Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

imajın içinde beyaz noktacıklar

turanjs

🌟Usta Tasarımcı🌟
merhaba arkadaşlar bu hiç başınıza geldimi...
bastığım imajlarda büyük lü küçüklü beyaz noktacılar oluyo tabi o noktacıkların olduğu yer boyanmıyo ve resmi bozuk gösteriyo ara ara oluyo olmuyo tek tek oluyo bazen sık oluyo bunu neye bağlıyosunuz arkadaşlar?
makimdam infiniti YF - 8160 III plus .

karakutu_

🌱Yeni Üye🌱
folyoya basıyorsan malzemedendir bazen çıkabiliyor bazı folyolar ın yüzeyi boyayla uyuşmuyor muhetemelen ondandır

turanjs

🌟Usta Tasarımcı🌟
evet dediğiniz mantıklı o şekilde de ola bilir ama benim sorunum hem folyoda oluyor hemde vinilde de oluyor...
lütfen bu konuda yardımcı olurmusunuz kötü bi sorunlar karşı karşıyayım arkadaşlar...

karakutu_

🌱Yeni Üye🌱
sıcaklıkla alakalı bi problemde olabilir malum kış geldi yada boya eski tarihli olabilir yani eski boya kullanıyosundur belki kontrol et bence
kolay gelsin

turanjs

🌟Usta Tasarımcı🌟
teşekkürler,peki ayarlarından olabilir mi sizce?

turanjs

🌟Usta Tasarımcı🌟
niçin kimse yardımcı olmuyo? basit bi konu olduğunda sayfalarca yazılar oluyor bundan niye böyle?bu kadar yardımcı olan arkadaşlar şimdiye kadar herkeze bana gelince mi unuttular??

turanjs

🌟Usta Tasarımcı🌟
hayır arkadaşım ya öyle bişi olmadı... off yaa canımı sıktı bu sorun

turanjs

🌟Usta Tasarımcı🌟
nejat abi kimdir acaba?nasıl ulaşırım?

kryinfiniti

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.infiniti.gen.tr
nejat abı su anda fuarda :D
baba senın fırma ısmın ne muırekplerı kımden alıyorsun ben ozak da calısıyorum

makınayı kımden aldınkı

nejat abın su anda fuardadır sız makınayı kımden aldınız balıkesırde genc reklam war oraya gıdıp sorun benı ısmım koray
murekkeplerın markası nedır

forum kurallarını oku.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Erkan DERYA

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.istanbulreklam.com
1. Malzeme önemli bir etken... (Folyo soğuk ise çok baloncuk yapar)
2. Boya raf ömrüne dikkat et.. (Boyadan olduğunu 1 kere yaşadım )
3. Ortamı ve makine ısısını yükselt...(soğuk ortamda boya malzeme üzerine yayılmaz)
4. Çalışma ortamında ve malzemelerin bulunduğu ortamda çok toz olmamalı..
5. Malzeme üzerine basan silindir papuçları saf alkol ile sil...
6. Makinen 2 yılı geçmiş ise ve bu problemler uzun süreden beri devam ediyorsa.. Tesisatı solvent ile temizle Filtreleri değiştir...

Kolay gelsin..
Erkan DERYA ®

turanjs

🌟Usta Tasarımcı🌟
nejat abı su anda fuarda :D
baba senın fırma ısmın ne muırekplerı kımden alıyorsun ben ozak da calısıyorum

makınayı kımden aldınkı

nejat abın su anda fuardadır sız makınayı kımden aldınız balıkesırde genc reklam war oraya gıdıp sorun benı ısmım koray
murekkeplerın markası nedır

forum kurallarını oku.

firma ismimiz turanj reklam & tabela biz makinayı kütahyada evren reklam dan aldık bilirsiniz o arkadaşı borcu varmış size bayağa bi uğraştırmış sanırım sizi :) hata en son özak ı aramıştık bizden onun numarasını istediler ulaşamıyolarmış bi türlü fln her neyse :)
kullandığımız mürekkepler hala aynı yani aldığımız arkadaştaki boyalar oda sizden aldığında getirdiğinz boyalar!makinayı kurduğunuzda ki verdiğiniz boyaların ömrü ne kadar onu siz biliyorusunuz?? ;) çünki bize serviz yani siz kurmadınız :)
evet koray arkadaşım genç reklam la tanışıyoruz oda yeni aldığı için makinayı bu tür sorunlarla karşılamıycanı düşünerekten sormadım!
eğer yardımcı olabiliceksen sevinirim koray..

turanjs

🌟Usta Tasarımcı🌟
1. Malzeme önemli bir etken... (Folyo soğuk ise çok baloncuk yapar)
2. Boya raf ömrüne dikkat et.. (Boyadan olduğunu 1 kere yaşadım )
3. Ortamı ve makine ısısını yükselt...(soğuk ortamda boya malzeme üzerine yayılmaz)
4. Çalışma ortamında ve malzemelerin bulunduğu ortamda çok toz olmamalı..
5. Malzeme üzerine basan silindir papuçları saf alkol ile sil...
6. Makinen 2 yılı geçmiş ise ve bu problemler uzun süreden beri devam ediyorsa.. Tesisatı solvent ile temizle Filtreleri değiştir...

Kolay gelsin..
Erkan DERYA ®

teşekkürler erkan bey tavsiyelerinizi uyguluycam ama filtreleri değiştir demişsiniz filtreler nedir?nerededir acaba?
bu arada müşterinizim yıllardır ;)

kryinfiniti

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.infiniti.gen.tr
genc reklam a sor o yerlerını bılıyor :D
denemek ıcın onun murekplerını kulana bılırsın 1 er lıtre al ondan dene ıstersen ama suda ola bılır
makına tasınmadan once murekkep hatdı kople solvent gecmıs olabılır bızım sureklı yaptıgımız bırsey murekkep hatdı kurumasın dıye muhtemelende ondan yapıyordur buyuk tankların ıcınde solvent kalmıstır bence genc reklamdan 1 er lıtre murekkep al dene denemeden oncede hatdakı murekepı kople bosalt ılk basta buyuk tanklardakı murekepı dok sonrada kafalardan murekep basarak hatdakı butun murekebı bosalta bılırsın sonrada genc den aldıgın murekeplerı dokup denemenı tavsıye ederım

turanjs

🌟Usta Tasarımcı🌟
genc reklam a sor o yerlerını bılıyor :D
denemek ıcın onun murekplerını kulana bılırsın 1 er lıtre al ondan dene ıstersen ama suda ola bılır
makına tasınmadan once murekkep hatdı kople solvent gecmıs olabılır bızım sureklı yaptıgımız bırsey murekkep hatdı kurumasın dıye muhtemelende ondan yapıyordur buyuk tankların ıcınde solvent kalmıstır bence genc reklamdan 1 er lıtre murekkep al dene denemeden oncede hatdakı murekepı kople bosalt ılk basta buyuk tanklardakı murekepı dok sonrada kafalardan murekep basarak hatdakı butun murekebı bosalta bılırsın sonrada genc den aldıgın murekeplerı dokup denemenı tavsıye ederım

hıım , ama koray makinayı biz gidip aldık bizzat kendimiz servisi çağırmadık kursun diye yani aldığımız arkadaş solvet fln geçirmemiş tanklar da boya vardı yani nasıl aldıysak kullanmaya devam ettik makinayıda alalı 1 yılı doldurcak nerdeyse hemen hemen yenide değil yani bu sorunu işte son zamanlarda yapmaya başkladı!dediğin gibi koray mürekkepten olabilir mantıklı yani..
ama dediğin gibi tanklarda solvent olma olasılığı yoktur sanırım??

turanjs

🌟Usta Tasarımcı🌟
mürekkepler makinayı aldığımız arkadşımızdaki mürekkepler hala,makinayı ilk getirdiklerinde gelen mürekkepler yani bi tek sarı bitti biz onu yeni aldık o da partner onuda erkan bey den aldık.ama imajın içindeki beyaz noktacıklar her renkte oluyor tek bi renkte değil yani..
mürekkep olması bi ihtimal koray tamam da bide ben ayarlarındandır diye de düşünüyorum sence?