Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Lüks Malatya El İlanı Tasarımı

fug1tiv3

🌱Yeni Üye🌱
Öncelikle herkese merhaba..Bu ilk mesajım.. Yıllardır kendi çapımda FB Wallpaperları yapıyordum ve ufak bir reklamcıda işe başladım..

Neyse konuya dönelim Pide Fırını için el ilanı çalışmam:

lksmalatya.jpg

Buda el ilanına uyarlama kartvizit:

lksmalatyakartvizit.jpg

Yorumlarınızı ve eleştirilerinizi bekliyorum..

Benzer konular

konyaa

🏅Acemi Tasarımcı🏅
selam calısmalariniz süper gercekten hos olmus yanlız :wink:caktırmadan size bir sey sormak istiyorum su arka planlari bulabilcem bi yer varmı :) :rofl:aman kımse duymasın:rofl: saka bi tarafada harbiden süper olmus basarılar dilerim
velakın merak etim bı sorun yazı sekline nasıl böyle sekill verdin cok cok güzel olmus:rofl::rofl::rofl::rofl:

mutti

🌟Usta Tasarımcı🌟
öncelikli emeğine sağlık arkadaşım. Çalışma çok göz yoruyor özellikle arka plan görselin ilk baktıgımda gördüğüm gözüme çarpan arka plan. Menüde resimleri çok küçük kulanmışşın burda amaç ürünün reklamını yapmak resimler kesinlikle büyümeli eğer baskıya girecekse bazı resimlerde oynanmalı baskıda koyu çıkacaktır önemli bir konu iyi çalışmalar

te0man

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.3dreamaker.net
Lüks olduğunu baya vurgulamışsın tebrik ederim .) arka plan hoş, görsellerin o şekilde kullanılması ne kadar mantıklı onu çözemedim onun dışında Alttaki el ilanı mı yoksa bilgi amaçlı bişey mi. Lahmacunun üstüne Lahmacun yazılması ne kadar gereksiz olsa da bilgi amaçlıdır

fug1tiv3

🌱Yeni Üye🌱
ismi değişmiş pide salonunun.. Yeniden yaptım onay aldı.. Baskıya zamanı var daha..
lksmalatyaa4.jpg

yavuzcan1905

🏅Acemi Tasarımcı🏅
kartvizit tasarım güzel olmuş burda buyuk gozukuyo ama gerçek boyutta o yemekler sanki biraz küçük kalır gibi bence burda bile zor okunurken

oreiro

🏆Pro Tasarımcı🏆
emeğinize sağlık güzel bir çalışma olmuş

Arif ARINMIŞ

♾️Grafik Gurusu♾️
eline sağlık acemi birisine göre başarılı bence