Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Kendime Yaptığım bir logo İlk

zafir09

🌱Yeni Üye🌱
Evet arkadaşlarım Biraz kendimden bahsediyim ben 15 Yaşında Endüstri Meslek Lisesi 2. Sınıf öğrencisiyim Bölümüm ise Elektrik-Elektronik Aydınlıyım. Bukadar yeter sanırım. Photoshop ile 3 aydan beri uğraşıyorum ve bir çoğu arkadaşımın Kendi mahlasına ait Logoları var bende düşündüm birazcık uğraştım yaptım sanırım. Buradaki hatalarımı & Hataları Söylemeniz için Açıyorum bu konuyu Lütfen biraz yardımcı olun.

58587557.png

Yorumlarınızı bekliyorum.

bahardeniz

🌱Yeni Üye🌱
arka planı ortaya çkarsan daha başarılı olablrdi +font zayf kalmış.

zafir09

🌱Yeni Üye🌱
Arka planı Belirttim fakat fontu nasıl ayarlaya bilirimki :(

semaa

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
üzgünüm canım ama olmamış. neresi olmamış dersen, başlıbaşına olmamış.
bu logo çalışmasına hiç benzemiyo. çalışma yapmadan önce bol bol logo çalışmaları incelemen lazım. sonra tekrar çalış bence.
kolay gelsin

zafir09

🌱Yeni Üye🌱
biraz inceledim bende anladım bunun logo çalışması olmadığını :) bence bu İmzaya benzemiş biraz :) teşekkür ederim uyarılarınız için.

selant

🌱Yeni Üye🌱
Piksel temelli hiçbir tasarıma logo diyemem (photoshop). Bence logo vektördür (coreldraw,freehand,adobe illustrator, vs..). Logo, bir oluşumun temsilidir yani en kısa yoldan verilmek istenen mesajı ileten yazı ve şekiller bütünüdür. Örneğin bayrağımızı düşünün kırmızı zemin üzerinde ay ve yıldız.. Ama ne kadar çok anlamlar çıkartabiliyoruz ? Çalışmalarınızda başarılar dilerim.