Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

İş ariyorum, dijital baski grafik tasarim imaalat folyo vinil - İstanbul

alibal98

🌱Yeni Üye🌱
İş ariyorum, dijital baski grafik tasarim imaalat folyo vinil

Aranan Şehir: İstanbul

Program/Seviye: Corel dra

İş deneyimi ve içeriği: 2014 senesinden beri reklam dunyasindayim ilk olarak dijital baskida basladim allwin roland makinlarini biliyorum bunlarin ustunde kendimi gelistirdim problemler olunca ufak tefek kendim cozebiliyorum zaten ister istemez butun gun corel drawda calisinca dijital baskinin sayesinde programi iyi ogrendim sonra kendimi dahada gelistirdim kartvizit ve logo calismlari yapdim sonra imallata girdim folyo vurmayi ogrendim ama ne kadar ogrensemde profosyonel gibi deyilim kalfa gibiyim benim esas isim dijital baski ama ekstradan bunlarida biliyorum cok bilmek iyidir kimin isine yararsam benle iletisime gecsinler lutfen ehliyette almayi dusunuyorum her ise yararim dahada beni gelistirebilirsiniz

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmamış

Medeni Hali: Bekar

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: 2014 den reklamdayim 2 senedir yani

E-posta: rzlee53@gmail.com

Telefon: + 9 9455 658 31 73

Hezarfen

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

eserea

🌱Yeni Üye🌱
personel ihtiyacı

Merhaba Ali Bey,
İş ilanınızı gördük. Daha detaylı bilgi alışverişi için telefonla görüşmek isteriz ancak verdiğiniz numaradan size ulaşılamıyor.
Esra Özkan 0534 328 44 55