Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Okul logom hakkında düşüncelerinizi almak istiyorum

SeLma G

🌱Yeni Üye🌱
Yeni hazırldım..
Çok amatörce ama düşüncelerinizi almak istedim..

kejx4.jpg

Benzer konular

seruvenist

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.yusufipek.com
olmamış kardeş. sanki beş altıtane ayrı ayrı logoyu bir daire içine gelişi güzel hapsetmişin gibi görünüyor. ayrıca bir kolejin logosu daha ciddi olmalı bu biraz karikatürize bir tasarım olmuş

Selimsel

🏆Pro Tasarımcı🏆
evet amatorce ama ne yapabılırım dersen.. bence baş harflerı bıraz daha toplu yaz. renklerı bıraz daha bırbırı ıle baglantılı kullan okulun ısmını daırenın etrafına acık olarak yaz...yanı KEV yazıp da altına Koleji yazmanın bı anlamı olmamıs. Yesıl-Mavı renkler guvenı temsıl eder. ıstersen o renklerı kullan. O yıldızlardakı orantısızlıkda hıc hos durmamıs...

birbilen

🏅Acemi Tasarımcı🏅
harfler biraz daha birbirine bağlantılı durmalı.. sonra yıldızlarözensiz yerleştirilmiş.. ortadaki meşalenin çiziminde ayrıca kara kalem görüntüsünü özellikle mi verdin? çok basitleştirmiş çizimini..
özelin altındaki ters V nin lüzumunu ayrıca anlayamadım.. o özel ile koleji yazıları birbirine en azından yakın bi fontla yazılabilir di.. arka fon çok can sıkıcı ve o çevreyi saran elips şekli biraz büyük olmuş logona göre..

başarılar...

tahamurat

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.tahamurat.tr.gg
harfler birbirine çok uzak ve amatörce yapım biraz daha kapalı gibi renkler kulanarak yaparsan belki olur

sentezboyut

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Sanki anaokulu veya kreş logosu gibi olmuş. Daire içindeki yıldızlar dengesiz. Meşale çizimi çok ayrıntılı. Ayrıca yazılardaki kontürleri kaldır. Biraz daha ciddi renkler kullan. Bu logonun okul formasına arma olması çok zor.

doghan

🏆Pro Tasarımcı🏆
bence biraz daha düşün
kolej logoları incele
ve... yeni bir çalışma yap diyorum

kolay gelsin...

filizzz

🌟Usta Tasarımcı🌟
bencede olmamış kolej logosu gibi durmuyo harflerin ve kolej yazısının yerleri orantısız renkler kolej için çok renkli yani arkadaşın dediği gibi anaokulu logosu gibi duruyo yeni bir çalışma yap derim arkadaşım kolay gelsin

Erayy001

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Anaokulu Logosuna benzmiş Gerçekten Çok amatörce.
Daha iyi Olabilirdir.
Bide Etradındaki Yıldızlar Oval Bi Yuvarlaın Çizgisine Göre Dizseydin veya RULERS kullansaydın daha ii olurdu. Çünkü Etrafındaki Yıldızların Tek Tek Kopyalanıp Yerleştirildiği Çok Belli Çoğuda Kaymış Zaten.!

Moderatör tarafında düzenlendi:

Lovejoy_048

🏅Acemi Tasarımcı🏅
logoda kullandığın simgelerin bi anlamı olmalı...burda ne anlatmak istediğini anlamadım pek..

SeLma G

🌱Yeni Üye🌱
Yaaa ben de çok beğeneceğinizi düşünürken hayallerim yıkıldı...:(:p

Ama yapıcı eleştirilerinizi almak da başka güzeldii..
yeni bir çalışmam var.. biraz daha düzenledikten sonra sizlerle paylaşacağım...
Teşekkürler..

SeLma G

🌱Yeni Üye🌱
ke2gf9.jpg

yeni logom hakkındaki düşüncelerinizi almak isterim..
şimdiden teşekkürler

doghan

🏆Pro Tasarımcı🏆
anladığım kadarıyla bu işte çok yenisin fikir vermesi açısından senin için bir kaç logo ekledim umarım faydası olur

logolar2oi3.jpg

merşed muğlak

🏅Acemi Tasarımcı🏅
birincisi benim fikrimce ÖZEL yazısı sendeki gibi kolejin adının altında yer almaz.
üstte kalmalı bence. üstteki A harfine benzeyen çatı neyi simgeliyor
ve kalemlerin altındaki kemer neyi ifade ediyor?

taurusclk

🏅Acemi Tasarımcı🏅
olmamıs.. logo yapmak için önce logo nedir? nasıl yapılır? yaptıgım logoda hedef kitle kimlerdir? bu tür sorularının cevabını iyice öğren sonra logoda ne gibi renkler kullanılır? daha önce yapılmıs bir logolarıda arastır sonra otur biseyler ciz karala sonra onu pc ye veya mac kullanıyosan mace dök bence birde böyle dene yoksa yaptıkların logodan baska herseye benzer senin logonda ben 10 tane renk gördüm mesela 10 renkli bi logo olmaz olurda kurumsal olmaz mesela cok cirkin olur masraflı olur lütfen önce bu söylediklerimi bi arastır sonra devam kolay gelsinn

covenant

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Senin dediğin gibi amatörce , yani okumakta çok zorlanıyorum hatta okuyamıyorum , koyulma şekilleri bile hatalı , kesinlikle inceleme yapman lazım .