Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

..:: Kullanılmış ÖSS kitapları arıyorum ::..

g.ecglr

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Arkadaşlar Merhabalar...

Öncelikle bu sene ÖSS ' ye girmiş ve istediği hedefi tam 12 ' den vurabilmiş yada ucundan kıyısından da olsa üniversiteli olmayı başarmış bütün arkadaşlarımı tebrik ediyor ve öğrencilik yıllarında başarılar diliyorum... :alkis:

Ben en son 2005 yılında girdiğim ÖSS ' ye Allah ' ın izniyle bu sene tekrar gireceğim...
Ben son girdiğimde tekli sınav sistemi vardı ve bu yüzden okulda son senemizi ders dinlemeye değilde test çözmeye adamıştık...
Yeni konulardan ve sistemden bi haberim :(
Çalışmak zorundayım; dershaneye gitmek gibi bir şansım da yok ne yazıkki :(
Bu yüzden sizlerden yardım istemeye karar verdim...

Elinde kullanılmış yada fazla kalmış; Sözel yada sayısal hiç fark etmez ;konu anlatımlı yada test ÖSS kitapları; yaprak testleri; dershane kitapları,dergileri,notları, defterleri olanlar yada rehberlik kitapçıkları olanlar yada her ne varsa benimle paylaşabilirler mi? :utann:

En azından hurdalık olacağına yada geri dönüşüme uğrayacağına ben yararlanayım sizin içinde daha keyifli olmaz mı? ;)

Elbette bende alacağım ama Ne kadar çok çeşit kitap olursa benim için okadar iyi olacaktır...

Belki de önümüzdeki sene yazın sizinde katkılarınızla bende Öss de başarılı olacağım ;)

Lütfen kitaplarımızı atmayalım; paylaşalım... :wink:

Bana yardım etmek isteyenler "ÖZELDEN İRTİBATA GEÇEREK" vereceğim adrese "karşı ödemeli kargo" yapabilirler... :)
(Şehirler arası yada içi hiç farketmez benim için ;) )

Şimdiden hepinize çok teşekkür ediyorum... :flower:
Yardımcı olan yada olmayan herkese hayatta başarılar diliyorum...

Son düzenleme:

Benzer konular

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Bölüm ile ilgili mutlaka okunması gereken kurallar...

1. Bölüm içerisinde yayınlanmakta olan hiç bir ilanın sorumluluğu grafikerler.net forumuna ait değildir. Alışveriş sonrası doğabilecek sorunlar alıcı ve satıcı arasında olan konulardır. Hiçbir şekilde grafikerler.net bu gibi konularda sorumluluk kabul etmemektedir.
  2. Mesajların içeriğinde telefon numarası, e-posta adresi, açık adres bilgisi verilmesi kesinlikle yasaktır. Satıcı durumunda ki üyelerin de bu kurala uymaları gerekmektedir.
  3. İlan sahiplerinin düzenli aralıklarla konularını takip etmeleri ve gerekli durumlarda açıklayıcı bilgi vermeleri, akılveriş tamamlandığında ise gerekli bilgiyi vererek başlığın gereksiz yere insanların ilgisini çekmesini önlemek zorundadır.
  4. Başlıklar içerisinde konuyla alakasız mesajlar yazılması kesinlikle yasaktır.
  5. Bölümde açılacak bütün başlıkların forum yöneticilerinin onayından geçeceği unutulmamalıdır.
  6. Forum yönetiminin lüzumlu görülen durumlardaki açılmış olan ilanlarda değişiklik yapma, kaldırma ya da kilitleme hakkı her zaman sahiptir. Yöneticilerin bu gibi durumlarda kullanıcıları bilgilendirme görevi yoktur.
  7. Bu bölüme mesaj yazan üyeler kuralları okumuş olarak kabul edilir.

g.ecglr

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
İlanım günceldir...
Lise dönemi Okul kitapları da olur arkadaşlar...
Şimdiden Teşekkürler

crazyglad

👑Efsanevi Grafiker👑
Bende de var alayım adresi..........

g.ecglr

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
İlanım günceldir.
Teşekkürler arkadaşlar...
Her türlü okul kitabı da kabulümdür.

g.ecglr

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
İlanım günceldir.

g.ecglr

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
İlanım günceldir.

137 kişi okumuş ve bildiğim kadarıyla ÖSS ye girip kazanan çok arkadaşımız oldu
Ama kimsenin paylaşmaya niyeti yok sanırım :(

kurbaa

🏆Pro Tasarımcı🏆
bende ossyle ılgılı kıtaplardan oldukca war... ama bn sınawa sanırım 2006da gırdım...
tek oturum ama 2 bolumdu sanırım yanı bı turkce bıde edebıyat wardı... sımdıkı sınaw sıstemı nasıl bılmıyorum ama eger ısıne yararsa adresı gonder bana gondereyım... bırılerının ısıne yaraması bnı de mutlu eder...
Sımdıden basarılar....

Son düzenleme:

g.ecglr

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
bende ossyle ılgılı kıtaplardan oldukca war... ama bn sınawa sanırım 2006da gırdım...
tek oturum ama 2 bolumdu sanırım yanı bı turkce bıde edebıyat wardı... sımdıkı sınaw sıstemı nasıl bılmıyorum ama eger ısıne yararsa adresı gonder bana gondereyım... bırılerının ısıne yaraması bnı de mutlu eder...
Sımdıden basarılar....

Çok teşekkür ediyorum arkadaşım :) :flower:
Hiç farketmez; sonuçta kitap kitaptır :wink:
Özelden atacağım bilgileri
Çok çok çok teşekkür ediyorum
Hala birilerinin yardımsever olduğunu bilmek çok güzel :)
:artipuan:

g.ecglr

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
İlanım günceldir.
Teşekkürler

g.ecglr

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
İlanım güncedir.
Teşekkürler