Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

küp şeker (ŞENEFE)

mfy

🏅Acemi Tasarımcı🏅
yorumlarınızı bekliyorum

Benzer konular

burcuozenxx

🏆Pro Tasarımcı🏆
Güzel olmuş bence. Şahsen ben markette rafta görsem alırım :) İyi çalışmalar.

mfy

🏅Acemi Tasarımcı🏅
teşekkürler :)

SHGİPTAR

🌟Usta Tasarımcı🌟
Desnelerin bazı yerlerinde karışıklıklar var
Mesela gramın üst kısmında olduğu gibi, içiçe geçmiş gibiler
bazı yerlerdede siyak kontürler içiçe geçmiş çizgiler kesilmiş görünüyor

Genel olarak hoş bir çalışma olmuş :smile:

ZUCKER

♾️Grafik Gurusu♾️
güzel çalışma arkadaşım eline sağlık...küp şekerler yaşadı bence...klasiğin dışında...gayet şık...

freedesing

🏆Pro Tasarımcı🏆
farklı olmuş rafta dikkat cekip beğeni göreceği kesin eline sağlık cok beğendim:)

mfy

🏅Acemi Tasarımcı🏅
eywallah saolun

muhittin7

🌱Yeni Üye🌱
Başarıdan uzak ve amacına hizmet etmeyen bir tasarım olmuş,İnsanlar böyle bir küp sekeri raflarda seker olduğunu düşünüpte bu ambalajı şeker diye almazlar bence birde önyargılı olmasa bile müşteri bu ambalajın içinde şeker olabileceğini düşünmez...

Klasik ambalaj tasarımlardan uzak olması elbette önemli ama bide amaca hizmet etmek diye bişey var...Yaptığınız tasarım ne kadar güzel olursa olsun amacına hizmet etmiyorsa bir değer tasımaz,yaptığınız ambalajın içinde küp şeker var dışında istanbul resmi köprüler beyzier eğrileri ne alaka hele sarı renk seçimide bir facia bir grafiker olarak değil bir tüketici olarak yaptığım eleştiriyi dikkate almanız dileğiyle...

Emeğinize saygım sonsuz ama ben bu şekilde düşünüyorum...

sh3yth4n

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Başarıdan uzak ve amacına hizmet etmeyen bir tasarım olmuş,İnsanlar böyle bir küp sekeri raflarda seker olduğunu düşünüpte bu ambalajı şeker diye almazlar bence birde önyargılı olmasa bile müşteri bu ambalajın içinde şeker olabileceğini düşünmez...

Klasik ambalaj tasarımlardan uzak olması elbette önemli ama bide amaca hizmet etmek diye bişey var...Yaptığınız tasarım ne kadar güzel olursa olsun amacına hizmet etmiyorsa bir değer tasımaz,yaptığınız ambalajın içinde küp şeker var dışında istanbul resmi köprüler beyzier eğrileri ne alaka hele sarı renk seçimide bir facia bir grafiker olarak değil bir tüketici olarak yaptığım eleştiriyi dikkate almanız dileğiyle...

arkadasa katılıyorum. grafik olarak guzel ona diyecek lafım yok ama şekerle alakalı bir çalışma olabilirdi. Sarı renk tonları Esmer(Kahverengi) Şeker için daha uygundur. Bu paker esmer şeker değil. Emek vermişsiniz güzel bir grafik ortaya cıkmıs, elinize saglik.

grafiker.iso

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Sadece Küp Şeker mi? Yoksa Kahverengi Küp Şeker mi? Renk seçimi, kahverengi şeker için ideal. Ayrıca Malum Meşrubat şeridi burada oturmamış.

mfy

🏅Acemi Tasarımcı🏅
onun oturması için resmi ekledim bir bardak çay olacaktı onuda koydum tam oldu

Ebru ANIL

🏆Pro Tasarımcı🏆

muhittin bey e kesinlikle katılıyorum ben tüketici olarak rafta böyle bi ambalajla karşılaşsam almam açıkçası amaca uygun olması çok önemli fakat bu çalışma amacının çok dışında
saygılarımla...

askin

🌱Yeni Üye🌱
işin ayrıntılı detayını bilmiyorum ama çok hoş,
bikere zaten insan rafta görse o farklılığından-güzelliğinden ötürü almak ister (şahsen) ..
teşŞekker ... :)

relax_senna

🌱Yeni Üye🌱
çok tatlı olmuş.. emeğine sağlık kesme şeker gibi aynı.. :)

fberber

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Muhittin7 ye bir noktada katılıyorum. Amacına uygunluk açısından sağ üst köşedeki boşluğa hafif eğik açıdan ve yakın kadrajdan çekilmiş bir küp şeker fotoğrafı gayet iyi olurdu diye düşünüyorum.

poLéxO

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Bence Shu :

.... Adet
.... Gram

' ı en üstte fincanın içinde yazsaydı bence qüzeL bir sey oLurdu :)

Ama Yinede Ellerine SağLık !!!
Weya ;

birkac küp sekerini birisi bosaltıyormus gibi üstten yağıyormus gibi yapsaydın bide o yağan küplerin birtanesinin icine adet ve gramını yazsaydın güzel olurdu :)

Moderatör tarafında düzenlendi:

lirana

🌱Yeni Üye🌱
ben küp sekerle bi baglanti göremedim.