Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Legend Web Logo Çalışması

frocktal

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web tasarım ve kodlama üzerine Legend Web kurumsal çalışması. Yorumlarınız benim için değerlidir.

lw0rd4.png

Benzer konular

selmanist

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Güzel bi çalışma olmuş eline sağlık. Bence amblemdeki "LW" biraz daha kalın olabilir vurgu açısından. LEGEND'le WEB'İn arasını da biraz daha kapatabilirsin. Bide Son iki harfin farklı renkte olmasının bi anlamı var mı? Eğer özel bi anlamı yoksa bence "WEB"in hepsi farklı renk olabilir. Sanırım "G"yi de özellikle küçük yaptın. Onu diğerlerinin boyutuna getirsen daha iyi olur. Bundan çok daha güzel bişey yapabileceğine inanıyorum. Başarılar. :smile:

efoja

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
birderindeniz.blogcu.com
Çirkin olmuş denemez asla ama bana çok kalabalık göründü, dikkat dağıtıcı... ellerinize sağlık.

frocktal

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Yorumlarınız için teşekkür ederim. Çok ufak tefek düzenlemelerle tekrar sunuyorum. Açıkçası çalışmamı beğendiğimi söyleyemem, fazla oynama yapmakta istemiyorum. Hayali bir kurumsal çalışma olduğu için fazla betimleyemedim belki somut bir çalışma olsa daha sade ve çok daha iyi olacaktı.

selmanist haklısın "G" gözü tırmalıyor fakat daha yuvarlak hatlı olduğundan küçük gibi yansıyor göze. Özel olarak yapılmış bir şey değil, tamamiyle font kaynaklı. Tespitlerin ve iyi dileklerin için teşekkür ederim.

lw1ly3.png

Son düzenleme:

selmanist

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Rica ederim frocktal. Hayali bi kurumsal çalışma demişsin bu senin için bi + aslında bence. Anlamsız müşteri istekleri yok düşünsene :D sınırsız özgürlük...

Mutlaka biliyosundur "legend" efsane demek. Ordan bi çağrışım yakalayabilirsin belki. Kullandığın font da bu tür yazılım sektörü için uygun aslında ama ben yine de değiştir derim. Tabi karar senin. :)

Ha bu arada bir önceki mesajda söylemeyi unutmuşum slogan süper ;)