Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Lüks bir otelin reklam çalışması

resat761

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Akgün Otelin reklam çalışmasıdır... Düşünce ve eleştirilerinizi bekliyorum...

reklamgoldkk.jpg

Benzer konular

resat761

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Klasiklerden vazgeçemeyen ve lüksü seven insanları misafir eden bir otel için en doğalı bu olur diye düşündüm...

BlueX

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.bluexdesign.com
bence güzel olmuş ama çıktı aldığınızda ortadaki tanıtım yazıları okunaklı olacak mı? bazen çıktıya göre tasarlanmamış çalışmalarda bu çok büyük bir sorun oluyor.

Son düzenleme:

resat761

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Haklısın BlueX... Bu yüzden yarın önce çıktı alacağız... Reklam A3 boyutundaki gazetenin son sayfasına tam sayfa basılacak... Ebat büyük olunca yazılar sorun olmaz diye düşünüyorum ama yinede çıktıda önce görmek lazım... Bu arada çalışmalarına göz attım... Güzel işler çıkarmışsın... Tebrikler...

BlueX

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.bluexdesign.com
Haklısın BlueX... Bu yüzden yarın önce çıktı alacağız... Reklam A3 boyutundaki gazetenin son sayfasına tam sayfa basılacak... Ebat büyük olunca yazılar sorun olmaz diye düşünüyorum ama yinede çıktıda önce görmek lazım... Bu arada çalışmalarına göz attım... Güzel işler çıkarmışsın... Tebrikler...

teşekkür ederim.
ama birşey soramadan edemiycem CMYK color olarak mı yaptınız çalışmanızı?

resat761

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Corelde RGB olan resim ve vektörleri convertledim (CMYK 32), korktuğum renk değişimleri olmadı...

BlueX

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.bluexdesign.com
böyle bir sorun başıma gelmişti. Kendi dükkanımız için yaptığım kartvizit ve broşür de RGB olarak yapıp matbaadan çıktı almıştım. Hemde 500 adet. Sonuç felaketti. :D
Normalde ekranda mükemmel gözüken birşey, elime alınca bu kadar berbat bir kalitede olacağını hiç tahmin etmemiştim ;)
hahaha hala halime gülüyorum yav :D

resat761

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Sen 500 adet kartvizit ile kurtarmışsın. Ben aylık çıkan gazetede bu sorunu yaşamıştım... Hemde 3.000 adet......

BlueX

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.bluexdesign.com
:rofl:eek:h oh of benden beterleride varmış :D:D:D

Ama sonuçta doğrusunu öğrendik. Bir musibet, bin nasihattan evladır. :sanat:

Arif ARINMIŞ

♾️Grafik Gurusu♾️
yazıda hata var

"yedi farklı salonlarıyla" diyerek çoğulluğu 2 kere vurgulamışsın. İmla hatası var. Tasarım ortalamanın üstünde. Ancak aman tanrım bayıldım diyebileceğim bir tasarım değil.
eline sağlık. Aman rgb yi cmyk e çevirmelerde dikkat :)

bbrav3

🌱Yeni Üye🌱
# Güzel çalışma olmuş, tebrikler.

resat761

🏅Acemi Tasarımcı🏅
yazıda hata var

"yedi farklı salonlarıyla" diyerek çoğulluğu 2 kere vurgulamışsın. İmla hatası var. Tasarım ortalamanın üstünde. Ancak aman tanrım bayıldım diyebileceğim bir tasarım değil.
eline sağlık. Aman rgb yi cmyk e çevirmelerde dikkat :)

Dikkatiniz takdire şayan... Çalışma kullanılmadı zaten, yinede ilginize teşekkürler...