Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

İllüstrasyon - Corel Draw Sizce Hangisi ve Neden?

Relax69

🏅Acemi Tasarımcı🏅
İllüstrasyon - Corel Draw

programları arasındaki fark ne dir ?. Ve hangisi iyi sizce?

musdi

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.mshekim.com
Hangi program?

İllüstrasyon - Corel Draw

programları arasındaki fark ne dir ?. Ve hangisi iyi sizce?

Öncelikle "illüstrasyon" kelimesini "Illustrator" kelimesinin yerine kullandığınızı varsayıyorum ve Adobe Illustrator ve CorelDRAW kıyaslamasında, "CorelDRAW" diyorum. Nedenine gelince de; Aşağıdaki vereceğim iki linkte (-vektörel bir program olmasına rağmen-) CorelDRAW programında yapılabilenlerden bir kaç örnek var, takdiri sizlere bırakıyorum.

Google Çeviri

https://www.grafikerler.net/coreldraw-harikalari-gorulmeye-deger-t47873.html

Yalnız bu arada şunu da not olarak yazmak gereğini duyuyorum; en iyi program; en iyi ve de en verimli şekilde kullanabildiğiniz programdır...

Dilerim, CorelDRAW mı veya Adobe Illustrator mü'yü tartışacağımıza; bu programları bu şekilde kullananların sayısı çoğalır ve bu şekilde nasıl kullanabiliriz veya bundan daha öteye nasıl gidebiliriz'i tartışırız...

İyi çalışmalar...

Relax69

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Cevabınız için teşekkür ediyorum.Diğer yorumlarıda bekliyorum.

MoRiS__

🌱Yeni Üye🌱
Bana göre aklındakini ekrana hangisiyle daha iyi yansıtıyorsan o iyidir. Program aracıdır sadece asıl olan sensin....

mengeser

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ülke şartları göz önüne alındığında corel derim.

ibrahim386

🌱Yeni Üye🌱
Bana göre aklındakini ekrana hangisiyle daha iyi yansıtıyorsan o iyidir. Program aracıdır sadece asıl olan sensin.... tabiki ıllustrator :)

sinsi-34

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
bence bunu tartışmak anlamsız ve cahilce bir yaklaşım..ikisininde artı ve eksi yönleri vardır .her insanın bakış açısı farklıdır ben corel derim sen illustrator dersin ...bu göreceli bir kavramdır.hangini daha iyi kullanabiliyorsan senin için en iyisi o dur ..teşekkür ediyorum ....