Pro Tasarımcı🏆
yaptığın çalışma cmyk olarak atıp orada rgb ye çevirdiğidendir yani sen jpg kayıt ettiğin zaman otomaik rgbye çeviriyor muhtemelen sorun bundandır

efoja

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
birderindeniz.blogcu.com
bir de bu var dediğiniz çalışmayı çok beğendim. Ancak diğerinde çok gereksiz strokelar var ve gradient yetersiz kalmış. ellerinize sağlık.

Imperatore34

🌟Usta Tasarımcı🌟
Ben Illustrasyonda çalıştıgım objeleri kopyalayıp painte atıyor ordanda jpg olarak kayıt ediyordum ama bugun araştırıp ögrendimki cok aptalca bir iş yapıyormuşum...Dogrusu File - Export imiş megerse..

Merhaba arkadaşım, öncelikle ilk Illustrator çalışman için tebrikler başarılı bir çalışma olmuş.

Dosyayı Jpeg olarak kaydetmek için yaşadığın sorunlar ile ilgili küçük bir bilgi vermek istiyorum. Paint'e atmak olayını zaten geç :) O baştan yanlışmış, zaten bunu farketmişsin. Ancak Export ile de sağlıklı bir kayıt yapamayabilirsin.

Çalışmanı Jpeg olarak veya başka formatlarda (örneğin: Png-8, Png-24, Gif, SWF, SVG, WBMP) kaydetmek istiyorsan ''File'' menüsünden ''Save for Web & Devices'' seçeneği ile kaydetmeni öneririm. Buradan kaydederken açılan menüde sağda dosya formatını ve kalitesini ayarlayabilirsin. Illustrator CS3'te ''Save for Web & Devices'' menüsünün adı CS2 sürümünde sadece ''Save for Web''dir. Illustrator CS2 var ise aynı işlemi oradan yapabilirsin.

Yeni çalışmalarını görmek isteriz, başarılar dilerim..

Saygılarımla...