Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Kavanoz etiketi

grafideal

🌟Usta Tasarımcı🌟
yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar:peace1:

dutww4.png

Benzer konular

asyabayar

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ellerine saglik, begendim. calismalarinizin devamini dilerim

sentezboyut

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Hepsi birbirinden güzel. Ama renkler biraz mat mı olmuş acaba? Market rafında diğer markaların yanında biraz sönük kalabilir.

cemilonline

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.bilisimtasarim.com
Çok güzel elinize sağlık. Sanki kavanozun etrafını kapladığında dutpınar logosunun dışında kalan yerler çok boşluk olcakmış gibi geliyor. Aynı çalışmayı kavanozun iki tarafınada eklesen kalan boşluklara yazıları sığdırabilirsin diye düşünüyorum. Sadece tavsiye.

N/A4

🏆Pro Tasarımcı🏆
kardes belli profesyonel bi elden cikmis.Bravo

grafideal

🌟Usta Tasarımcı🌟
Yorumlar İÇİn TeŞekkÜrler ArkadaŞlar.

grafideal

🌟Usta Tasarımcı🌟
Çok güzel elinize sağlık. Sanki kavanozun etrafını kapladığında dutpınar logosunun dışında kalan yerler çok boşluk olcakmış gibi geliyor. Aynı çalışmayı kavanozun iki tarafınada eklesen kalan boşluklara yazıları sığdırabilirsin diye düşünüyorum. Sadece tavsiye.

düşüncen doğru bunu göz önünde bulundurarak numune çıktı alınıp uygulandı kavanozun çevresi yaklaşık 18,5 cm tasarım ise 15 cm gibi yapıldı o yüzden farklı açılardan görünmeme gibi bi sıkıntı kalmıyor. değerlendirmeler için teşekkürler. iyi çalışmalar

N/A2

🏆Pro Tasarımcı🏆
tahin tamamda dut ver üzümde aynı resmi kullanmışsın.
ilk gözüme çarpan buydu.
dut yada üzüm resimleride eklenebilirdi belki diye düşündüm.
ama gayet profesyonel.
tebrikler.

grafideal

🌟Usta Tasarımcı🌟
tahin tamamda dut ver üzümde aynı resmi kullanmışsın.
ilk gözüme çarpan buydu.
dut yada üzüm resimleride eklenebilirdi belki diye düşündüm.
ama gayet profesyonel.
tebrikler.

değerlendirmen için teşekkür. ama meyve resminden ziyade ürünün kendisini istekte bulundu firma :peace1:

pacp10

🌟Usta Tasarımcı🌟
güzel çalışmalar tebrikler

red indian

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Arkadaşım yaptığın pekmez etiketleri çok güzel. Yalnız pekmezlerin renkleri çok koyu kahve veya bordo dur. Koyu tonlarda bu etiketler dikkat çekermi kendi fikrim eline sağlık.

cemilonline

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.bilisimtasarim.com
düşüncen doğru bunu göz önünde bulundurarak numune çıktı alınıp uygulandı kavanozun çevresi yaklaşık 18,5 cm tasarım ise 15 cm gibi yapıldı o yüzden farklı açılardan görünmeme gibi bi sıkıntı kalmıyor. değerlendirmeler için teşekkürler. iyi çalışmalar

Dikkate alıp denediğin için teşekkür ederim. Daha iyi olduğu için sevindim. İyi çalışmalar.

bereketofset

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bencede çok hoş olmuş ama sanki bi matlık var gibi varak yaldızla süslersen daha hoş olur kanaatindeyim ellerine sağlık

syd barret

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
güzel olmuş eline sağlık ama 3 farklı tasarım yapsaydın ya neden sadece renklerle oynadın
yani biri güzel ama digerlerin birden farkı ne ki sadece bi ton renk degiştir yani kısaca ama güzel

bird35

🌱Yeni Üye🌱
merkez güzel olmuşşş ama çift taraflı kullan bencede çok boşluk var tasarımı yaparken ambalaja aplike edilmiş olarakta düşünmek gerekiyor raf rekabeti var çünki ;) ama güzel çalışma ellerine sağlık

freedesing

🏆Pro Tasarımcı🏆
çok güzel olmuş üzüm pekmezinde kullandığın renk yeteri kadar dikkat çekmio bence tebrikler eline sağlık