Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Moonligt Logo Çalışması

efoja

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
birderindeniz.blogcu.com
moonlightq.jpg

Illustrator

Son düzenleme:

Benzer konular

Nihat BAYSAL

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Ablacım ben 2 numara diiyorum.Yalnız eğer renklerde müşteri ısrar etmiyorsa ben zeminde siyah yerine Parlaiment mavisi derim.

Nihat BAYSAL

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Neon düşündüyseniz siyah zeminle uyum sağlar.Yazı rengi beyaz kalacaksa zemin rengini o yüzden Parlaiment mavisi demiştim.Zaten gece klubü olduğu için Parlaiment( Gece mavisi) daha uyumlu olur diye düşündüm.

xfreeboys

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
her iki çalışmanın moonlight ile ilgisi yok.Başarısız bir çalışma

immortale

🌟Usta Tasarımcı🌟
Bence 2. çalışma gayet başarılı ancak siyah biraz çalışmayı kapatmış..

Emeğinize sağlık:)

Zynopsis

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.bormat.net
2 numaralı çalışmayı beğendim bende fakat algıda sorun olabilecek iki üç detayı vermeden geçmeyeyim dedim:
1. Moonlight 'ın O harfindeki zannedersem kız ve erkek silüetleri ve onların algılanması biraz güç.. Moonlight olarak okunuyor fakat O harfine dikkat çektiği için algıda sorun olacağını düşünüyorum..
2. Moonlight 'ın i harfinin noktasındaki yıldızın kolunu çektirmişsiniz halbuki kayan ve arkasında iz bırakan bi eğri olsaydı bence daha hoş dururdu..
emeğinize sağlık tekrardan..

efoja

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
birderindeniz.blogcu.com
Teşekkür ederim immortale. Zypnosis sana da çook teşekkürler, kadın ve erkek siluetleri aslında tabeladaki uygulama olarak düşündüm. Aslında açıklama yapmamak benim hatam, ıllustrator ü bile sonradan yazdım, bunda hiç açıklama yok düşüncesiyle. üşengeç miyim neyim?... küçüldüğü zaman o kısmın hiiiç anlamı kalmaz, bundan ötürü küçüldüğü zaman atıyorum bir kartvizitte o siluetler düşünülmüyor. Yıdızın kenarından çekiştirmedim hahaha :)) baktım ters duruyor çok güldüm gözlerinize sağlık.

g.ecglr

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Kesinlikle 1 numara diyorum ben :)
Çok çık olmuş :)
Emeğinize sağlık
Teşekkürler paylaşımın için

Zynopsis

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.bormat.net
Teşekkür ederim immortale. Zypnosis sana da çook teşekkürler, kadın ve erkek siluetleri aslında tabeladaki uygulama olarak düşündüm. Aslında açıklama yapmamak benim hatam, ıllustrator ü bile sonradan yazdım, bunda hiç açıklama yok düşüncesiyle. üşengeç miyim neyim?... küçüldüğü zaman o kısmın hiiiç anlamı kalmaz, bundan ötürü küçüldüğü zaman atıyorum bir kartvizitte o siluetler düşünülmüyor. Yıdızın kenarından çekiştirmedim hahaha :)) baktım ters duruyor çok güldüm gözlerinize sağlık.

naçizane görüşümdür. çünkü nasıl bi tabela olacağı da önemli lazer kesim mi branda mı yoksa pleksi üstüne folyo mu olacak ona göre düşünülmeli.. Haklısınız kartvizitte komik olabilir o ayrıntı ama dediğim gibi algıda sorun oluyor.. ben hala kararlıyım onun kolundaki anchor pointten çekmişsiniz :)

efoja

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
birderindeniz.blogcu.com
Ben teşekkür ederim g.eglr Çekmiş olsam çektim derdim, bunda saklanacak bir şey yok... Zynopsis. Bu arada ben öyle deformasyon yanlısı değilim, sonradan düzeltmeleri zorlaştırır. Bu yüzden en küçük noktalara kadar kendim yapmaya çalışırım gücüm yettiğince. Onda güç yetmeyecek ne var? :)) ayrıca deformasyon yaptım, çekiştirdim demek ayıp değil ki, doğrudan kaçayım. Hooş ayıp olsa bile ben doğrudan kaçmam. Ama bence siz bazı konuşmalardan kaçının farkında değilsiniz belki ama karşıma geçmiş "doğru söylemiyorsun" diyorsun. Bu da ayıp oldu biraz. :))

Zynopsis

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.bormat.net
Ben teşekkür ederim g.eglr Çekmiş olsam çektim derdim, bunda saklanacak bir şey yok... Zynopsis. Bu arada ben öyle deformasyon yanlısı değilim, sonradan düzeltmeleri zorlaştırır. Bu yüzden en küçük noktalara kadar kendim yapmaya çalışırım gücüm yettiğince. Onda güç yetmeyecek ne var? :)) ayrıca deformasyon yaptım, çekiştirdim demek ayıp değil ki, doğrudan kaçayım. Hooş ayıp olsa bile ben doğrudan kaçmam. Ama bence siz bazı konuşmalardan kaçının farkında değilsiniz belki ama karşıma geçmiş "doğru söylemiyorsun" diyorsun. Bu da ayıp oldu biraz. :))

estafirullah ne haddime lütfen yalnış anlamayınız. hepimiz bazen böyle şeyler yapıyoruz. yalnış bir kelime kullandıysam lütfen bağışlayın özür dilerim onu ima etmek istememiştim. Tekrar teşekkürler uyarınızı dikkate alacağım :)

mawi06

🏆Pro Tasarımcı🏆
birinci çalışma daha kibar ve şık duruyor eline sağlık

wwaslıww

👑Efsanevi Grafiker👑
2. çalışma gayet güzel olmuş emeğine sağlık efoja

özzlemm

♾️Grafik Gurusu♾️
iki çalışmada göze hoş geliyor çok begendim ama ben 1 numarayı tercih ederim :) başarılarının devamını diliyorum.

Dilara GENÇYILMAZ

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.dilaragencyilmaz.net
1. çalışma italic oldugundan olucak çok karmaşık gözüküyor ablacım

2. çalışma çok daha güzel olmuş.. ama yerin adını o harfinde ay olarak zaten vurgulamışsın bu yüzden i harfinin üsyünde kayan yıldız yerine birinci uygulamadıki parıltıyı kullansan daha iyi olur diye düşünüyorum. Çünkü 1. çalışmadaki nokta yıldızdan çok sanki diskolardaki yansıtılan ışıkların simgelemiş gibi gözüküyor o da bunu belirten bi amblem olabilir. Ayın içindeki insan siluetlerine tabelada bile gerek yok bence sonuçta birincisi çok fazla belli olmuyorlar her ne kadar tabelada kullanılacak olsalar bile ikinciside illa bi siluet konucaksa gece kulubune romantik bi kız ve oglandan ziyade dans eden bir bayan silueti daha çok yakışırdı ama illaki bi siluet eklenicekse bana kalırsa hiç koyma ablacım :D

emegine sağlık :)