Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Merdiven Altı

ertiryaki

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
bu çalışmaya değerli müşterimiz merdiven altı bir çalışma yorumunu yaptı | ya siz nedersiniz ?

Özellikler : 350 gr. kuşe, ön+arka baskı, mat selefon, özel kesim...
Demosaline.jpg

Benzer konular

elkor84

🏆Pro Tasarımcı🏆
çalışmanız gayet hoş görünüyor.müşterinizin bu işten ne kadar anladığı tartışılır ama zevkler tartışılmıyor maalesef.hiç moralinizi bozmayın,başarılı çalışmalarınız olduğu açık.devamını dilerim,elinize sağlık.

aiDesign

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
500px.com
bence o sözü geçen vatandaş merdivenaltı sözcüğünün anlamını bilmiyor.. Eline sağlık arkadaşım güzel olmuş

turkuaz

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Hiç keyfiniz kaçmasın oldukça profosyonel bir çalışma. Çok beğendim. Kartvizitinde kullandığınız adres tel bilgi fontları da oldukça şık uyumlu ellerinize sağlık.

tristan78

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.grafiky.com
Merdiven alti nedir yahu? Calismanizin grafik tasarimi bakimindan ne kadar deger tasidigi ya da ticari ihtiyaclara ne derece cevap verdigi konusunu asla aciklayabilecek kapasitede bir yorum degil bu.
Bence calismaniz basarili. Tebrik ederim

ertiryaki

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
bende öyle dedim, şutladım müşteriyi

seksenbes

🏅Acemi Tasarımcı🏅
tasarımların çok hoş.

bence sana bunlara "merdivenaltı" diye nitelendiren müşterinin kendisi "merdivenaltı" olmuş bunları beğenmeyerek. :)

the_one

♾️Grafik Gurusu♾️
Müşterinin algısını anlamak güç tabi.Böyle bir çalışmaya nereden baktığını incelemek lazım ya da müşteriye yol vermek lazım :) Emek verdiğin bir çalışmayı birinin beğenisine sunmak ve "merdiven altı olmuş" karşılığını almak sinir bozucu bir durum olsa gerek.Çalışmalar gerçekten tatmin edici.Kolay gelsin.

Büşra Giritoğlu

♾️Grafik Gurusu♾️
müşteriniz bence merdiven altı çalışma görmemiş gayet başarılı profesyonel duruyor.

grafikerkartal

👑Efsanevi Grafiker👑
zaten iyi niyerli bi insan olsa bu tarz bi yorum yapmazdı bence çalışmaların şık ve farklı tebrik ederim...

jokermen

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
çalışmanız gayet hoş görünüyor.müşterinizin bu işten ne kadar anladığı tartışılır ama zevkler tartışılmıyor maalesef.hiç moralinizi bozmayın,başarılı çalışmalarınız olduğu açık.devamını dilerim,elinize sağlık.

aynen katılıyorum...:rofl:

memoli4646

♾️Grafik Gurusu♾️
gerçektende terbiyesizlik etmiş müşteri. bence gayet güzel çalışmalar. özellikle ikincisi özel kesim olan ;) durmak yok yola devam...

gommes45

🏆Pro Tasarımcı🏆
bende beğendim çok hoş çalışma olmuş
müşteri ne istediğini bilmiyor anlaşılan sen çizgini bozma biz beğendik doğrusu