Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Kız Kulesi Şarapları

Yunus PARLAR

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.evdetasarim.net
Ambalajını yaptığım hayali kurumun afişinide yapmayı uygun gördüm. Umarım birşeyler becermişimdir. Saygılar.

kzkulesiafi1ob6.jpg

Benzer konular

kasta095

👑Efsanevi Grafiker👑
bence güzel bir çalışma, ama sanki eteketteki verdiğin deseni afiş üzerine yetmiyor...

elline sağılık

kasta095

👑Efsanevi Grafiker👑
:utann: evet. mesela transparency düşürup bardak arkasına yerleştirebilirsin

Yunus PARLAR

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.evdetasarim.net
:utann: evet. mesela transparency düşürup bardak arkasına yerleştirebilirsin

Hocalardan öğrendiğim kadarıyla afişte 3 ana temadan başka tema kullanılmaz denmişti. Bende sade olması açısından pek görsel eklemek istemedim. Ama birde öyle deniyelim bakalım nasıl olacak :) Fikir için teşekkürler Kasta :clapping:

erdemirs

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.re-imagination.com
bence fikir gayet güzel, ancak uygulama üzerine daha uğraşılmalı, sağ üst köşede bulunan logonun altındaki arkaplanın estetiği malesef göze batıyor, daha yumuşak bir kıvrım daha güzel olabilir kanısındayım, birde fazla efekt taşıyor sanırım, logo da ayrıca kabartma ile göz yoruyor bence düz beyaz bir logo dahi daha hoş durabilir. sloganın font seçimininde iyileştirilmesi gerekir.

ellerine sağlık, kolay gelsin.

the_one

♾️Grafik Gurusu♾️
Çalışma gerçekten güzel görünüyor ama "içindekini hisset" cümlesi biraz fazla samimi bir ifade gibi geldi.Yani "Şarap" ve "Kız Kulesi" imgeleri için daha yumuşak daha ince bir hitap şekli olabilir diye düşünüyorum."içindekini hisset" bir enerji içeceği için düşünülmüş bir ifade olsaydı daha uygun olabilirdi ama konumuz şarap.Estetik,kadınsı ve zengin durmalı :)
İyi çalışmalar.

Yunus PARLAR

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.evdetasarim.net
Çalışma gerçekten güzel görünüyor ama "içindekini hisset" cümlesi biraz fazla samimi bir ifade gibi geldi.Yani "Şarap" ve "Kız Kulesi" imgeleri için daha yumuşak daha ince bir hitap şekli olabilir diye düşünüyorum."içindekini hisset" bir enerji içeceği için düşünülmüş bir ifade olsaydı daha uygun olabilirdi ama konumuz şarap.Estetik,kadınsı ve zengin durmalı :)
İyi çalışmalar.

Aslında tıkandığım nokta orası :S Ne yazacağımı şaşırdım ve aklıma şarabın içinden kızkulesi çıkar ya :p ona bağımlı bir mesaj yazmak geldi. O konu biraz sıkıntılı dediğiniz gibi. Yorum için teşekkür ederim.

the_one

♾️Grafik Gurusu♾️
Aslında tıkandığım nokta orası :S Ne yazacağımı şaşırdım ve aklıma şarabın içinden kızkulesi çıkar ya :p ona bağımlı bir mesaj yazmak geldi. O konu biraz sıkıntılı dediğiniz gibi. Yorum için teşekkür ederim.

Tıkandığınız noktaya bir katkı olması açısından Kız Kulesi imgesi üzerinde biraz düşündüm.Kız Kulesi...Duruşuyla,ihtişamıyla ve hikayesiyle özellikle aşıkların seyretmekten vazgeçemediği,yorulmadığı yerlerin başında geliyor.Vurgulama yapmanız gereken detay bence burada saklı.
"Tutkularınıza boyun eğdirir"
"Tutkunun rengi"
"Tutkunun en kırmızısı"
gibi cümleler aklıma geldi."tutku" bu kelime şarapla en uyumlu kelimerin başında gelir.Yazdıklarım sadece küçük detaylardır umarım büyük etkileri olmuştur :)
Kolay gelsin.

Rüveyda SALIK

MissGraphic
👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.grafikerler.net
Kadehin içindeki kız kulesinin biraz daha büyük bir kısmının görünmesi taraftarıyım.
Sağ yukarıdaki dalgaya hiç gerek yok bence.
Düzen: altalta; imaj, logo ve slogon tek satır halinde olabilirdi diye düşünüyorum. Göz yormaya gerek yok çünkü fikir gerçekten iyi.

ellerine sağlık.

Yunus PARLAR

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.evdetasarim.net
Tıkandığınız noktaya bir katkı olması açısından Kız Kulesi imgesi üzerinde biraz düşündüm.Kız Kulesi...Duruşuyla,ihtişamıyla ve hikayesiyle özellikle aşıkların seyretmekten vazgeçemediği,yorulmadığı yerlerin başında geliyor.Vurgulama yapmanız gereken detay bence burada saklı.
"Tutkularınıza boyun eğdirir"
"Tutkunun rengi"
"Tutkunun en kırmızısı"
gibi cümleler aklıma geldi."tutku" bu kelime şarapla en uyumlu kelimerin başında gelir.Yazdıklarım sadece küçük detaylardır umarım büyük etkileri olmuştur :)
Kolay gelsin.

Yardımsever tutumunuzdan dolayı çok teşekkür ederim. Yazdıklarınızın bende etkisi büyük oldu! :) Saygılar.

Kadehin içindeki kız kulesinin biraz daha büyük bir kısmının görünmesi taraftarıyım.
Sağ yukarıdaki dalgaya hiç gerek yok bence.
Düzen: altalta; imaj, logo ve slogon tek satır halinde olabilirdi diye düşünüyorum. Göz yormaya gerek yok çünkü fikir gerçekten iyi.

ellerine sağlık.

Çok teşekkürler hocam. Çalışmayı yorumlar ışığında tekrar düzenleyip bu konu içeresinde paylaşacağım. Saygılar.

Mustafa KÜÇÜK

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.mustafakucuk.org
düşüncen güzel ama kadehin içindeki kız kulesi düğün pastası gibi duruyor :)
sloganda da yanlış ifade var bence çünkü şarabın tadı damakta hissedilir içeri girdikten sonra hiç bir tat alamazsın
logoyu kullandığın kırmızı alansa çok anlamsız duruyor oraya da anlam katabilmek için tek bir su damlasına şarap rengi verip logoyu içine yerleştirebilirsin
iyi çalışmalar...

Yunus PARLAR

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.evdetasarim.net
düşüncen güzel ama kadehin içindeki kız kulesi düğün pastası gibi duruyor :)
sloganda da yanlış ifade var bence çünkü şarabın tadı damakta hissedilir içeri girdikten sonra hiç bir tat alamazsın
logoyu kullandığın kırmızı alansa çok anlamsız duruyor oraya da anlam katabilmek için tek bir su damlasına şarap rengi verip logoyu içine yerleştirebilirsin
iyi çalışmalar...

Yorum için teşekkürler fakat pasta benzetmesine katılmıyorum. Amacım sarmal şekilde uzayan bir görsel elde etmekti ki bunuda elde edilmiş olarak görmekteyim ben. Çalışmayı değiştirip editleyeceğim. Saygılar.

----------------------------------------------------------------

Yorumlar ışığında çalışmamı yeniledim. Umarım bu sefer becermişimdir :) Saygılar

kzkulesiafi2xa3.jpg

Son düzenleme:

the_one

♾️Grafik Gurusu♾️
Her kim yapmış olursa olsun yorumlardan olumlu sonuçlar çıkararak tekrar çalışmanız sevindirici.En alttaki renk ile aynı olacak şekilde üst sağ köşedeki çerçeveyi de bordo olarak deneyebilirsiniz.Sanki bütünlük açısından daha olumlu bir etki bırakır gibi geliyor."tutkunun rengi"ni yakalamanız dileğiyle :) kolay gelsin.

yoSa

👑Efsanevi Grafiker👑
Tasarımın-tasarlamanın sınırı-sonu yok...Biçok tasarım gördümki değiştire değiştire berbat hale geldiler...(Söylediklerim yanlış anlaşılmasın)
Eleştiri ışığında yeni düzenlemeler yapmak tabiki çok güzel ve eğitici bir davranış...

İlk halinide beğenmiştim, son halinide beğendim...En son hali için bişey söyleyemiyecem...:)

Ellerine Sağlık Yunus'um...

Saygılar...

Mirga

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
hocam ellerine sağlık güzel çalışma olmuş tebrik ederim