Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Katolog Kapağı Yorumlarınızı bekliyorum

esra_h

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
kimya malzemeleri ile ilgilii bir katolog yaptım arkadaşlar kapak tasarımını gönderiyorum ve yorumlarınızı bekliyorum.

kapakaq3.jpg

Benzer konular

semih_88_13

🏅Acemi Tasarımcı🏅
walla benım pek hoşuma gitmedi daha güzel birşey yapabilirsin ;)

FoxyCrea

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Ön kapak başarılı ama arkada o kare eritmeli alanlar hoş olmamış. Belki hepsi aynı diye... İletişim bilgilerini iki satırda bitirmeye çalışsan nasıl olur?

IV.Murat

🌟Usta Tasarımcı🌟
Bu konunu nform kullanımı ile ne alakası var !!!! Konuları açarken nereye açtığınıza dikkat edin

elif_matbaasi

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ön kapak gayet güzel arka kapağı daha iyi yapabilirdin pek uğraşmamışsın gibime geliyor malum yıl sonu diye işler yoğun kimin vakti varki uğraşsın:) bizimle paylaştığınız için de ayrıca teşekkür ederim. olumsuz yorumları sakın gözardı etme en güzel yorum eleştirel yorumdur. eleştiriler doğrultusunda doğru yolu bulman kolay olacaktır.

esra_h

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
eleştirileriniz için teşekkür ederim arkadaşlar sağolun

mgrafik

🌟Usta Tasarımcı🌟
Daha iyisini yapabileceğin kanaatindeyim esra_h biraz daha yoğunlaş bence kolay gelsin

vexlam

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.studyoq.com
gri tonu iç kabartmıyor daha güzel renklerimiz varken griyi neden seçtin anlamadım ama griyi ara çizimlerde kullan mesela kısa çizgi adres kısmı ne bilim daha güzel bir çalışma olur sayfa bos gibi duruyo eksiklik var güzel olmuş diyemiyeceğim yenisi yap daha güzelini yapacaksın eminim araştırmacı ol

Engin BÜTÜN

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.ruzgarajans.com
Bence gri güzel seçim ön kapak gayet sade ve hoş olmuş. Arka yüz daha farklı olabilirdi. Mesela ürünler farklı kareler içinde hem büyük hemde küçük ebatlar şeklinde kambinasyon olabilirdi. Ama her düşünceye saygı duyulmalı eline sağlık..

vexlam

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.studyoq.com
yenisini yap . daha guzel olcak : emek var . orrtada guzel bır sey olsun İstıyoruz hepsı senın ıcın . vallahı .

lirikajans

🏅Acemi Tasarımcı🏅
heer bir imagei yani resmi ayni boyda kullanılmış bu da biraza tasarımı buğmuş.

Tavsiyem resimleri bazılarını büyült bazılarını küçült böylelikle bir birini tekrarlayan boyutlar ortadan kalkar.

elvin

🌱Yeni Üye🌱
klişeleşmiş gibi olacak ama bencede ön kapak oldukça başarılı(ürünle de uyumlu bence)ama arka kapaktaki aynı boyuttaki kare fotoğraflar pek hoş durmamış bunun yerine bazılarının opazitelerini düşürüp bazılarında geçişler kullanabilirsin die düşünüorum ama tabiki bu benm yorumum.Ellerine sağlık arkdaşım yine de güsel;)

esra_h

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
yorumlarınız için teşekkürler arkadaşlar dikkate alıcam

seruvenist

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.yusufipek.com
bence düz çizgilerden sıyrıl ve kapak üstünde elinden geldiği kadar ürün kullanmamaya çalış. kapakta ürün kullanmak bence kataloğu basitleştirir.

esra_h

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
böyle yorum yapıyosunuz arkadaşlar tamam haklı olabilrsiniz ama müşteri inat ediyo bol resim olsun diye ne yapabilrim yani anlatmaya çalışıyorum anlamıyor maalesef :(

seruvenist

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.yusufipek.com
böyle yorum yapıyosunuz arkadaşlar tamam haklı olabilrsiniz ama müşteri inat ediyo bol resim olsun diye ne yapabilrim yani anlatmaya çalışıyorum anlamıyor maalesef :(

müşteri.... evet grafikerlerin kabusu. hiç bilmezler ama biliyorlarmış gibi ha bire şunu şöyle yap bunu böyle yap derler. ozaman sana tavsiyem ne istiyorsa onu yap ama yaptığın çalışmaya imzanı atma. çünkü böyle tipleri ikna etmek zordur. brak kendi parasıyla rezil olsun:D:D

esra_h

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
yorumun için sağol seruvenist haklısın

vexlam

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.studyoq.com
bol resımlerı oyle yapmalısın kı hepsını tek halıne getır tek resım olarak kullan fıkır yurut yanındakıne sor uzaktan baq gazeteye baq ne bılım ben ısın basına otururum 2 saat bazen hıc kalkmam bazen 10 dk.. bıter ılham kaynagı fılan gıbı :):D daha iyisini yap hepsının yuzu kara olsun.

reis türkoğlu

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ön de arka da çok sade olmuş tamam sadelik her zaman öncül tercihimdir ama bu kadarı da çok fazla ama gene de ellerine sağlık...:wink:

gülümser

🏆Pro Tasarımcı🏆
çok düz olmuş daha farklı bir çalışma dene derim