Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Kişisel Logo

alperbull

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Çalışmam hala devam ediyor bunlar bikaç tanesi kişisel logoda amblem olurmu? ayrıca kişisel logo hazırlanırken neler öncelikli olur hm eleştrirken hemde bilgilendirirseniz sevinirim.
5. çalışmada kulaktan dolma bi tipografi yapmaya çalıştım iddası yok :D

(logosunu hazırladığım kişi satrançla ün yakalamış ve kişisel gelişimine önem veren birisi logoya o yönde bakalım)

Benzer konular

aysgl

🌟Usta Tasarımcı🌟
çok küçük yaw anlaşılmıyoki...

mgrafik

🌟Usta Tasarımcı🌟
ben beğenmedim kardeş daha farklı şeyler denemelisin soy isminin sonunda L harfine kullandığın ata bi mada veremedim

Grafipixel

🏅Acemi Tasarımcı🏅
çok küçük yaw anlaşılmıyoki...

resmin üzerine tıklarsan büyük imajı görebilirsin.

logolara gelince ben 3. logoyu beğendim ancak atın göz kısmını beyaza almanı tavsiye ederim. daha belirgin ve anlaşılır olur.
birde şu "K" harfinin içindeki oktan kurtulmanı tavsiye ederim. illaki kullanacağım diyorsan onuda beyaza al.

alperbull

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ben beğenmedim kardeş daha farklı şeyler denemelisin soy isminin sonunda L harfine kullandığın ata bi mada veremedim

Satrançta at L çizerek ilerler bende buna istinaden böyle bir espri yaptım L çizerek ilerleyen at ile L harfini bitleştirdim.

logolara gelince ben 3. logoyu beğendim ancak atın göz kısmını beyaza almanı tavsiye ederim. daha belirgin ve anlaşılır olur.
birde şu "K" harfinin içindeki oktan kurtulmanı tavsiye ederim. illaki kullanacağım diyorsan onuda beyaza al.

evet genelde gösterdiklerim de 3. yü beğendiler göz kısmında haklısın ok u da fontu deforme için kullanmıştım fakat at yeterli oldu ondanda kurtulacağım yenileriyle beraber düzelttiklerimide koyacağım yorumlar için teşekkürler.

Mustafa Cetin

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
simdi OnceLikLe Logo'nun amaci maLum beLLidir
Cevdet KızıL kimdir ne is yapar neden Logo ya ihtiyac duyar bunLar onemli
yane Logo demek profesyonel anLamda kurumsallık bi yerde,
ve Logodaki her cizgi firma yada sahisin isini ifade etmeli bence :)
tabe ben ticari bir pencereden bakıyorum meslek icabı olsa gerek :)
eline saglık...