Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Monster Flash Templates

bonder

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Selamlar, elinde Monster Flash Templates'in tüm serileri bulunan varmı. Var ise fiyatı karşılığı alabilirim görüşmek isterim. Flash'ı bilmiyorum ama sanırım hazır templatelerle daha kolay çözüme ulaşırım gibi geliyor. Bu konuda fikir verebileceklerin fikirlerini de dinlerim. :)

Benzer konular

fullflash

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Flash biliyorum diyorsan template işini zorlaştırır, çünkü var olanın üzerine yenisini yapmak için eskisinin ne olduğunu bilmek gereklidir. Flash bilgim az yerterli düzeyde değil üç ayda anca bir iş yaparım, template bulmalıyım falan diyorsan Hz. google bu işler için var....

bonder

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Üstadım iyi söylemişsin, güzel söylemişsin de ben istediğim Monster template'ini Google'da bulamıyorum ki. :) Buna nasıl bir çözüm bulalım :)

marlon54

🌱Yeni Üye🌱
Selamlar, elinde Monster Flash Templates'in tüm serileri bulunan varmı. Var ise fiyatı karşılığı alabilirim görüşmek isterim. Flash'ı bilmiyorum ama sanırım hazır templatelerle daha kolay çözüme ulaşırım gibi geliyor. Bu konuda fikir verebileceklerin fikirlerini de dinlerim. :)

Bende 400-500 arası template var istersen görüşebiliriz.

Charlieblack@windowslive.com (Msn vermek yasaksa kb.)

bonder

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Yokmu başka bu işin satışını yapan full arşivi temin edebileceğim biri.

efoja

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
birderindeniz.blogcu.com
ohh... templateler ile halledin her şeyi... programın temelini öğrenmiştiniz bu zamana kadar, devamı da gelirdi...