Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Logo ÇaliŞmalarim

Nihat BAYSAL

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Canım sıkıldı bi şeyler yapmak istedim bunlar çıkıverdi önüme. yaorumlarsanız sevinirim
logo1vy2.jpg

Benzer konular

hendorfine667

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
güzel olmuş 3, sü diğerleri çok klasik olmuş

aysgl

🌟Usta Tasarımcı🌟
bende 3. olanı çok beğendim gerçekten düşünce çok hoş ellerine sağlık

Yasemin

Belgisiz Sıfat
👑Efsanevi Grafiker👑
bence birincinin ustunde çalış kolay gelsin

erdesign

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
böyle bi firma varmı varsa niye canın sıkılınca ona logo yapıosun... bu can sıkıntısı benim kafamı kurcalıyor sadece sen değil çoğu üyede var "can sıkıntısından yaptım","canım sıkılıodu bişiler karaladım" ben buna karşıyım...

logolara gelince e.s...

doghan

🏆Pro Tasarımcı🏆
1 ve 3 diyorum ama

1.de ablem çalışmaya hakimken isim kendini kaybetmiş küçük işlerde (kartvizit vs.) pek hoş duracağını sanmıyorum. oyüzden tercihim 3ten yana

birde turuncuyu biraz daha canlı (kırmızı tonlarda) kullansan nasıl olur acaba

MONASTERY

👑Efsanevi Grafiker👑
1. çalışmadaki amblemde siyah kıvrımım turuncu A harfine oturmasında bir sorun var gibi düzeltirseniz daha güzel olur.

Nihat BAYSAL

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
böyle bi firma varmı varsa niye canın sıkılınca ona logo yapıosun... bu can sıkıntısı benim kafamı kurcalıyor sadece sen değil çoğu üyede var "can sıkıntısından yaptım","canım sıkılıodu bişiler karaladım" ben buna karşıyım...

logolara gelince e.s...

Böyle bi firma yok.En azından ben bilmiyorum.Yani anlayacağınız hayali firmalar.Can sıkıntısını şöyle izah edeyim size...
Bazı insanlar vardır sıkıldıklarında müzik dinler,bazısı tv izler,kimisi gezmeye çıkar,çiçek eker,çiçek sular vs.vs....
Kimisi de maddi karşılığı olmasa bile bi şeyler üretmeye çalışır.

Kısacası herkes sıkıntısını farklı yollarla gideriyor.Yani size tuhaf veya itici gelen şey bir başkasına huzur veriyor olabilir.

Dolayısıyla bu düşünceye neden karşısınız anlayamadım...

bu arada vakit ayırıp yorum yapmışsınız.bu sebeple yorumlarınız için t.e....

seher

🏅Acemi Tasarımcı🏅
DİĞerleride GÜzel Ama 3, SÜ Derİm

SadeCafe

🌱Yeni Üye🌱
ikincisi hoşuma gitti birz daha geliştirebilirsin diye düşünüyorum

thematrix

♾️Grafik Gurusu♾️
ben 4. diyorum ama "t" harfini biraz daha ayarlamalısın, A harfi pek anlaşılmıyor ama düşünce güzel elinize sağlık

N/A6

🌟Usta Tasarımcı🌟

logolara gelince e.s...

Bir de neden karşı olduğunu yazsaydın. Sen kendini nasıl geliştirdin. Direk Müşteriye profösyonel logolarmı sundun veya grafikerliği nasıl öğrendin deneme yanılma görüş almadan. Burası bir topluluk arkadaşlar burda kendilerini sınıyorlar. Müşterinin göremediği hataları burdaki arkadaşlarımız görüyor. Bir de iki daire iki kare çizen arkadaşlarımız var onlarda bu sitede üye ve onlarda diyor grafikerim ve yorum yapıyorlar onlarada saygı duyuluyor. Bir msj yazmışsınız konuya açıklık getirmeden (....) logolara yorum yapmışsın e.s. (....) ne bunlar ben bir şey anlamadım. Lütfen biraz yazdıklarımıza dikkat edelim.

brtstyle

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Ya Ne Bİlem Ama 4. Hakkatten DİĞerlerİne GÖre Daha Orİjİnal

Nihat BAYSAL

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Tüm arkadaşların yorumları için teşekkürler.Bütün önerileri dikkate alacağımdan şüpheniz.Olmasın.netice de sizlerin eleştiri ve tavsiyesi sayesinde gelişme imkanı bulacağım...

erdesign

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Bir de neden karşı olduğunu yazsaydın. Sen kendini nasıl geliştirdin. Direk Müşteriye profösyonel logolarmı sundun veya grafikerliği nasıl öğrendin deneme yanılma görüş almadan. Burası bir topluluk arkadaşlar burda kendilerini sınıyorlar. Müşterinin göremediği hataları burdaki arkadaşlarımız görüyor. Bir de iki daire iki kare çizen arkadaşlarımız var onlarda bu sitede üye ve onlarda diyor grafikerim ve yorum yapıyorlar onlarada saygı duyuluyor. Bir msj yazmışsınız konuya açıklık getirmeden (....) logolara yorum yapmışsın e.s. (....) ne bunlar ben bir şey anlamadım. Lütfen biraz yazdıklarımıza dikkat edelim.

sen benim yazdıklarımın bi cümlesini bile anlamamışsın..;) şimdi yazdıklarımıda büyük ihtimalle anlamayacaksın... Bak ne güzel söylemişsin kendini nasıl geliştirmişsin diye ben kendimi böyle can sıkıntısında logo yaparak geliştirmedim en azından ben bu dürüstlüğü bekliyorum benim gibi yeni işe başlamışlardan "can sıkıntısı" yerine "uğraşıyordum" gibi bi kelime daha harbi geliyor öbür türlü "ben can sıkıntısında böyle yaptım normal zamanda daha iyi yapıyorum"anlamına gelir. bu bana gerçekçi gelmiyor bu yüzden karşıyım...

e.s = Ellerine Sağlık... ;)

Nihat BAYSAL

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
sen benim yazdıklarımın bi cümlesini bile anlamamışsın..;) şimdi yazdıklarımıda büyük ihtimalle anlamayacaksın...
Tabi sana göre onun anlayışı kısıtlı değil mi ? müthiş bi öngörüye sahipsin!!!
Bak ne güzel söylemişsin kendini nasıl geliştirmişsin diye ben kendimi böyle can sıkıntısında logo yaparak geliştirmedim en azından ben bu dürüstlüğü bekliyorum
Neyin dürüstlüğü arkadaşım...yani can sıkıntısından logo yaptım demek dürüstlük olmuyor mu?
benim gibi yeni işe başlamışlardan "can sıkıntısı" yerine "uğraşıyordum" gibi bi kelime daha harbi geliyor öbür türlü "ben can sıkıntısında böyle yaptım normal zamanda daha iyi yapıyorum"anlamına gelir.
Her kes kelimelere anlayışı seviyesinde anlam yükler.Bu nedenle bu manayı çıkardığın için seni eleştirmemek lazım.

e.s = Ellerine Sağlık... ;)

bak ne güzel yazmışsın manasını...demek ki isteyince kısaltmadan da yazılabiliyormuş.

N/A7

🏆Pro Tasarımcı🏆
1 ve 2 logo normal 3 ve 4 olan logolar çoğu yerde hep aynı çizimler kullanılıyor bi çok yerdede gördüm

erdesign

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Tabi sana göre onun anlayışı kısıtlı değil mi ? müthiş bi öngörüye sahipsin!!!

Neyin dürüstlüğü arkadaşım...yani can sıkıntısından logo yaptım demek dürüstlük olmuyor mu?

Her kes kelimelere anlayışı seviyesinde anlam yükler.Bu nedenle bu manayı çıkardığın için seni eleştirmemek lazım.

bak ne güzel yazmışsın manasını...demek ki isteyince kısaltmadan da yazılabiliyormuş.

kim ne derse desin bu can sıkıntısı olayı bir savunma şekli böyle yazınca eğer kötü bir eleştiri gelirse can sıkıntısından yaptım üzerinde çok durmadım deyip işin içinden çıkmaktır... bu konuda kimse kimseyi kandırmasın... bu konuda artık uzamasın... ben sadece fikrimi söyledim ister anlarsınız ister anlamaz eleştirir sizin seçiminiz.. ;)

gunyasar

🏅Acemi Tasarımcı🏅
güzel olmuş. keşke bizimde canımız böyle sıkılsa :D

bymuammer

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.grafikkent.net
merhaba hemşerim benimde 3. hoşuma gitti ama sanki hepsi biraz klasik olmuş gibi...

İyi çallışmalar...