Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

ödev olarak yaptığım söğüt gençlik afişi

muzip38

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
https://img296.imageshack.us/img296/5310/stbz3.jpg
stbz3.jpg

acemiyim daha fazla da sert eleştirmezseniz memnun olurum şevkim kırılıyorda:D

Benzer konular

muzip38

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
teşekkür ederim biraz mutlu oldum hangi yaptığım çalışmayı sergilesem olumsuz yorumlar alıyorum bu beni mutlu etti efoja kardeş sağol

superclarkie

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
güzel devam et.. valla:) arkandayız korkma...

@rm

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.toksanbasinyayin.com
Hocam Milletimizin huyudur bu Güzele kolay kolay güzel demezler normale hiç cevap yazmazlar ama bir kusur bulunsun vur abalıya gitsin birden 50 mesaj olur :D Bu Türkiye gerçeği kardeşim tıka kulaklarını ver gazı gitsin. Ayrıca Senin asıl kendine baz alman gereken müşterilerinin memnuniyeti. Müşterin beğenmişse senin içine sinmese dahi o en iyi çalışmadır. Kendi içine sindiğinde en iyisini yaptım diyememezsin Reklam Grafikerliğinde.

muzip38

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
hocam çok memnun olmuştu ama herkes dünyaya farklı pencerelerden bakıyor onların pencerelerini görmek için sergiliyorum

kopukhasan

♾️Grafik Gurusu♾️
teşekkür ederim biraz mutlu oldum hangi yaptığım çalışmayı sergilesem olumsuz yorumlar alıyorum bu beni mutlu etti efoja kardeş sağol

olumsuz yorumlar olmazsa kendini nasıl geliştirebilirsin
düşünce olarak şekil olarak başarılı çalışma
yalnız önemsiz görünmesine rağmen tasarımın kaderini belirleyen ögeler vardır
renklerin uyumu yazı fontu yazı puntosu yerleşimi vs. gibi
bunların üzerine biraz daha düşersen daha estetik çalışmalar çıkacaktır meydana

Not: Bilecikli olarak Bilecik ile ilgili yapılan çalışmalarını daha farklı bir gözle inceliyorum başarılar dilerim

blackpearl

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.pdftasarim.com
ben biraz eleştireyim o zaman :) ' Organizasyon : Söğüt Gençlik Kulübü ' de farklı renkler kullanmasan daha iyi olur..Bu fena durmuyor ama daha farklı fontlarla çalışabilirsin afiş üzerinde..
Ek olarak bu kulüp nereye bağlı,bir üniversite ya da herhangi bir başka kurumsa, onun logosunu eklemen daha iyi olur..Başarılar dilerim..

efoja

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
birderindeniz.blogcu.com
olumsuz yorumlar olmazsa kendini nasıl geliştirebilirsin
düşünce olarak şekil olarak başarılı çalışma
yalnız önemsiz görünmesine rağmen tasarımın kaderini belirleyen ögeler vardır
renklerin uyumu yazı fontu yazı puntosu yerleşimi vs. gibi
bunların üzerine biraz daha düşersen daha estetik çalışmalar çıkacaktır meydana

Not: Bilecikli olarak Bilecik ile ilgili yapılan çalışmalarını daha farklı bir gözle inceliyorum başarılar dilerim

bu yorumu yapmadan önce muzip38 in önceki çalışmasını görmeniz ve benim ne dediğimi muzip in de neden o tepkiyi verdiğini bilmeniz gerekirdi. bazen konulara yarısından itibaren vakıf olmak yanılmanıza sebep olabilir.

muzip38

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
bu yorumu yapmadan önce muzip38 in önceki çalışmasını görmeniz ve benim ne dediğimi muzip in de neden o tepkiyi verdiğini bilmeniz gerekirdi. bazen konulara yarısından itibaren vakıf olmak yanılmanıza sebep olabilir.
Teşekkür ederim aydınlatıcı bilgin için...Arkadaşların neden onu yazdığımı şimdi senin cümlelerinle daha anlaşılır oldu