Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

odam mobilya poşet tasarımım

dilekuludag

🌱Yeni Üye🌱
İlk el geçme poşet tasarımım sizce nasıl Bursa poşetbaskıda çok gelişmiş olmadığı için pek dijital bişeyler yapamıyoruz mesela resim baskı yapılamıyor ..eleştirilerinizi bekliyorum.:angel:

odammobilyaxp3.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

Benzer konular

tirEdsOuL

♾️Grafik Gurusu♾️
şimdi anlamadim, sen poşet tasarimimi yaptin yoksa logo tasarimi mi ?

dilekuludag

🌱Yeni Üye🌱
odam mobilya için biseyler istediler bende böyle yaptım onlarda 2 nmarayı beyendiler.

turko07

🌱Yeni Üye🌱
2. ve 5. çalışma olabilir die düşünüorum.fakat 5.de renk tonlarıda olmak üzere biraz daha yoğunlaşırsanız iyi bi çalışma çıkacak sanırım..

güzel çalışmalar dileğiyle

Nüket HOTALI

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.hotali.com.tr
odam mobilya için biseyler istediler bende böyle yaptım onlarda 2 nmarayı beyendiler.

Sanırım odam mobilyanın kurumsal kaygiları yok...
Poşete ihtiyacı oluyor. Poşeti yapan firma kafasına göre takiyor. Sonra, takvim yaptilaralım diyorlar başka bir matbaa kafasına göre takiliyor. :(
Bu tip sorunlara gelen cevaplarda, şu biçimde oluyor...
vakit yok, müsteri acil istedi,
paton yap dedi yaptım,

Son düzenleme:

dilekuludag

🌱Yeni Üye🌱
bi logoları olsaydı o logoya bağlı kalarak bişeler çıkarırım.bana sadece isim verildi yaptım ben size sadece nasıl olmuş die soruyorum yoksa odam mobilyanın kurumsal kaygiları beni ilgilendirmez. ayrıca 2 nolu calısmayı beyendiler ve logoları olarakta onu kullanıyorlar..

Nüket HOTALI

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.hotali.com.tr
Grafik tasarımcı, yeri geldiginde, is verenini yada müsterisini, doğrular doğrultusunda yönlendirebilecek yetilere sahip olmalı... Bu cümlem sizin çalısmanıza yorumdur.
Bir poşet üzerinde logo çalismak doğru bir yöntem degildir. Önce firmanin kurumsalını çalışıp sonrasında poşet tasarımını yapmanız doğru bir yöntem olurdu. Hemde poşet tasarımında daha iyi sonuçlara varmanızı sağlardı..

dilekuludag

🌱Yeni Üye🌱
eger bırgrafık ajası olsaydık tamam haklısınız ama bız grafık ajansı degılız..bunlarla ılgılenecek vaktımız yok.tabıkı musterılere bı kurumsal kımlık yaratmalarında yardımcı olmamız gerekıyor hatta yapmamız bunları bende bılıyorum.ama o ajanslarda oluyor artık.gelen musterının bılogosu yok ıse busekılde tasarımlar yapıyorum. beyenırse zaten onu dıger çalışmalarındada kullanıyor

ben klısecıyım genelde poset.jelatın.opp calısmaları yapıyoruz..bu calısma ıse basladıgımda daha ılk yaptıgım calısmadır teknıgı hakknda bı bılgım yokken yaptım.. grafık ajansı degılız derkenkı kastım sadece kendı fırmalarımız poset.jelatın.opp ısı ustune oldugu ıcın dısarıdan bır ıs alamıyoruz.Yanlıs anlasılmasın kurumsalkımlık takvım brosu...vb. tasarımlar lmıyoruz

Moderatör tarafında düzenlendi:

tirEdsOuL

♾️Grafik Gurusu♾️
eger bırgrafık ajası olsaydık tamam haklısınız ama bız grafık ajansı degılız..bunlarla ılgılenecek vaktımız yok.tabıkı musterılere bı kurumsal kımlık yaratmalarında yardımcı olmamız gerekıyor hatta yapmamız bunları bende bılıyorum.ama o ajanslarda oluyor artık.gelen musterının bılogosu yok ıse busekılde tasarımlar yapıyorum. beyenırse zaten onu dıger çalışmalarındada kullanıyor

nerede çalişiyorsunuz ? (ayni anda yazmişiz, dikkate almayabilirsiniz..)

zozz

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
üçüncü güzel. ama logolar hepsinde farklı.müşteri için en büyük söz hakkı budur!

dikenosey

🏅Acemi Tasarımcı🏅
2. çalışma bence poşet baskısı açısından en olumlusu. Siz daha iyi bilirsiniz ama degradeyi her poşetçi basamaz çamur yapar. Bu çalışmada hem şişmeyide istediğiniz gibi abartabilir kaymadan kaynaklanabilecek çirkin görüntüyü ortadan kaldırabilirsiniz. Bence müşterinize bi bunu bide aynı çalışmanın desensiz ve magentalı halini sunabilirsiniz.
(Ayrıyeten maalesef poşet çalışmasının yanında bana bi logo yap diyen müşteriye kurumsal kimliğin nasıl bişey olduğunu anlatamazsınız. ki bu klişecide çalışan grafikerin işi değildir. uğraşmaz değil uğraşamaz. çünkü 10 dk da kese kağıdı, poşet, etiket vs. tasarımı yapıp imalat aşamasına geçmenizi beklerler.)

MELİKE2

🌱Yeni Üye🌱
bence 3. sü daha iyi çünkü diğerlerinden daha özgün ama zamanla daha iyisini yapabilirsin:)