Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Kız Kulesi Şarapları ( İlk Ambalaj Çalışmam)

Yunus PARLAR

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.evdetasarim.net
Başlıkta da belirttiğim üzere ilk ambalaj tasaramımdır. Kaliteli görseller aramama rağmen bulamadım. Bu sebeple sunumda kullanılan şarap fotoğrafı biraz pixelleşti. Umarım birşeyler becermişimdir. Saygılar.

Etiket
kzkulesiarabetiketpi9.jpg

Sunum

kzkulesiarabsunumjy2.jpg

Not: Hayali bir firmadır.

Benzer konular

özzlemm

♾️Grafik Gurusu♾️
bi kere logoyu gerçekten begendim ellerine sağlık:)

etiket de başarılı olmuş emeğine sağlık yunuscumm ben sana hep diyorum "sen başarırsın"

gurcanbulut

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Valla Bu ilk Çalışmansa eğer sana bu işi öğretenin ellerinden öpmek isterim.
Özlemm e katılıyorum logo bence de gayet iyi.Tasarımda amacına uygun olmuş.

Eline Yüreğine Sağlık...

ZUCKER

♾️Grafik Gurusu♾️
gayet güzel görünüyo arkadaşım... bakınca aklıma şöyle bi fikir geldi... desenler bordodan dışarıya taşsa ve şiseyi sarsa biraz bence çok daha hoş olur diye düşünüyorum... tabi bu dediğim etikette mümkün olurmu orasını bilemem ama sadece gözümde canlandı bian ve güzel olur gibime geldi...eline sağlık arkadaşım...

damla1

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
çok güzel bir çalışma olmuş logo güzel renk uyumu güzel ellerine sağlık bence başarı için adım atmak gerekli sen bu adımı doğru ve sağlam atmışın kolay gelsin

GRAFİMERVE

♾️Grafik Gurusu♾️
bende çok beğendim emeğinize sağlık devamını dilerim

irm.art

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
emeğinize sağlık kırmızı bir şarap için renkler bu kadar iyi olabilirdi çok estetik aynı konsepti renklerle oynama yaparak bide beyazı için denenebilir gayt başarılı

Önder Adem

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.istanbulletiket.com
etiketin şişeye yani yuvarlak bir nesneye yapışacağı düşünülürse orada kullandığın bordo şekil karşıdan bakıldığında solda, logo da sağda kalmış... etiket düz bir yüzelde kullanılacak olsaydı bence gayet başarılı ama sözkonusu şişe olunca objeleri ortada toplaman geretiğini ve buna uygun tasarım yapmanı tavsiye ederim... ayrıca logonun bulunduğu kısım baskıda nasıl uyarlanacak, etiketi şeffaf yaparsanız altına beyaz vermek zorunda kalırsınız ki orada kızkulesi çizgileri ve yazısının altına beyaz vermek de çok zor olur.. işin o kısmını da düşünmelisiniz, ayrıca şarap etiketleri genelde , tasarımından baskı tekniklerinin bol kullanılmasıyla uygulanmasıyla daha bi güzel görünür.. serigrafi, altın varak, gofraj, özel şarap kağıdı kullanımı gibi...

sanırım örnek olarak eklediğim jpeg sizi biraz daha aydınlatır...

sarapwu4.jpg

https://img80.imageshack.us/img80/3912/sarapwu4.jpg

Yunus PARLAR

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.evdetasarim.net
bi kere logoyu gerçekten begendim ellerine sağlık:)

etiket de başarılı olmuş emeğine sağlık yunuscumm ben sana hep diyorum "sen başarırsın"

Logoyu beğendiğini biliyorum :) Güzel düşüncelerin için çok teşekkür ederim Özlem'cim. İnşallah tuttuğum yol senin de dediğin gibi barşının yolu olur. Sevgilerler...

Valla Bu ilk Çalışmansa eğer sana bu işi öğretenin ellerinden öpmek isterim.
Özlemm e katılıyorum logo bence de gayet iyi.Tasarımda amacına uygun olmuş.

Eline Yüreğine Sağlık...

Başlıktada belirttiğim üzere çalışma ilk çalışmamdı. Güzel düşünleriniz adına teşekkür ederim. Bence iş hocada değil de öğrencide bitiyor. Bunu böbürlenmek adına söylemiyorum. Lütfen yanlış anlamayın. Hoca ne öğretirse öğretsin öğrenci alamadıktan sonra boş bence. Saygılar.

gayet güzel görünüyo arkadaşım... bakınca aklıma şöyle bi fikir geldi... desenler bordodan dışarıya taşsa ve şiseyi sarsa biraz bence çok daha hoş olur diye düşünüyorum... tabi bu dediğim etikette mümkün olurmu orasını bilemem ama sadece gözümde canlandı bian ve güzel olur gibime geldi...eline sağlık arkadaşım...

Arkadaşım güzel yorumun için çok sağol. Aslında ilk bende senin gibi düşünmüştüm ama içime sinmemişti. Bir tasarım daha yapacağım bu konuyla ilgili. Yorumlarını dikkata alacağım cnm. Saygılar.

çok güzel bir çalışma olmuş logo güzel renk uyumu güzel ellerine sağlık bence başarı için adım atmak gerekli sen bu adımı doğru ve sağlam atmışın kolay gelsin

Güzel yorumun için çok teşekküler Damlacım. Daha başarmam gereken çok şeyin olduğunu düşünüyorum. Yolun başındayım daha :) Saygılar.

bende çok beğendim emeğinize sağlık devamını dilerim

Güzel yorumun için teşekkür ederim Merve. Saygılar.
emeğinize sağlık kırmızı bir şarap için renkler bu kadar iyi olabilirdi çok estetik aynı konsepti renklerle oynama yaparak bide beyazı için denenebilir gayt başarılı

Aslında beyaz şarap için de bir tasarım yapmıştım. Bordo kullanılan alanları koyu yeşile çevirmiştim. Gayette hoş durmuştu. Onuda gereken sunumu yapıp ekliyeceğim. Güzel yorumun için teşekkür ederim İrem. Saygılar.

etiketin şişeye yani yuvarlak bir nesneye yapışacağı düşünülürse orada kullandığın bordo şekil karşıdan bakıldığında solda, logo da sağda kalmış... etiket düz bir yüzelde kullanılacak olsaydı bence gayet başarılı ama sözkonusu şişe olunca objeleri ortada toplaman geretiğini ve buna uygun tasarım yapmanı tavsiye ederim... ayrıca logonun bulunduğu kısım baskıda nasıl uyarlanacak, etiketi şeffaf yaparsanız altına beyaz vermek zorunda kalırsınız ki orada kızkulesi çizgileri ve yazısının altına beyaz vermek de çok zor olur.. işin o kısmını da düşünmelisiniz, ayrıca şarap etiketleri genelde , tasarımından baskı tekniklerinin bol kullanılmasıyla uygulanmasıyla daha bi güzel görünür.. serigrafi, altın varak, gofraj, özel şarap kağıdı kullanımı gibi...

sanırım örnek olarak eklediğim jpeg sizi biraz daha aydınlatır...

https://img80.imageshack.us/img80/3912/sarapwu4.jpg

Öncelikle öğretici yorumunuz için çok teşekkür ederim. Başlıktada belirttiğim üzere ilk ambalaj tasaramım olduğu için pek örneklere bakamadım açıkcası. Hissettiğimi ve ruhumdan geçenleri tasarladım ve sonuç buydu. Dediğiniz gibi yuvarlak bir şişe yapısına uyum açısından etiket sıkıntılı olmuş. Gereken düzeltmeleri yorumunuz çerçevesinde uygulayıp çalışmamı tekrar editleyeceğim. Saygılar.

ZUCKER

♾️Grafik Gurusu♾️
rica ederim arkadaşım görmek isterim denersen...:)

Önder Adem

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.istanbulletiket.com
rice ederim, eleştirilere bu şekilde yaklaştığınız sürece başarlı olacağınıza inanıyorum... bilmiyorum demek biliyorum demekten daha erdemli ve profesyonelce bir davranıştır. Kişi kendini bilmek gibi irfan olmazmış... ilk denemenize göre çok başarılı bir çalışma... başarılarınızın devamını diliyorum...

gulsah_grafik

🌟Usta Tasarımcı🌟
başarılı bi çalışma logo benimde hoşuma gitti sade anlaşılır ve güzel ellerine sağlık

Yunus PARLAR

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.evdetasarim.net
rice ederim, eleştirilere bu şekilde yaklaştığınız sürece başarlı olacağınıza inanıyorum... bilmiyorum demek biliyorum demekten daha erdemli ve profesyonelce bir davranıştır. Kişi kendini bilmek gibi irfan olmazmış... ilk denemenize göre çok başarılı bir çalışma... başarılarınızın devamını diliyorum...

Buradaki paylaşımın amacı kendimize birşeyler katmaksa bunun bu şekilde olacağına inanıyorum. Güzel yorumunuz ve değerlendirmeniz ışıgında çalışmayı yeniledim ve editliyorum. Saygılar.

başarılı bi çalışma logo benimde hoşuma gitti sade anlaşılır ve güzel ellerine sağlık

Güzel yorumun için teşekkür ederim Gülşah. Saygılar.

Yorumlar ışığında çalışmamı düzenledim. Umarım bu sefer becermişimdir. :)

Etiket
kzkulesietiketqe0.jpg

Sunum
sunumkrmzii0.jpg

sunumbeyazne4.jpg

Son düzenleme:

yoSa

👑Efsanevi Grafiker👑

Önder Adem

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.istanbulletiket.com
işte budur, kesinlikle çok başarılı... tebrikler...

bu etiketin özel şarap kağıdına ve varaklı, gofrajlı uygulamalarla şişenin üzerinde ne kadar güzel duracağını hayal edebiliyorum

Yunus PARLAR

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.evdetasarim.net

Eyvallah İnan hocam. Her tasaramı seninle paylaşmak, yorumlarını duymak inan çok güzel. Eksik olma! Saygılar.

işte budur, kesinlikle çok başarılı... tebrikler...

bu etiketin özel şarap kağıdına ve varaklı, gofrajlı uygulamalarla şişenin üzerinde ne kadar güzel duracağını hayal edebiliyorum

Hocam dediklerinizi başarabildiysem ne mutlu bana. Altın rengi verilmiş bölümleri varak olarak düşünmüştüm hocam. Tabi müşteride bu olayda büyük etken. Güzel ve yol gösterici tutumunuzdan ötürü tekrar teşekkürler ederim. Saygılar.

uguronur

🏅Acemi Tasarımcı🏅
gercekten basarili bir calisma.. tebrikler dostum... gelecekte guzel seyler yapacagini gosteriyorsun..

Yunus PARLAR

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.evdetasarim.net