Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

katolog kapağı

mükü

🏅Acemi Tasarımcı🏅
logo tasarımada bana ait yorumlarınızı ve eleştirileriniz benim için önemli ...

katologdt0.jpg

Benzer konular

ŞENGÜL BOZKURT

🌟Usta Tasarımcı🌟
markayı biraz küçült bence daha kibar görünür...

mükü

🏅Acemi Tasarımcı🏅
katologdt0.jpg

neden gözükmüyor resmim anlamadım:S

Semih Taneri

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Logonuzda firma isminin dışında birden fazla unsur var, T harflerinin sütun başı şeklinde yapılması, İ harfinin ve Ş harfinin noktalarının su damlası şeklinde yapılması gibi. Bir de üstüne üstlük daire içinde su damlasını ayrıca amblem olarak kullanmanız çalışmanızı çok kalabalık ve yorucu bir hale getirmiş bence. Kolay gelsin, başarılar.

mükü

🏅Acemi Tasarımcı🏅
teşekkürler wernerhugo aslında t harfleri sütun halinde değildi ama müşteri illa böyle istedi :( logoyu biraz küçülttüm bu arada "biri beni durdursun sağol

zorbeyseli

🌱Yeni Üye🌱
güzel bir tasarım çıkarmışın ortaya fakat tasarımda unutmayın ki arkadaşlar renk düzeni çok önemlidir benim görüşüm renkler biraz daha abartı olabilir. tşk. ;)

can_grafik

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
güzel çalışma bu logoya sucu yorumu gelmişti ama müşteri beğendiyse yapacak bir şey yok :D t harfi ratsız edici inceltebilirsin logo küçülüp sağdan gelen desenle yazıdan bir şekilde bağımsız olduğunu belli etmelisin yazı ile logo tek bir logo izlenimi vermemeli bence daha hoş desenler vardır arşivinde başkaa benim fikrim bunlar genel olarak hoş bir çalışma

mükü

🏅Acemi Tasarımcı🏅
tavsiyelerinizi dinleyeceğim teşekkürler

bygrafiker

🌟Usta Tasarımcı🌟
Diğer Arkadaşların Söylediklerine Aynen Katılıyorum. Söyleyeceklerim LOGO Konusunda. Su damlası ne anlam ifade ediyor çözemedim. Dik karakterlere Tuana İnşaat yazılmış ama altına Su damlası yuvarlak çizgilerle koyulmuş yazının tüm karizmasını bozuyor. Bence Logoyu biraz daha sadeleştirmek lazım. Çalışmayı küçültüp daha estetik hale getirmek gerektiğini düşünüyorum.
Saygılar, İyi Çalışmalar

mgrafik

🌟Usta Tasarımcı🌟
Ya ilk bakışta bişey dikkatimi çekti inşaat firmasına su damlası logo sen tasarladıysan bence değiştir yok eğer logoyu sen yapmadıysan değiştirmelerini öner bence "Tuana İnşaat" yerine bendeki ilk intiba "Tuana Doğal Kaynak Suyu"gibi =
Tasarımın genel olarak güzel fakat "Tuana İnşaat'ı biraz küçült ve alttaki sloganıda daha script bir karekterle yaz derim ben... kolay gelsin...

Smoke6

🌟Usta Tasarımcı🌟
Güzel Çalışma Arkadaşım Bir Tasarım'da Renk Uyumu.. Şittetle Söylüyorum hatta :))) tabi bu işin espiri renk uyumu gerçekten önemli logo çok büyük olmuş oda müşterilerin gene isteğidir bir çok müşteri yani bizim gözümüzle bakmaz adam hep adım ön planda olsun ister onun için gayet başarılı bir çalışma tebrikler.

mükü

🏅Acemi Tasarımcı🏅
teşekkür ederim zaten tamamen müşteri istekleri üzerine yapılmış bir çalışma yinede buradaki tavsiyelerden sonra biraz küçülttüm umarım farkına varmazlar iş baskıyada gitti zaten artık yapılacak bişey yok umarım elime aldığımda mutlu olabilirim :)

grfkr42

🌟Usta Tasarımcı🌟
arkadaşım bana göre firma ismini tam okutmuyooo birazda ona dikkat etmiş olsuydın 10 üzerinden 10 idi :)

jurojin35

🌱Yeni Üye🌱
bence güzel olmuş ama çok yoruyo.yazılar çok fazla yada çizgiler ikiside yoğun olunca kafa karıştırıyor.kolay gelsin

jurojin35

🌱Yeni Üye🌱
Nacizane bir tavsiye müşteri çok fazla ısrarcıysa kendi beğendiğiniz altarnatif bir çalışma yapın. bu işi ondan daha iyi bildiğinizi,kısacası bu konuda patronun siz olduğunu hissetirin

sedat695

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
renklerle mutlaka oynamalısın daha güzel şeyler çıkacaktır :)
kolay gelsin

graffix

🌟Usta Tasarımcı🌟
Biraz sadeleşse daha güzel olabilir.

Guapa

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
ilk bakışta logo su firmasına hazırlanmış gibi hissettim, renkler konusunda ise arkadaşlara katılıyorum farklı renklere yönelsen daha iyi durabilirdi. ellerine sağlık:)başarılar

OVERprint

🌱Yeni Üye🌱
Ayrıca R (register) T sütununun üst sağ kıvrımının altında dursa daha bir durur mu?