Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

kozmetik ürünleri pazarlama kartvizit

by_kanarya

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Arkadaşlar renkli kart çalışması yaptım bir de sizin beğeninize sunuyorum

graphic1ch0.jpg

Son düzenleme:

Benzer konular

dogukan2002_01

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
kartvizitlerde görseller hiç olmasa daha iyi ama çok fazla kullanmışsın. özge ve kozmetik yazı fontlarını değiştir, bence sarı kırmızı rengi hoş olmamış. illa ki görsel kullanmak istiryosan bence bi kaç tane kozmetik ürünü koy yeterli. kolay gelsin

freedesing

🏆Pro Tasarımcı🏆
o kadar fotoğrafa gerek yok herkes kozmetikte böyle ürünler olduğunu bilir amac yeri tanıtmak kartvizitte ürün tanıtımı başka, kartvizit için fazlaca öğe var adres çok büyük küçült derim solda kulladığın fotoda bi grilik kalmış karışık görünüyo sadeleştirmeni ve hizalamalara dikkat etmeni tavsiye ederim emeğine sağlık..

tristan78

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.grafiky.com
Bir kartvizit ile bir afisi ayiran tek sey boyutlari degildir. Islevleri farklidir. Sinirlari bellidir. Kartvizitlerine bir kartvizitin kaldirabileceginden daha fazla sorumluluk yuklemeye calismis, onu bir katalog gibi kullanmaya calismis kurumlari, cok ciddi bulmuyorum ve mumkun oldugunca uzak durmaya calisiyorum.

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Bir kartvizit ile bir afisi ayiran tek sey boyutlari degildir. Islevleri farklidir. Sinirlari bellidir. Kartvizitlerine bir kartvizitin kaldirabileceginden daha fazla sorumluluk yuklemeye calismis, onu bir katalog gibi kullanmaya calismis kurumlari, cok ciddi bulmuyorum ve mumkun oldugunca uzak durmaya calisiyorum.

Gerçekten güzel ifade ettin.

Noktasından virgülüne kadar katılıyorum.

efoja

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
birderindeniz.blogcu.com
siyahı çok seviyorum... ve bu renge bence daha ağır yazı karakterleri kullanılabilinir.. müşteri istemiş olabilir bence ama bir de resimsiz şık yazı karakterleriyle bir şey deneyebilirsiniz. onu da görsün... çok kalın olmayan ama okunaklı bir font deneyin bakalım. onu da tek renk düşünün. beyaz,gri ve bayrak kırmızı çok iddialı olabilir siyahın üzerinde... ya da vektorel olan ışıltılar kullanın. kozmetik parlayışı getirir insana:D elinize sağlık. teşekkürler fikrimizi sorduğunuz için...

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
:smile:

pardon hocam, yalniz'dan alişkanlik benimki.. :smile:

Estağfirullah. :) Farkındayım. Çoğunlukla bu iki kelime zaten bir birine harflerinin benzemelerinden ötürü sorun çıkartır.

efoja

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
birderindeniz.blogcu.com
bu forumda yazma konusunda düzeltmeler olunca çok seviniyorum. çünkü okunan bir çok şey grafikerlerin elinden çıkıyor, gerçekten iyi bilmeliyiz dilimizi.

by_kanarya

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
adres ve telefonlar hayali ben sadece çalışmayı ön plana getirdim siz çalışmaya yorum yapsanız daha hora geçecek :)

tristan78

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.grafiky.com
bu forumda yazma konusunda düzeltmeler olunca çok seviniyorum. çünkü okunan bir çok şey grafikerlerin elinden çıkıyor, gerçekten iyi bilmeliyiz dilimizi.

aslinda profesyonel hazirlanmis workflowlarda tashihler grafikerlerin sorumlulugunda degildir. Ve bu olmasi gereken, iyi bir seydir.

adres ve telefonlar hayali ben sadece çalışmayı ön plana getirdim siz çalışmaya yorum yapsanız daha hora geçecek :)

calismanizla ilgili yorumlarim da yazdiklarimin en basinda mevcut zaten. Umarim HAYRA gecer. Kolay gelsin.

by_kanarya

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
ha birde bu kurumsal kart değil görselliğe yani resimli bri kart vizit kurumsal olarak çalışmadım bu tür kartlar resimli ve renkli çalışmalardır

tristan78

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.grafiky.com
ha birde bu kurumsal kart değil görselliğe yani resimli bri kart vizit kurumsal olarak çalışmadım bu tür kartlar resimli ve renkli çalışmalardır

Sevgili dostum... kartvizitin ne oldugu. niye oldugu bellidir... o turu bu turu olmaz. Sizin bu tur kartvizit dediginiz seyleri elestiriyorum ben zaten. ayrica uzerine adini yazdigin andan itibaren de bu senin icin kurumsal kisilik materyali olur. Kaldi ki bunu maliyetten kurtarmak icin kartvizit ebadinda basilmis bir leaflet olarak kabul etsek bile bu bir kurumsal kisilik materyali olur bal gibi. Ve benim gibi adamlar da senin kisiligini sorgular. (Burdaki sen tabiki sen degilsin, kozmetikciden bahsediyorum)

efoja

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
birderindeniz.blogcu.com
aslinda profesyonel hazirlanmis workflowlarda tashihler grafikerlerin sorumlulugunda degildir. Ve bu olmasi gereken, iyi bir seydir.

çok haklısınız... ancak korkarım teoride böyle; çoğu yerde pratikte ne kadar mümkün tartışılır. genel şartlara bakarsak; grafiker de, editör de, art director de çoğu yerde aynı şahıs... yani grafikerin ta kendisi... tabii istisnalar yok değil... keşke istisna diye bahsettiğim grup ilk bahsettiğim olabilseydi... ama yine de yapılan bir şeyin üzerinden geçildiğinde az hatayla ya da hatasız yapıldığı ortaya çıkınca insanın alacağı haz başka olur bence.

tristan78

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.grafiky.com
zaten itiraz etmemistim. "aslinda" diye baslayarak olmasi gerekeni soylemeye calismistim. Yoksa cogu zaman ben de ayni amator kosullarda calismak zorunda kalabiliyorum.

Ama normalde basilmis bir isin ustunde gorulen tashih hatasinin sorumlulugunu grafikerde aramak "grafik tasarim cok lezzetli, nerde yetisiyor?" demek gibi bir seydir.