Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Kurumsallık içinyapılmış bir logo | DÜŞÜNCELERİNİZ |

bozdemir_mehmet

🏅Acemi Tasarımcı🏅
1. logo bu

2. logo bu

Sayın, ********'ın fikri olan logo

Kurumsallaşmak yolunda olan firmamızda kullanılmak üzere tasarlanan logo ile ilgili siz değerli arkadaşlarımızın görüş ve düşüncelerinizi, önerilerinizi rica edecektim. Yanlış bir karar vermek istemiyorum. O yüzden düşünceleriniz ve eleştirileriniz bizim için önemli şimdiden teşekkür ederim

iş alanımız : Türk Bayrağı ve her nevi logolu bayrak imalatı her nevi reklam ürün ve ürünleri imalatı

Son düzenleme:

Benzer konular

bozdemir_mehmet

🏅Acemi Tasarımcı🏅
sizin düşüncenize göre nasıl bir font ve yerleşim yerinde olurdu ?

düşünce belirtecek başka arkadaşlar ... yardımınıza ihtiyacım var.

efoja nick isimli hanfendiye teşekkürlerimi sunarım.

Onur KARADAĞLI

👑Efsanevi Grafiker👑
Konuyu açalı 48 Dk. olmuş hemen yorum beklemek biraz bencilce olur.. Heleki yorumların yapıcı anlamda olmasını isterseniz..

Font konusunda bende efoja'ya katılıyorum ama nasıl olmalı derseniz çalışmadan bilemeyiz.. Daha yumuşak fontlar kullanıp biraz tipografi katın derim fontu olduğu gibi kullanmayın size özgü bir kaç değişiklik yapın..

Örn: "y" harfinin alt kuyrunuğunu uzatın...

Birde 4 çizgidense 3 lü deneyin.. Bizlerle tekrar paylaşın ki kıyas şanmız olsun..

İyi forumlar.. Emeğinize sağlık.. Ve Fikrinize sağlık (Zeynep Hnm.)

serap anıl

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Benim ilk dikkatimi çeken şey logonun yazı kısmı değilde, şu dalgalanan şeyler.Görüntü güzelde, bu logo baskıda mutlaka sorun yapacaktır.Alttaki siyah ve üstteki kırmızının buradaki gibi örtüşmeyeceğini düşünüyorum. En azından ihtimal var. Hele bir serigrafi işi yaptıracak olursanız ihtimal artar. Yada birgün tek renk bir iş bastırdığını düşünün siyahları gride verseniz baskı sonrası boya dağılmış gibi durabilir. Yazı karekteri zevkinize kalmış font aynı kalıcaksa eğer, 2 tasarımdaki reklamcılığın harf aralarını açmak ve yüksekliğini biraz düşürmekde denenebilir. Ama kullanıcak olan sizsiniz sonuçta, karar sizin.

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Çalışmanın tasarımcısı ile görüşmemde aldığım bilgiye göre; çalışma bedelini ödemediğiniz halde şu anda size ait olmayan bir tasarımı bu tasarımı yapan meslektaşımızdan izin almadan insanlara bu şekilde sunmanız etik açısından uygun değildir.

Sizi daha önceki bir konunuzdan dolayı uyarmıştım.

Firmamızın ana iştigal konusu Türk Bayrağı imalatı ve her nevi logolu bayrak üretimi, bünyemizde birçok makina bulunmakta. İmalatçı ve kendi çapımızda tanınmış bir firmayız. Her firmanın amacı KURUMSALLAŞMAK ve kalıcı olmak bizimde amacımız bu ve bu kalıcılıkta bize yardımcı olacak düz renklerden oluşan fazla karmaşık olmayan serigrafik baskıya uygun, kalıcı ve dimi kullanacağımız bir logo çalışması rica ediyorum hiçbir emek karşılıksız kalmaz, ama bazı işlerdede para herşey değildir. Burada birçok kaliteli arkadaş ve dahi derecesinde zeki insanlar var onlardan bu konuda yardım istiyorum. Biliyorumki herşey para değil ve ricanın satın alamayacağı hiçbir şey yok. Şimdiden duyarlı arkadaşlara teşekkür ederim.firma dımız Ulusal Bayrak internetten sitemizi inceleyebilir ve size yön vermesi açısından faliyet konulşarımıza bakabilirsiniz. şimdiden teşekkür eder. 2009 yılının mutluluk ve sağlık getirmesini dilerim. Saygılarımla. Mehmet BOZDEMİR.

Cevabım şu şekildeydi:
Evet ricanın satın alamayacağı şey yoktur. Bende sizden rica ediyorum. Mesleğimi icra edebilmem için bu şekilde ricalarla gelmeyiniz. Madem ciddi bir firmasınız bu işi yapacak kişinin alın terinin karşılığını, kul hakkını ödeyiniz.

Daha sonra açmış olduğunuz iş ilanındaki olumlu tavrınız göz önünde bulundurularak ilanınıza tarafımca onay verilmiş ve yayınlanmıştır.

Aynı ilan içersinde yönetimin de gözünden kaçan bir durum daha söz konusudur ki bu durum benim onay verdiğim tarihten sonra sizin tarafınızdan yazılmış mesaj ile ilgilidir.

100 $ ödülle Ulusal Bayrak ve Reklamcılık Logosu
Logo beğenilirse o bağlamda özel bir fiyat daha verilecek. 2 Tip çalışma rica ediyorum
1. si logo ve isim
2. si yalnızca ünvan ( Ulusal Bayrak ve Reklamcılık ) Ulusal Bayrak ANA FİRMA

Konunun orjinal hali: https://www.grafikerler.net/ulusal-bayrak-ve-reklamcilik-logo-tasarimi-t36442.html

Burada kendi çapınızda bir tasarım etkinliği düzenliyor gibi bir durumu sanırım yanlış algılamıyorum. Peki bunun için site yönetiminden izin aldınız mı?

Kusura bakmayın. Bu şekilde bedelini ödemediğiniz ve size ait olmayan bir çalışmayı tasarımcıya sormadan sunmanıza izin veremeyiz!

Not: Konuda yayınlanmış olan ve konu sahibine ait olmayan "logo" çalışması tarafımca sunumdan kaldırılmıştır. Meslektaşımız olan diğer üyeye ait bilgiler ve yazmış olduğu mesajlar da bu sebebe istinaden silinmiştir.